Малко Смях

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Vratarchety
Мнения: 32
Регистриран на: 26 авг 2008 09:01
Контакти:

Re: Малко Смях

Мнениеот Vratarchety » 08 сеп 2008 11:33

Ха Локо София припомнете ми имаше ли тъкъв отбор. Чачак много чукат по чукачките. Аз съм фен на Левски , ама като цяло бг футбола не е интересен. 1 година Левски 1 ЦСКа и тук там се намери през 7,8 години някое отборче с малко пари за 1 сезон да станат шампиони и продължава сагата Левски ЦСКА Левски ЦСКА . Това ако е интересно първенство

Потребителски аватар
А_У_А
Мнения: 135
Регистриран на: 22 май 2008 18:14
Контакти:

Re: Малко Смях

Мнениеот А_У_А » 08 сеп 2008 12:35

cvetoslav написа:sini i 4erveni na6tastnici,vie ubivate futbola v bg,tuk sudiite vi pravqt 6ampioni,a na vun vi biqt skiori i anonimnici,pojelavam na levski da otpadnat s razlika ot velikiq otbor 'jilina'.a na 4orbata tomov da im e prezident dulgi godini...samo 'lokomotiv' sofia


прав си, брат. друго е епичната битка с колоса борац. добре че има отбори като локо, да ни отсрамват. нас и гигов. ако немаш сценарий си излишен в таа тема обаче.

Vratarchety написа:Ха Локо София припомнете ми имаше ли тъкъв отбор. Чачак много чукат по чукачките. Аз съм фен на Левски , ама като цяло бг футбола не е интересен. 1 година Левски 1 ЦСКа и тук там се намери през 7,8 години някое отборче с малко пари за 1 сезон да станат шампиони и продължава сагата Левски ЦСКА Левски ЦСКА . Това ако е интересно първенство


да знаеш колко си прав. само дето спести корупцията, пиянщината и наистина ужасно слабия параолимпийски футбол в повечето случаи. и такива хора трябва да има, реализма е съществена част от футбола. но повечето хора сме болни по отборите си, братле, явно сме чак такива балъци. освен това интелектуалния багаж на 80% от списващите се помества в ръчна чанта. така че се джавкаме, ръфаме и пишем сценарии, па то кервана си върви..

Bushwacker
Мнения: 117
Регистриран на: 06 сеп 2008 12:14
Местоположение: София , Надежда
Контакти:

Re: Малко Смях

Мнениеот Bushwacker » 08 сеп 2008 13:05

А кервана си върви ...
Дори и в Ада да горим , и вечен огън да ни пари , с чарът си неустоим и там ще бъдем господари.

KokisH
Мнения: 10
Регистриран на: 03 авг 2008 07:42
Контакти:

Re: Малко Смях

Мнениеот KokisH » 08 сеп 2008 13:12

ТО И ПРОГРАМАТА ЗА ДНЕС ПО ,, ЧОРБА ТВ''

8:00ч - Сутрешен блок- разговор за проблемите в кочината
9:00ч - За децата - ,, Трите Прасенца''
10:00ч - Левски - ЦСКА 7-1 ,7-2 ,5-0 - документален филм
12:00ч - ,, Вечно да си втори '' - сериал 71 и 72 епизод
14:00ч - CFI представя - ,, Обиколка из Европа '' - Франция, Тулуза - документален филм
15:00ч. - Как да готвим Свинско - кулинарно предаване
16:00ч. -,,Дръвниците'' - комедийно предаване - водещи Стойчо Младенов и Сашо Томов
17:00ч. - Минута е много , 96 минути са малко.. - дискусионо студио -гост футболиста на Тулуза Жиняк
18:00ч. - ,, Да купиш първенството '' - обект на журналистическо разледване - Александар Томов
19:00ч. - Black Chart - гост Ел Пистолеро, Ней
19:30ч. - Новини - какво става в кочината
20:00ч. - ,,ЦСКА в Шампионската Лига'' - фантастичен филм
22:30ч. - ,,Шоуто на Тройчо Младенов'' - със специален гост Емил Гъргоров, и Тодор Янчев
23:30ч. - Обзор на В аматъорска футболна група
24:00ч. - XXL - 96 мин. Анален Секс

:D Лично аз съм го правил , който ще да вярва ;)

Потребителски аватар
CSKAfan
Мнения: 267
Регистриран на: 24 мар 2008 20:08
Контакти:

Re: Малко Смях

Мнениеот CSKAfan » 08 сеп 2008 14:43

Ми то за това няма никъв смисъл, доста от нещата са типични за синия отбор и повтаряш едно нещо по 3 пъти

12:00ч - ,, Вечно да си втори '' - сериал 71 и 72 епизод

Май един друг отбор има повече втори отколкото първи места, не мислиш ли?

14:00ч - CFI представя - ,, Обиколка из Европа '' - Франция, Тулуза - документален филм

0-0 ?!? Има един друг отбор с повече пътешествия до Антвертпен, Любляна, Тампере, Борисов и т.н. по интересно е! ;)

16:00ч. -,,Дръвниците'' - комедийно предаване - водещи Стойчо Младенов и Сашо Томов

Ми по-добре дръвници, отколкото смешници...

18:00ч. - ,, Да купиш първенството '' - обект на журналистическо разледване - Александар Томов

По-добре да се разследват Чорни и Батков, по-лесно ще е, повече материал има и са много по-добри в това от Томов по-простата причина, че Томов е алчен и няма да даде и стотинка за ЦСКА, камоли да купи първенство :lol:

19:00ч. - Black Chart - гост Ел Пистолеро, Ней

Ми те от известно време на са в ЦСКА... за разлика от Тиберканин, Рабех, Бензукан и още знайни и незнайни негърчета, взети на килограм...

22:30ч. - ,,Шоуто на Тройчо Младенов'' - със специален гост Емил Гъргоров, и Тодор Янчев

Ми него го няма вече, затова ще излъчваме "Шоуто на Батков" Гости: Сосновски и Ржевски. Още по темата: Кратко видео с главни действащи лица: Ниеми и Петреску

23:30ч. - Обзор на В аматъорска футболна група

Тва пък защо?

24:00ч. - XXL - 96 мин. Анален Секс

Не си спомням 96 минути да водят играта за ралика от едни трактори, които диктуваха играта 180 минути
YNWA!

Bushwacker
Мнения: 117
Регистриран на: 06 сеп 2008 12:14
Местоположение: София , Надежда
Контакти:

Re: Малко Смях

Мнениеот Bushwacker » 08 сеп 2008 16:46

Имало и умни хора в Б-я . :idea:
Дори и в Ада да горим , и вечен огън да ни пари , с чарът си неустоим и там ще бъдем господари.

KokisH
Мнения: 10
Регистриран на: 03 авг 2008 07:42
Контакти:

Re: Малко Смях

Мнениеот KokisH » 08 сеп 2008 19:08

Не си спомням 96 минути да водят играта за ралика от едни трактори, които диктуваха играта 180 минути


Брей , бе дебаа , кога пък беше тфа, а сигорно като се бахя затворили 180 мин пред тяхната вратааа аиде първо помисли малкоо и тогава пишии ;)

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: Малко Смях

Мнениеот Blue_Lion » 08 сеп 2008 20:02

Пича явно е гледал друг мач ;) Ма то от много гледане на телевизия мозъка се размътва ;) Само да му кажа,отностно black chart-а...Вън Белите от Цска ;) :lol: :lol:
Изображение


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта