ПРИЯТЕЛИ НЕКА ПО-ПРАЗНИЦИТЕ ДА СПРЕМ С ОБИДИТЕ ПО МЕЖДУСИ!!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Доктор Н
Мнения: 383
Регистриран на: 30 юли 2008 23:48
Местоположение: София
Контакти:

Re: ПРИЯТЕЛИ НЕКА ПО-ПРАЗНИЦИТЕ ДА СПРЕМ С ОБИДИТЕ ПО МЕЖДУСИ!!

Мнениеот Доктор Н » 28 дек 2008 17:33

OBI4AM LEVSKI написа:
Доктор Н написа:
OBI4AM LEVSKI написа:Не знам какъв доктор си,ама имаш нужда от това да отидеш на доктор-психиатър-едно пеленаче може ли да е комунист или ислямист,това е нелепо


Тези пеленачета в Газа на 5 годинки вече са с промит мозък! Когато изстрелват ракети от Газа да не ги насочват само към възрастни евреи или комунистите на Милошевич не избиваха на етнически принцип?

Палестинците се борят за собствената си земя,а Милошевич бранеше съществуващата си държава-Югославия,в Конституцията на която пишеше,че териториалната и цялост трябва да бъде гарантирана с всички средства,така звучи справедливо/поне според мен/!Иначе ще продължат да се роят държавици около България,а не е ясно кога това може да стигне и до нас!Тогава какво ще кажеш,ако утре например някой реши да прави кърджалийска република или Разградска/такива опити ВЕЧЕ е имало/-препоръчвам ти да четеш повечко,за да говориш по-подготвен!!!



За каква собствена земя говориш? Ивицата Газа Израел отнема от Египет след 6 дневната война, която води срещу заобикалящите го арабски държави, след като е нападнат от тях. Преди това тези земи са част от Британската и Османската империи. Никога не е имало държава Палестина, това племе идва с османските нашественици и има право върху тези земи точно толкова колкото и върху Българските земи. В свещената за всички християни книга, наречена Библия, ясно и точно са описани местните племена- юдеите. Никакви чалми!!!!! Милошевич не бранеше държава, а федерация(насилствено създадена от Коминтерна по подобие на СССР) от независими републики! Създателите на тази федерация създадоха "македонската нация"," македонския език", " македонската история" и откъснаха от България земя, за която дедите ни са лели кръвта си! Примера за някакви измислени републики можеш да го отнесеш към никога не съществувалата Палестинска държава или създадената от поробени от комунистите републики( Хърватска, Словения и т.н) Югославия. Когато единственото, което си чел са постове във форум е смешно да съветваш някого да чете! :lol:

OBI4AM LEVSKI
Мнения: 1112
Регистриран на: 24 ное 2008 14:04
Контакти:

Re: ПРИЯТЕЛИ НЕКА ПО-ПРАЗНИЦИТЕ ДА СПРЕМ С ОБИДИТЕ ПО МЕЖДУСИ!!

Мнениеот OBI4AM LEVSKI » 28 дек 2008 18:10

А как е създадена "държавата Израел",умнико???Откога съществува?Благодарение на какво съществува?Знаеш ли какво представлява САЩ?Какво означава"изкуствено създадена държава"?По тази логика и турците могат да кажат,че сме"изкуствени" след Освобождението от 5-вековно робство,през което държава България няма!!!Ти чувал ли си като си много начетен за международно право???За ООН,за резолюции на СС на ООН???Кой даде право да се разбиват държави,по кой закон,кажи ми ,професоре?По твоята логика никога е нямало индианци в Америка,защото са нямали държава?!Или сега няма кюрди,няма и палестинци...Ами ти си истински Сталин!!!Има народ-има проблем,няма народ-няма проблем!!!Таква подлоги като теб знаеш ли,че ги хрускам за закуска!?Айде като си доктор,боцкай се/леко с вената/ и си лягай!!!

Потребителски аватар
Доктор Н
Мнения: 383
Регистриран на: 30 юли 2008 23:48
Местоположение: София
Контакти:

Re: ПРИЯТЕЛИ НЕКА ПО-ПРАЗНИЦИТЕ ДА СПРЕМ С ОБИДИТЕ ПО МЕЖДУСИ!!

Мнениеот Доктор Н » 28 дек 2008 18:51

OBI4AM LEVSKI написа:А как е създадена "държавата Израел",умнико???Откога съществува?Благодарение на какво съществува?Знаеш ли какво представлява САЩ?Какво означава"изкуствено създадена държава"?По тази логика и турците могат да кажат,че сме"изкуствени" след Освобождението от 5-вековно робство,през което държава България няма!!!Ти чувал ли си като си много начетен за международно право???За ООН,за резолюции на СС на ООН???Кой даде право да се разбиват държави,по кой закон,кажи ми ,професоре?По твоята логика никога е нямало индианци в Америка,защото са нямали държава?!Или сега няма кюрди,няма и палестинци...Ами ти си истински Сталин!!!Има народ-има проблем,няма народ-няма проблем!!!Таква подлоги като теб знаеш ли,че ги хрускам за закуска!?Айде като си доктор,боцкай се/леко с вената/ и си лягай!!!


Малоумнико, Хърватска ( съюзник на България и през двете световни войниЮ), Босна и т.н са съществували като държави
далеч преди Сталин да ги "обедини" в Югославия, която е наистина изкуствено създадена! Тя не бе разбита, а просто хората се освободиха! Да, Израел е наистина изкуствено създадена, но върху земя населявана от този народ в продължение на векове, докато палестинците са част от османските племена завоеватели, поробили множество други народи през 13 и 14 век ! За ООН зная, че е създадена от САЩ, централата и е в Ню Йорк и 30% от годишната и издръжка поемат именно САЩ. Интересно ми е какво мислиш(ако въобще можеш) за тази организация, по чието решение е създаден Израел, бе бомбандирана Сърбия, но се противопостави на нахлуването в Ирак? Подлога можеш да наричаш някой, който дори потребителското си име не е написал на родния си език!

OBI4AM LEVSKI
Мнения: 1112
Регистриран на: 24 ное 2008 14:04
Контакти:

Re: ПРИЯТЕЛИ НЕКА ПО-ПРАЗНИЦИТЕ ДА СПРЕМ С ОБИДИТЕ ПО МЕЖДУСИ!!

Мнениеот OBI4AM LEVSKI » 28 дек 2008 19:07

Доктор Н написа:
OBI4AM LEVSKI написа:А как е създадена "държавата Израел",умнико???Откога съществува?Благодарение на какво съществува?Знаеш ли какво представлява САЩ?Какво означава"изкуствено създадена държава"?По тази логика и турците могат да кажат,че сме"изкуствени" след Освобождението от 5-вековно робство,през което държава България няма!!!Ти чувал ли си като си много начетен за международно право???За ООН,за резолюции на СС на ООН???Кой даде право да се разбиват държави,по кой закон,кажи ми ,професоре?По твоята логика никога е нямало индианци в Америка,защото са нямали държава?!Или сега няма кюрди,няма и палестинци...Ами ти си истински Сталин!!!Има народ-има проблем,няма народ-няма проблем!!!Таква подлоги като теб знаеш ли,че ги хрускам за закуска!?Айде като си доктор,боцкай се/леко с вената/ и си лягай!!!


Малоумнико, Хърватска ( съюзник на България и през двете световни войниЮ), Босна и т.н са съществували като държави
далеч преди Сталин да ги "обедини" в Югославия, която е наистина изкуствено създадена! Тя не бе разбита, а просто хората се освободиха! Да, Израел е наистина изкуствено създадена, но върху земя населявана от този народ в продължение на векове, докато палестинците са част от османските племена завоеватели, поробили множество други народи през 13 и 14 век ! За ООН зная, че е създадена от САЩ, централата и е в Ню Йорк и 30% от годишната и издръжка поемат именно САЩ. Интересно ми е какво мислиш(ако въобще можеш) за тази организация, по чието решение е създаден Израел, бе бомбандирана Сърбия, но се противопостави на нахлуването в Ирак? Подлога можеш да наричаш някой, който дори потребителското си име не е написал на родния си език!

Значи с решение на ООН са бомбардирали Белград и с решение на ООН е създаден Израел!?!!?!Не знам какъв доктор си?Може би по кръчмология? :mrgreen: Не говори глупости моля те!Аргумента е ясен-Русия е член на СС на ООН,тя НИКОГА не би разрешила да се бомбардира Югославия и не го е правила,спри с глупостите си,ясен си ми,ти си от поклониците на Мамона и Израело-американската агресия,но краят му се вижда,тогава друго ще запееш!!!

Потребителски аватар
Доктор Н
Мнения: 383
Регистриран на: 30 юли 2008 23:48
Местоположение: София
Контакти:

Re: ПРИЯТЕЛИ НЕКА ПО-ПРАЗНИЦИТЕ ДА СПРЕМ С ОБИДИТЕ ПО МЕЖДУСИ!!

Мнениеот Доктор Н » 28 дек 2008 19:29

OBI4AM LEVSKI написа:
Доктор Н написа:
OBI4AM LEVSKI написа:А как е създадена "държавата Израел",умнико???Откога съществува?Благодарение на какво съществува?Знаеш ли какво представлява САЩ?Какво означава"изкуствено създадена държава"?По тази логика и турците могат да кажат,че сме"изкуствени" след Освобождението от 5-вековно робство,през което държава България няма!!!Ти чувал ли си като си много начетен за международно право???За ООН,за резолюции на СС на ООН???Кой даде право да се разбиват държави,по кой закон,кажи ми ,професоре?По твоята логика никога е нямало индианци в Америка,защото са нямали държава?!Или сега няма кюрди,няма и палестинци...Ами ти си истински Сталин!!!Има народ-има проблем,няма народ-няма проблем!!!Таква подлоги като теб знаеш ли,че ги хрускам за закуска!?Айде като си доктор,боцкай се/леко с вената/ и си лягай!!!


Малоумнико, Хърватска ( съюзник на България и през двете световни войниЮ), Босна и т.н са съществували като държави
далеч преди Сталин да ги "обедини" в Югославия, която е наистина изкуствено създадена! Тя не бе разбита, а просто хората се освободиха! Да, Израел е наистина изкуствено създадена, но върху земя населявана от този народ в продължение на векове, докато палестинците са част от османските племена завоеватели, поробили множество други народи през 13 и 14 век ! За ООН зная, че е създадена от САЩ, централата и е в Ню Йорк и 30% от годишната и издръжка поемат именно САЩ. Интересно ми е какво мислиш(ако въобще можеш) за тази организация, по чието решение е създаден Израел, бе бомбандирана Сърбия, но се противопостави на нахлуването в Ирак? Подлога можеш да наричаш някой, който дори потребителското си име не е написал на родния си език!

Значи с решение на ООН са бомбардирали Белград и с решение на ООН е създаден Израел!?!!?!Не знам какъв доктор си?Може би по кръчмология? :mrgreen: Не говори глупости моля те!Аргумента е ясен-Русия е член на СС на ООН,тя НИКОГА не би разрешила да се бомбардира Югославия и не го е правила,спри с глупостите си,ясен си ми,ти си от поклониците на Мамона и Израело-американската агресия,но краят му се вижда,тогава друго ще запееш!!!


Относно създаването на Израел: UN Partition Plan (United Nations General Assembly Resolution 181)
Относно бомбандировките над Република Сърбия: The UN Resolution 819 and 836 had designated Srebrenica a "safe area" to be protected using "all necessary means, including the use of force". Continued attacks on UN Safe Areas as well as the continued Siege of Sarajevo also ultimately resulted in NATO intervention in Bosnia and Herzegovina named Operation Deliberate Force.

Когато фактите говорят нормалните хора мълчат! Не обичам агресията, но понякога тя е единствения изход, особено когато трябва да се мачкат комуняги!!!!!!! Аз обичам България и въобще не ми дреме за Израел, САЩ или Русия. Големите ги вълнуват само техните интереси (ако прочетеш повече книжки ще разбереш защо Русия допуска въпросните резолюции).

OBI4AM LEVSKI
Мнения: 1112
Регистриран на: 24 ное 2008 14:04
Контакти:

Re: ПРИЯТЕЛИ НЕКА ПО-ПРАЗНИЦИТЕ ДА СПРЕМ С ОБИДИТЕ ПО МЕЖДУСИ!!

Мнениеот OBI4AM LEVSKI » 28 дек 2008 21:42

Какво значи"допуснала" Русия,тоя термин от кръчмата ли го чу!?Няма такова нещо в правото!!!Прочети ти повечко,особено за международното право,това не ти е на майка ти мусаката :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта