Миньор подписа с Евертон Джилио - Том

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Марти Камбуров
Мнения: 268
Регистриран на: 02 ное 2008 17:55
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Миньор подписа с Евертон Джилио - Том

Мнениеот Марти Камбуров » 09 мар 2011 18:02

MoNteSo написа:Това което аз си спомням е, че Зума го освободи. Може и да се бъркам де, но нещо такова ми е останало в главата. Честно да ти кажа доста пъти съм му чувал името, постоянно се говореше за него, но не ми е направил кой знае какво впечатление на терена. Имам съмнение, че не е успял да си намери отбор в чужбина и ние сме му едва ли не последняит вариант. Аз и в нашият форум го написах, просто кърпим огромната дупка в нападение, която беше зейнала.


Том е вътрешен халф! ;)
Любовта е черно-бяла!

Потребителски аватар
batbozho
Мнения: 447
Регистриран на: 25 апр 2009 23:19
Контакти:

Re: Миньор подписа с Евертон Джилио - Том

Мнениеот batbozho » 09 мар 2011 18:18

Точно така,Том е вътрешен халф,опорен.Много работлив и усърден футболист,изключително добър и ркато човек.Знае български отлично.
Играе със сърце и винаги се раздава на 100%.За мен лично много добър халф.Съжалявам,че се разделихме с него.Не се разбраха за парите инъче треньорите го харесваха много и искаха да остане.Наско Узунов каза че е поискал 7000 лв. заплата,но Том лично на мен ми каза,че не са му удовлетворили желанието за доста по-малка сума и тази цифра от 7000 лв не отговаря на истината.
"Футболистите на Локомотив Пловдив също както "Смърфовете" са еднакви на терена и точно като "Смърфовете" - накрая винаги печелят!"
Атанас Драмов

Потребителски аватар
Ultras1926
Мнения: 115
Регистриран на: 18 фев 2011 19:06
Контакти:

Re: Миньор подписа с Евертон Джилио - Том

Мнениеот Ultras1926 » 09 мар 2011 18:58

ivo_gf написа:
pavlov10 написа:
child in time написа:Успех на Том! Не можах да разбера защо наще така го натириха!?!

Щото не става за футболист,затова.Нищо лично към Том,желая му успех в Перник.

Е добре, защо тогава го държите 3 години? И какво сега, по - добре ли е, че го сменихте с тоя бездарник Витанов? За мен Витанов за футболист не става, тука миналия сезон ни е** майката буквално, то беха издънки безкрайни, слаб футболист е, пък вие го привлякохте, та ни отървахте... За мен това момче е 100 пъти по-добре да стои на резервната ни скамейка дори пред Витанов...

Защо го държахме 3 години ли ? Защото за онова ръководство ставаше. Смешно ръководство, борехме се да не изпаднем, слаби футболисти, юноши. Сега имаме по-високи цели и не става за сегашния отбор. А пък и неискаше да поднови договора си. Затова и пропусна цялата подготовка и от там нищо не става
Черно-бели сме родени, черно-бели ще умрем !!!

Потребителски аватар
MoNteSo
Мнения: 2276
Регистриран на: 25 мар 2008 17:45
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: Миньор подписа с Евертон Джилио - Том

Мнениеот MoNteSo » 09 мар 2011 19:38

Марти Камбуров написа:
MoNteSo написа:Това което аз си спомням е, че Зума го освободи. Може и да се бъркам де, но нещо такова ми е останало в главата. Честно да ти кажа доста пъти съм му чувал името, постоянно се говореше за него, но не ми е направил кой знае какво впечатление на терена. Имам съмнение, че не е успял да си намери отбор в чужбина и ние сме му едва ли не последняит вариант. Аз и в нашият форум го написах, просто кърпим огромната дупка в нападение, която беше зейнала.


Том е вътрешен халф! ;)


Моя грешка. Прочетох за трансфера му първо в нашият форум, а новината бе публикувана в темата "Нов нападател почна с Миньор"...

Потребителски аватар
ivo_gf
Мнения: 435
Регистриран на: 29 май 2009 11:28
Местоположение: Стадиона на Мира
Контакти:

Re: Миньор подписа с Евертон Джилио - Том

Мнениеот ivo_gf » 09 мар 2011 19:42

Ultras1926 написа:Защо го държахме 3 години ли ? Защото за онова ръководство ставаше. Смешно ръководство, борехме се да не изпаднем, слаби футболисти, юноши. Сега имаме по-високи цели и не става за сегашния отбор. А пък и неискаше да поднови договора си. Затова и пропусна цялата подготовка и от там нищо не става

Добре бе, айде щом си толкова умен кажи защо от 17 мача есента (начело с новото ръководство с "големите амбиции") Том има от 17 мача изиграни 12 мача като титуляр, от които е сменен 1-2 пъти вслед 80-ата минута, три мача влиза като резерва и два не попада в групата (дали заради картони или контузии не мога да кажа) Това е статистиката, един от футболистите ви с най много изиграни мачове през есента,факт!!! Какви ги говориш не ми е ясно, от твоите думи излиза, че есента сте се борили да не изпаднете, и то начело със старото смешно ръководство, това ли се опитваш да ми обясниш? Защото ако не ставаше аз предполагам, че щеше да е резерва максимум цял есенен полусезон в изградения от новото ръководство "велик" отбор, нали така?

Потребителски аватар
black&white
Мнения: 376
Регистриран на: 26 апр 2009 10:06
Контакти:

Re: Миньор подписа с Евертон Джилио - Том

Мнениеот black&white » 09 мар 2011 20:34

Договорът му изтичаше лятото, той не искаше да го поднови при настоящите финансови условия, шефовете ни пък не приеха неговите. Опитаха трансфер в Славия, но той не се съгласи. Той опита да си уреди трансфер в чужбина, но явно не е станало. Така или иначе, пропусна подготовката, а нашите вече го бяха отписали и просто решиха да не му пречат. Затова разтрогна и го взимате като свободен агент.

Иначе като човек е пич. Като професионалист също - нищо общо с театрото на някои бразилци по отношение режим, връщане от ваканция и т.н. В мачовете играе със сърце, друг е въпросът колко е полезен. Доста е бавен, но има добър пас и изпълнява добре статични положения. Ако играта му тръгне, може да е много полезен. Ако няма ден, къса нервите на публиката.

Аз лично винаги ще помня какъв гол от фаул заби на "Ботев" преди 2 години - Славчо Тошев сигурно още го сънува: )

Потребителски аватар
Локомотив1926
Мнения: 648
Регистриран на: 08 фев 2011 14:49
Skype: Как ти е скайпа? Добре е :)
Местоположение: Трибуна БЕСИКА
Контакти:

Re: Миньор подписа с Евертон Джилио - Том

Мнениеот Локомотив1926 » 10 мар 2011 12:17

black&white написа:Аз лично винаги ще помня какъв гол от фаул заби на "Ботев" преди 2 години - Славчо Тошев сигурно още го сънува: )


Незабравимо ! Желая му успех в перник .
[rimg]http://awa.hit.bg/4.png[/rimg] [rimg]http://awa.hit.bg/2.jpg[/rimg][rimg]http://awa.hit.bg/c.png[/rimg][rimg]http://awa.hit.bg/5.png[/rimg][rimg]http://awa.hit.bg/e.png[/rimg]
[offtopic][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8TG2aw32e8k[/youtube][/offtopic]
[center]Изображение
Изображение[/center]

Потребителски аватар
huligano
Мнения: 23
Регистриран на: 29 окт 2009 20:11
Контакти:

Re: Миньор подписа с Евертон Джилио - Том

Мнениеот huligano » 10 мар 2011 20:55

Дано се докаже в Миньор имахме нужда от вътрешен халф пожелавам му успех.

Потребителски аватар
...aLLeX...
Мнения: 23
Регистриран на: 30 дек 2010 17:56
Skype: sa6eto1232
Контакти:

Re: Миньор подписа с Евертон Джилио - Том

Мнениеот ...aLLeX... » 11 мар 2011 11:18

Добра новина говори се,че Даксон Да Силва може да бъде последното ни попадение.Генерала ще говори лично с него и ако се съгласи да доиде щте се преговаря с него... :)


Върни се в “Миньор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост