Нужна ли е на Миньор оставката на Тони Велков?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Нужна ли е на Миньор оставката на Тони Велков?

Мнениеот v.r.s. » 24 авг 2010 15:46

MoNteS_07 написа:Абе тоя Велков не разбрали,че нямаме добри нападатели за атакуващ стил на игра.И нестига,че това го разбра ощ миналото първенство.Не привлече нито един такъв,а изгони и Делибашич и Наско Николов.Купи ми Христозов,който незнае каде се намира :evil: Вчера просто беше трагичен :shock:


Напълно си прав,той и заради това правеше тактиките си защитни,защото знае,че няма футболисти за офанзивна тактика,но пък тогава го нападахме,че е страхливец и отбора не играе нападателно.
Лошото е,че и в защита сме трагични,особено вторият и третият гол грешките бяха меко казано фрапиращи. При положение,че е притиснат от нападател,вместо да изкара топката в тъч или корнер той я връща в наказатерното поле,както стана при третият гол. Пълно безумие за което не е виновен треньора,а изпълнителя.
И за това мисля,че Велков е прав,като каза,че освен треньора отговорност тябва да понесат и футболистите.

Потребителски аватар
Marlqchat
Мнения: 94
Регистриран на: 07 май 2009 00:02
Контакти:

Re: Нужна ли е на Миньор оставката на Тони Велков?

Мнениеот Marlqchat » 24 авг 2010 16:09

Истината е че Минъор играе трагично, а за това има вина и тренера. Те след 50 мин едвам се влачеха по терена, не че преди това беха кои знае какво ама ако продалжават да играят така наистина ще изпаднат. Трябва си тичане и борба :!:
tifozi rossoneri

MoNteS_07
Мнения: 88
Регистриран на: 30 дек 2009 12:43
Контакти:

Re: Нужна ли е на Миньор оставката на Тони Велков?

Мнениеот MoNteS_07 » 24 авг 2010 16:40

v.r.s. написа:
MoNteS_07 написа:Абе тоя Велков не разбрали,че нямаме добри нападатели за атакуващ стил на игра.И нестига,че това го разбра ощ миналото първенство.Не привлече нито един такъв,а изгони и Делибашич и Наско Николов.Купи ми Христозов,който незнае каде се намира :evil: Вчера просто беше трагичен :shock:


Напълно си прав,той и заради това правеше тактиките си защитни,защото знае,че няма футболисти за офанзивна тактика,но пък тогава го нападахме,че е страхливец и отбора не играе нападателно.
Лошото е,че и в защита сме трагични,особено вторият и третият гол грешките бяха меко казано фрапиращи. При положение,че е притиснат от нападател,вместо да изкара топката в тъч или корнер той я връща в наказатерното поле,както стана при третият гол. Пълно безумие за което не е виновен треньора,а изпълнителя.
И за това мисля,че Велков е прав,като каза,че освен треньора отговорност тябва да понесат и футболистите.

Чакай кой и кога го нападахме,че не играе нападателно?-Втория полу сезон когато бяхме трагични просто!Имаше мачове в които нямах ме удар към противниковата врата.За мен той е виновен!След продажбата на Трифонов отбора рухна.Не го виня,че го е продал,а че не направи никакъв опит за привличането на подобен тип играч.И вече нямахме моща на контра атака.Привлече за негов заместник Ники Харизанов!?Та той и на половина не е на бързината на Г-н звездата от Цска.Да не говорим,че нямаше и техниката му!!!А сега тръгна да ми играе атакуващ стил на игра с 1 чист нападател в отбора и без никакви бързи футболисти.
Ще се надяваме всички Янкович да влезе в форма,Коце да продължава да вкарва и на добрите фалове на Маджо.Дано се стегнат малко разглезените Златков и Олегов.И на това да се крепи отбора и да не изпаднем.Май тоя сезон ще се борим да не изпаднем,а има и по лош вариант още на зимната пауза да спрем да се борим и да сме новия Спортист своге от миналия сезон :x :|
МИНЬОРПЕРНИКЗАВИНАГИВ НАШИТЕСЪРЦА

Потребителски аватар
tony_sf
Мнения: 19
Регистриран на: 19 май 2010 08:48
Skype: levski2025
Контакти:

Re: Нужна ли е на Миньор оставката на Тони Велков?

Мнениеот tony_sf » 07 сеп 2010 07:45

Миналата година добре ем тази що така сащите футболисти ама на 5мача 5загуби


Върни се в “Миньор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта