Фен тема: Managerzone

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

drtbanchev
Мнения: 35
Регистриран на: 15 яну 2011 23:11
Контакти:

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот drtbanchev » 12 окт 2012 16:52

Представиха се добре, имах двама титуляри един защитник и един халф.Другите двама бяха в разширения състав, като единия имаше мачове и като титуляр.
Сега за юношите:
Гледам да поръчвам големи партиди по 14-16 играча.
След като дойдат си правя един Уордовски фаил и си ги записвам.
Задължително в полето където тренират юношите имам треньори спо 4-6 топки на съответното умение, т.е да не са от скъпите тренери.
Като дойдат юношите тези дето имат 3 топки на пазене ги поставям директно в полето на пазене, там слагам и тези който ми се видят много слаби с много малко начални топки.
Останалите почвам да ги редувам на Лагери.Задължително в максималния период за тренирвъчен лагер.
Тези които имат по 3-4 на някое умение измежду отнемане и стрелба директно ги пращам на специализираните кампове когато има такива подходящи, а останалите който са ми неопределени ги пращам на юношески.Каквото ми даде на юношеския си го записвам в Уордовския файл и вече го тренирам по нататък в тази насока/примерно ако едно от уменията е стрелба го правя нападател,ако е онемане защитник/Ако не ми даде нито едно от двете умения след кампа му развивам скорост и техника да видя там до къде ще се максне.Ако пък му даде пазене директно го махам от кампа и го слагам да тренира пазене на полето.На полето юношите ги тренирам главно на скорост,техника и отнемане или стрелба,както и на пазене.Другите умения, са каквото дигнат по камповете и съответно вече като станат по големи и се изпонамаксват на останалите умения.Ако получат ранен макс на отнемане или стрелба веднага ги прехвърлям на скорост и ако там не макснат скоро ги правя халфове вече по късно.Така тези играчи като станат на 18 стават мъже и аз не поръчвам нова бройка юноши а си оставям примерно най потенциалните и продължавам да ги пращам по кампове.Един играч трябва да ходи редовно на кампове до 22-23 год,което прави по 7-8 кампа за да стане играч.На следващата година вече си поръчвам нова партида играчи като най добрите от предната продължавам да пращам по кампове.
Дано да успях да обясня,чемалко бързах защото работното време свърши и трябва да си ходя;)

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7211
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот vasilnv » 12 окт 2012 18:20

drtbanchev написа:Представиха се добре, имах двама титуляри един защитник и един халф.Другите двама бяха в разширения състав, като единия имаше мачове и като титуляр.
Сега за юношите:
Гледам да поръчвам големи партиди по 14-16 играча.
След като дойдат си правя един Уордовски фаил и си ги записвам.
Задължително в полето където тренират юношите имам треньори спо 4-6 топки на съответното умение, т.е да не са от скъпите тренери.
Като дойдат юношите тези дето имат 3 топки на пазене ги поставям директно в полето на пазене, там слагам и тези който ми се видят много слаби с много малко начални топки.
Останалите почвам да ги редувам на Лагери.Задължително в максималния период за тренирвъчен лагер.
Тези които имат по 3-4 на някое умение измежду отнемане и стрелба директно ги пращам на специализираните кампове когато има такива подходящи, а останалите който са ми неопределени ги пращам на юношески.Каквото ми даде на юношеския си го записвам в Уордовския файл и вече го тренирам по нататък в тази насока/примерно ако едно от уменията е стрелба го правя нападател,ако е онемане защитник/Ако не ми даде нито едно от двете умения след кампа му развивам скорост и техника да видя там до къде ще се максне.Ако пък му даде пазене директно го махам от кампа и го слагам да тренира пазене на полето.На полето юношите ги тренирам главно на скорост,техника и отнемане или стрелба,както и на пазене.Другите умения, са каквото дигнат по камповете и съответно вече като станат по големи и се изпонамаксват на останалите умения.Ако получат ранен макс на отнемане или стрелба веднага ги прехвърлям на скорост и ако там не макснат скоро ги правя халфове вече по късно.Така тези играчи като станат на 18 стават мъже и аз не поръчвам нова бройка юноши а си оставям примерно най потенциалните и продължавам да ги пращам по кампове.Един играч трябва да ходи редовно на кампове до 22-23 год,което прави по 7-8 кампа за да стане играч.На следващата година вече си поръчвам нова партида играчи като най добрите от предната продължавам да пращам по кампове.
Дано да успях да обясня,чемалко бързах защото работното време свърши и трябва да си ходя;)

мерси, че отдели време, а иначе аз имам 6 юноши и съм заложил огромни надежди за 1 вратар и 1 нападател. Вратарчето е на 16 и вече има 3 топки на пазене. Нападателя, който е също на 16 има 4 топки на стрелба. Стига да не макснат рано имам големи надежди за тези игпачи.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
MagicMoments
Мнения: 5900
Регистриран на: 08 яну 2011 16:09
Местоположение: Sofia Town
Контакти:

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот MagicMoments » 13 окт 2012 14:44

Спечелени Лига div5.68
сезон: 42
Спечелени Лига div6.433
сезон: 39
Спечелени Лига div4.32
сезон: 30
Спечелени Лига div4.31
сезон: 28
Спечелени Лига div5.91
сезон: 26
Спечелени Лига div6.271
сезон: 21
Спечелени Лига div5.93
сезон: 18
Спечелени Лига div6.224
сезон: 16
Спечелени Лига div7.537
сезон: 12
Приятелска Лига
Спечелени Приятелска Лига U-21 sez. 42
Дата: 19-06-2012
Частна Купа
Спечелени Частна Купа Anointed World Cup U21
Дата: 26-05-2012

Олеле това са постиженията ми на съперника за купата за под 21 години :o :o
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ любимия си отбор ,когато ГУБИ,не го ПОДКРЕПЯЙ ,когато ПОБЕЖДАВА.
[wrapimg=]http://www.img-share.eu/f/images/267/Rusev-champagneJPGm8YSXUt.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7211
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот vasilnv » 13 окт 2012 16:42

MagicMoments написа:
Спечелени Лига div5.68
сезон: 42
Спечелени Лига div6.433
сезон: 39
Спечелени Лига div4.32
сезон: 30
Спечелени Лига div4.31
сезон: 28
Спечелени Лига div5.91
сезон: 26
Спечелени Лига div6.271
сезон: 21
Спечелени Лига div5.93
сезон: 18
Спечелени Лига div6.224
сезон: 16
Спечелени Лига div7.537
сезон: 12
Приятелска Лига
Спечелени Приятелска Лига U-21 sez. 42
Дата: 19-06-2012
Частна Купа
Спечелени Частна Купа Anointed World Cup U21
Дата: 26-05-2012

Олеле това са постиженията ми на съперника за купата за под 21 години :o :o

гледам, че тези са спечелили купа и лига за под 21, със сигурност ще имаш проблеми с тях, успех!
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7211
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот vasilnv » 14 окт 2012 19:55

Този път Лидия ме би само 5 на 0, със сигурност имам напредък от последния мач, когато ме смаза с 9 на 0 :lol:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7211
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот vasilnv » 14 окт 2012 21:00

vasilnv написа:Този път Лидия ме би само 5 на 0, със сигурност имам напредък от последния мач, когато ме смаза с 9 на 0 :lol:

малеее, моя вратар е направил 22 спасявания :shock: :o
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

THE G.A.M.E
Мнения: 50036
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот THE G.A.M.E » 15 окт 2012 09:55

Миро, предложил съм ти 2 контроли за днес, давай, че първенството почва тая седмица. :mrgreen:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

THE G.A.M.E
Мнения: 50036
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот THE G.A.M.E » 15 окт 2012 09:57

vasilnv написа:Този път Лидия ме би само 5 на 0, със сигурност имам напредък от последния мач, когато ме смаза с 9 на 0 :lol:

Моята загуба е с 9-0, ама предишните ми 2 от нейният тим бяха с двуцифрен резултат ... :lol:

Явно всички имаме напредък. :mrgreen:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

drtbanchev
Мнения: 35
Регистриран на: 15 яну 2011 23:11
Контакти:

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот drtbanchev » 15 окт 2012 11:13

THE G.A.M.E написа:
vasilnv написа:Този път Лидия ме би само 5 на 0, със сигурност имам напредък от последния мач, когато ме смаза с 9 на 0 :lol:

Моята загуба е с 9-0, ама предишните ми 2 от нейният тим бяха с двуцифрен резултат ... :lol:

Явно всички имаме напредък. :mrgreen:

Всички напредвате само аз си тъпча на едно място :cry:

Потребителски аватар
MQplaya
Мнения: 2677
Регистриран на: 06 дек 2008 22:10
Контакти:

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот MQplaya » 15 окт 2012 11:18

drtbanchev написа:
THE G.A.M.E написа:
vasilnv написа:Този път Лидия ме би само 5 на 0, със сигурност имам напредък от последния мач, когато ме смаза с 9 на 0 :lol:

Моята загуба е с 9-0, ама предишните ми 2 от нейният тим бяха с двуцифрен резултат ... :lol:

Явно всички имаме напредък. :mrgreen:

Всички напредвате само аз си тъпча на едно място :cry:

Двама сме :mrgreen:


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: milenkorak и 15 госта