Феновете на Миньор:Не сме били фена на Левски

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Феновете на Миньор:Не сме били фена на Левски

Мнениеот Синьо сърце » 11 авг 2010 21:24

ivo_gf написа:Добре бе, отворковци, ко се жалите бе, аз ако попадна с шалче на Миньор на няколко говеда, ко ще се случи бе? Така си говорите и вие. И аз като компиро не съм от тея дето праят зулумите, ама мернат ли ме Левскари сам ще съм бит и това е меко казано, а тогава вече да седнат да ви разправят колко добродушен, миличък, добричък съм бил и незнам какво си още... Така си говорите, колкото да не заспите, винаги е било така между двете публики и винаги така ще бъде, това е положението, В последно време изглежда сме ви по-голям дразнител и от ЦСКА, а и ние, с ръка на сърцето го казвам, не мразим никой отбор както вашия, още от 90-те години съм на стадиона и тогава положението не беше розово, но като че ли омразата не беше толкова голяма, мисля си че това няма да свърши на добре... Жалкото е, че най-вероятно ще страдат още съвсем обикновени наши и ваши фенове...

Много си объркал нещата...Ако дойдеш с шалче на Миньор,няма да те бият,спокойно!Не ни е в манталитета,ако си забелязал-просто омразата си е от ваша страна,на нас вие сте ни безразлични!Вие хвърляте камъни,стреляте,ходите да биете 15 човека един-ваша работа!Но това е,защото много добре знаете,че при пряк сблъсък нямате никакви шансове,доста пъти идвахме в Перник и ще продължим да идваме-тази охрана е за вас,не за нас!Прекрасно го разбирате и стига с изхвърлянията!Преди години бяхме 150 човека и пернишката полиция ни остави в един подлез-нали знаеш какво стана там?Сега нещата са още по-тежки за вас,останали са ви само пушките и прашките,няма какво друго да направите...Всъщност има,но не ви стиска!
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Феновете на Миньор:Не сме били фена на Левски

Мнениеот v.r.s. » 14 авг 2010 12:26

Синьо сърце написа:
ivo_gf написа:Добре бе, отворковци, ко се жалите бе, аз ако попадна с шалче на Миньор на няколко говеда, ко ще се случи бе? Така си говорите и вие. И аз като компиро не съм от тея дето праят зулумите, ама мернат ли ме Левскари сам ще съм бит и това е меко казано, а тогава вече да седнат да ви разправят колко добродушен, миличък, добричък съм бил и незнам какво си още... Така си говорите, колкото да не заспите, винаги е било така между двете публики и винаги така ще бъде, това е положението, В последно време изглежда сме ви по-голям дразнител и от ЦСКА, а и ние, с ръка на сърцето го казвам, не мразим никой отбор както вашия, още от 90-те години съм на стадиона и тогава положението не беше розово, но като че ли омразата не беше толкова голяма, мисля си че това няма да свърши на добре... Жалкото е, че най-вероятно ще страдат още съвсем обикновени наши и ваши фенове...

Много си объркал нещата...Ако дойдеш с шалче на Миньор,няма да те бият,спокойно!Не ни е в манталитета,ако си забелязал-просто омразата си е от ваша страна,на нас вие сте ни безразлични!Вие хвърляте камъни,стреляте,ходите да биете 15 човека един-ваша работа!Но това е,защото много добре знаете,че при пряк сблъсък нямате никакви шансове,доста пъти идвахме в Перник и ще продължим да идваме-тази охрана е за вас,не за нас!Прекрасно го разбирате и стига с изхвърлянията!Преди години бяхме 150 човека и пернишката полиция ни остави в един подлез-нали знаеш какво стана там?Сега нещата са още по-тежки за вас,останали са ви само пушките и прашките,няма какво друго да направите...Всъщност има,но не ви стиска!


Въобще не е объркал нещата,защото примерно ти няма да го направиш,но не можеш да говориш от името на такива които,ще го набият само заради това,че е с шал на Миньор,както и не се поколебаха,да малтретират момиче,че е с фланелка на ЦСКА.
А колкото за това,че тази охрана която ви пази е за нас,тук наистина си се объркал и честно казано,добре,че я има тази охрана,защото помня и времето когато не идвахте въобще в Перник или поне не организирано,а инкогнито.А това се потвърждава и от твоят коментар,че през 90-те години сте дошли 150 души,което е преувеличено като бройка. А и ти си го каза,че и ви е оставила Пернишката полиция,но до колкото се сещам за този случай,тя ви изостави защото подсигуреният рейс с който трябваше да ви закарат до София беше изпочупен от вас и заради това ви свалиха и накараха да си пътувате с влака. А в подлеза тогава не е стана нищо,защото няма как да се допусне и най-вече заради това,че този подлез дели автогарата от гарата и като разстояние е не повече от 200 метра,най-много да сте строшили нещо или да сте уплашили някоя жена в него,а покрай гарата е струпана доста полиция,която не допуска фенове на Миньор или дори и хора които не са такива,но се движат в група,докато не потегли влака с гостуващите привърженици. Иначе не е лошо да се самонадъхваш,но реалността е друга.
Но това не е важно,лошото е другото както каза колегата,че ще страдат фенове и хора несимпатизиращи на никой отбор,които с нищо не го заслужават.
Най-добре е тези които искат да се бият,да си организират срещи и да го правят на места където няма да пострада някой случаен и там да си избиват комплексите.

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Феновете на Миньор:Не сме били фена на Левски

Мнениеот Синьо сърце » 19 авг 2010 12:30

v.r.s. написа:Най-добре е тези които искат да се бият,да си организират срещи и да го правят на места където няма да пострада някой случаен и там да си избиват комплексите.

Виж,тук съм абсолютно съгласен! :)
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Феновете на Миньор:Не сме били фена на Левски

Мнениеот POPCORN » 24 авг 2010 14:24

да бе не са те... а аз съм Батман !
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !


Върни се в “Миньор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост