Фен тема: Managerzone

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7211
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот vasilnv » 11 яну 2013 15:56

THE G.A.M.E написа:
vasilnv написа:С титулярите ли си играл?
Бе ще бъде много оспорвана дивизия ваща

Мда ... Вчера имахме 2 контроли с него, в първата завършихме 4 - 4, а във втората ме би.
Има страшни нападатели ... И де факто нямах шанс за нещо повече, щото вратарчето ми е с едва 4-ри на пазене. :lol:

Сега нямам търпение днес да пристигне новият ми голкипър, който е със 7 на пазене.
Искаше ми се човек с поне 8, ама с подобни параментри играчите са с цена над 200 бона.
Мисля си, че след като сега имам вратар със 7 и всичките ми деф. играчи са с по 7 и 8 на отнемане, ще имам шанс да се намеся сериозно в борбата за тройката. :?

Иначе нападателите ми нямат грешка ... С по 8 на стрелба + долу-горе толкова спринт и техника, мисля че ще бележи доста отборчето ми.
Трябва ми само 1 оф. халф, който да е с поне 6 на пас, спринт и техника, и съм готов. :)

Добро ти е съставчето. Бе дето казах това сигурно ще е една от най-оспорваните дивизии от всички 3-ти.
А ако имате време и желание по-добре проучете противниците си, за да знаете срещу какви се изправяте :)
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

THE G.A.M.E
Мнения: 50035
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот THE G.A.M.E » 11 яну 2013 16:02

Ем аз точно това обмислям ... Да предложа на още някой контроли.
Само незнам дали ще се навият ...

Сега съм зает до 15-ти, след това ще пробвам ...
То най-добре се разузнава, когато отбора ти срещне опонента. :mrgreen:

Иначе я хвърли малко светлина при теб как са нещата ...
С колко топки е най-силният ти играч ? :?

И още ли си с онази защитна схема ... :)
Ако трябва да изкажа собствено мнение, според мен е прекалено дефанзивна и когато твоите правят контри неизменно се търси централният ти нападател, който обаче е сам и често връща топката пак около центъра. :roll:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7211
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот vasilnv » 11 яну 2013 16:07

THE G.A.M.E написа:Ем аз точно това обмислям ... Да предложа на още някой контроли.
Само незнам дали ще се навият ...

Сега съм зает до 15-ти, след това ще пробвам ...
То най-добре се разузнава, когато отбора ти срещне опонента. :mrgreen:

Иначе я хвърли малко светлина при теб как са нещата ...
С колко топки е най-силният ти играч ? :?

И още ли си с онази защитна схема ... :)
Ако трябва да изкажа собствено мнение, според мен е прекалено дефанзивна и когато твоите правят контри неизменно се търси централният ти нападател, който обаче е сам и често връща топката пак около центъра. :roll:

В момента целта ми е да развивам юноши, а титулярния отбор не ме и вълнува. Още съм с 6-3-1, даже незнам дали някой се е изморил :lol: Мисля да остана още сезон в 4-та дивизия, че да мога да си развия юношите а и да стегна някакъв отбор за 3-та. Сега съм се отдал на уволняването :lol:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
MagicMoments
Мнения: 5900
Регистриран на: 08 яну 2011 16:09
Местоположение: Sofia Town
Контакти:

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот MagicMoments » 11 яну 2013 16:45

THE G.A.M.E написа:
vasilnv написа:С титулярите ли си играл?
Бе ще бъде много оспорвана дивизия ваща

Мда ... Вчера имахме 2 контроли с него, в първата завършихме 4 - 4, а във втората ме би.
Има страшни нападатели ... И де факто нямах шанс за нещо повече, щото вратарчето ми е с едва 4-ри на пазене. :lol:

Сега нямам търпение днес да пристигне новият ми голкипър, който е със 7 на пазене.
Искаше ми се човек с поне 8, ама с подобни параментри играчите са с цена над 200 бона.
Мисля си, че след като сега имам вратар със 7 и всичките ми деф. играчи са с по 7 и 8 на отнемане, ще имам шанс да се намеся сериозно в борбата за тройката. :?

Иначе нападателите ми нямат грешка ... С по 8 на стрелба + долу-горе толкова спринт и техника, мисля че ще бележи доста отборчето ми.
Трябва ми само 1 оф. халф, който да е с поне 6 на пас, спринт и техника, и съм готов. :)

Игра вратаря ми е на 21 българин 9 макс пазене купен за 89 000,имам 6 защитници с по 7 на отнемане като 5ма са под 22 години ,единия централен с 9 опит е на 28 , като за 4ма от тях дадох 120 000 другите ми бяха в отбор отначало,единия е и със 7 на пас и го ползвам халф, другите 2 халфа ги купих за 80 000 с 9 и 8 на пас и добра техника и скорост,имам и юноши с по 6 на пас играч с 7 на ТЛ. А четиримата ми нападатели са с минимум 7 стрелба 5 скорост и техника и са купени за 50 000 8-) В момента тренирам 3 схеми 4-3-3; 3-3-4,5-3-2 и добри смени :twisted:
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ любимия си отбор ,когато ГУБИ,не го ПОДКРЕПЯЙ ,когато ПОБЕЖДАВА.

THE G.A.M.E
Мнения: 50035
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот THE G.A.M.E » 11 яну 2013 19:05

Имаш нужните изпълнители да си един от лидерите в групата, ама ще трябва да видим опонентите как са.

Аз ще видя ако ми внесат бонус да взема още един вратар, поне с 8 на пазене, щото срещу съперници с нападатели на по 8-9 стрелба, просто няма да имам шанс.

Незнам защо като взема да наддавам и винаги се включва някой мощен, дето качва цената на желан от мене играч прекалено ... :lol:
Вчера за един нападател с 8 стрелба, 5 скорост, 7 техника и 5 на пас се израсих с почти 230 бона ...
Щях да го взема за 100-на хиляди ама отде се взе някакъв португалски мърсък и в последният възможен момент се включи, като наддаваше до към 180 хиляди.

За едно вратарче с 8, същата работа ... Както беше 30-на хиляди, като взех и аз да наддавам, дойдоха някакви мощни и цената фръкна до 200 бона ... :(
Къв е тоя мое късмет ... :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
MagicMoments
Мнения: 5900
Регистриран на: 08 яну 2011 16:09
Местоположение: Sofia Town
Контакти:

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот MagicMoments » 11 яну 2013 19:13

THE G.A.M.E написа:Имаш нужните изпълнители да си един от лидерите в групата, ама ще трябва да видим опонентите как са.

Аз ще видя ако ми внесат бонус да взема още един вратар, поне с 8 на пазене, щото срещу съперници с нападатели на по 8-9 стрелба, просто няма да имам шанс.

Незнам защо като взема да наддавам и винаги се включва някой мощен, дето качва цената на желан от мене играч прекалено ... :lol:
Вчера за един нападател с 8 стрелба, 5 скорост, 7 техника и 5 на пас се израсих с почти 230 бона ...
Щях да го взема за 100-на хиляди ама отде се взе някакъв португалски мърсък и в последният възможен момент се включи, като наддаваше до към 180 хиляди.

За едно вратарче с 8, същата работа ... Както беше 30-на хиляди, като взех и аз да наддавам, дойдоха някакви мощни и цената фръкна до 200 бона ... :(
Къв е тоя мое късмет ... :lol:

Обаче като видях играчите на опонента ми в първия кръг не съм много обнадежден.Бая играчи с над 10-15 бона заплати 8-)
А за трансферите аз си изчерпах лимита за чужденци и подкрепям родните мениджъри :)
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ любимия си отбор ,когато ГУБИ,не го ПОДКРЕПЯЙ ,когато ПОБЕЖДАВА.

Потребителски аватар
MagicMoments
Мнения: 5900
Регистриран на: 08 яну 2011 16:09
Местоположение: Sofia Town
Контакти:

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот MagicMoments » 12 яну 2013 10:14

2013-01-11 Награден фонд за 1во място в дивизия 4. Приход 150 000 BGN 8-) 8-)
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ любимия си отбор ,когато ГУБИ,не го ПОДКРЕПЯЙ ,когато ПОБЕЖДАВА.

THE G.A.M.E
Мнения: 50035
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот THE G.A.M.E » 13 яну 2013 11:00

Мда, перфектен бонус. 8-)
Чудесно ми дойде на мен. :mrgreen:

Иначе с новите ми попълнения в дефанзивен план, отборът ми продължава да получава доволно голове ... :lol:

Вратарчето обаче няма и една топка на форма ...
Чакам да го видя, как ще е като качи форма ... :roll:

Днес вградих двамата нови бранители при титулярите ... Те поне са във форма, чакам с нетърпение контролата си тази вечер.
Ще продам и един от нападателите си ( моят човек ще го купи ) ... И след това си вземам един офанзивен халф с поне 6-7 на пас, толкова на спринт да има, ще е чудесно ... И отборът ми заспива. :)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7211
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот vasilnv » 14 яну 2013 14:46

Наближава началото на първенството. Успех на всички!
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

drtbanchev
Мнения: 35
Регистриран на: 15 яну 2011 23:11
Контакти:

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот drtbanchev » 14 яну 2013 14:51

Успех през новия шампионат!!!
В новия брой на списанието има интервю с националния селекционер на Румъния, дава интересни мнения и особенно за необходимите умения на играчите по постове, ако не сте го чели препоръчвам ви го.


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта