18-ата шампионска титла за Бизоните от Благоевград

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

18-ата шампионска титла за Бизоните от Благоевград

Мнениеот obi4am_pirin » 29 окт 2011 18:07

"Бизоните" от Благоевград победиха днес с 5:2 "Дяволите" от Дупница в петия решителен двубой от финалната серия за титлата в мъжкото първенство на България по бейзбол. В първите четири мача двата тима спечелиха по две победи и така се стигна до днешната финална среща. Това е 18-ата шампионска титла за бейзболистите от Благоевград, които са сред пионерите на този спорт у нас.
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

cipokrilo
Мнения: 146
Регистриран на: 10 юни 2011 10:00

Re: 18-ата шампионска титла за Бизоните от Благоевград

Мнениеот cipokrilo » 29 окт 2011 18:10

Ми те са без конкуренция откакто се помня :) Имах един състудент, навремето играеше там.

Потребителски аватар
ЦСКА-р
Мнения: 727
Регистриран на: 25 сеп 2011 19:05
Skype: dfa
Контакти:

Re: 18-ата шампионска титла за Бизоните от Благоевград

Мнениеот ЦСКА-р » 29 окт 2011 18:19

Еми те от доста години все са си шампиони... :) Иначе познавам 1 от играчите им, Мартин Шопски :). Като деца бяхме доста добри приятели :).
Сектор Г
ТОВА СИ ТИ!

Потребителски аватар
727150
Мнения: 2011
Регистриран на: 23 окт 2008 12:12
Контакти:

Re: 18-ата шампионска титла за Бизоните от Благоевград

Мнениеот 727150 » 29 окт 2011 18:47

Браво на бизоните,браво на Ясен Неделчев,браво и на Дяволите и техния треньор Пешо Арбов,тези момчета(Ясен и Петър) съм ги гледал 1988 г. как тренират пред блока в Студентския град непознатата за нас тогава игра,играеха в "Академиците',като дойде демокрацията имаше вече държавно първенство,възпитаниците на ВМЕИ" ЛЕНИН",сега "Технически университет",създадоха българския бейзбол.
Последна промяна от 727150 на 29 окт 2011 19:35, променено общо 2 пъти.
Един отбор с история от два месеца , с нула титли и нула купи , неправомерно ползва емблемата и стадиона на друг отбор , чийто фенове с готовност гласуваха за евтаназията му .

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: 18-ата шампионска титла за Бизоните от Благоевград

Мнениеот obi4am_pirin » 29 окт 2011 19:04

727150 написа:Браво на бизоните,браво на Ясен Неделчев,браво и на Дяволите и техния треньор Пешо Арбов,тези момчета съм ги гледал 1988 г. как тренират пред блока в Студентския град непознатата за нас тогава игра,играеха в "Академиците',като дойде демокрацията имаше вече държавно първенство,възпитаниците на ВМЕИ" ЛЕНИН",сега "Технически университет",създадоха българсккия бейзбол.

Не ме разсмивай!Българския бейзбол го създаде Ясен "Джейсън " Неделчев!С огромната подкрепа на Американския университет в Благоевград който създаде базата и финансира съществуването на отбора!Ясен още работи в Американския и води Спортни дейности там!Знам го щото и аз бачкам в АУБ!
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
727150
Мнения: 2011
Регистриран на: 23 окт 2008 12:12
Контакти:

Re: 18-ата шампионска титла за Бизоните от Благоевград

Мнениеот 727150 » 29 окт 2011 19:23

obi4am_pirin написа:
727150 написа:Браво на бизоните,браво на Ясен Неделчев,браво и на Дяволите и техния треньор Пешо Арбов,тези момчета съм ги гледал 1988 г. как тренират пред блока в Студентския град непознатата за нас тогава игра,играеха в "Академиците',като дойде демокрацията имаше вече държавно първенство,възпитаниците на ВМЕИ" ЛЕНИН",сега "Технически университет",създадоха българсккия бейзбол.

Не ме разсмивай!Българския бейзбол го създаде Ясен "Джейсън " Неделчев!С огромната подкрепа на Американския университет в Благоевград който създаде базата и финансира съществуването на отбора!Ясен още работи в Американския и води Спортни дейности там!Знам го щото и аз бачкам в АУБ!

Момче,ти явно си много тъп.Точно това съм написал по-горе.Българския бейзбол го създаде Ясен,заедно с неговите съотборници от Академиците-П.Арбов,Юрий Алкалай,Стефан Стамов и т.н.Една птичка пролет не прави,на Ясен е заслугата за създаването на най-добрия отбор,но нали за да има първенство има нужда и от други отбори.
Един отбор с история от два месеца , с нула титли и нула купи , неправомерно ползва емблемата и стадиона на друг отбор , чийто фенове с готовност гласуваха за евтаназията му .

Потребителски аватар
727150
Мнения: 2011
Регистриран на: 23 окт 2008 12:12
Контакти:

Re: 18-ата шампионска титла за Бизоните от Благоевград

Мнениеот 727150 » 29 окт 2011 19:32

Между другото,мисля че Дяволите са създадени 1990 г.,а Бизоните -1992г.,просто защото Пешо Арбов завърши института по-рано от Ясен и се прибра по-ранна година в Дупница.
Един отбор с история от два месеца , с нула титли и нула купи , неправомерно ползва емблемата и стадиона на друг отбор , чийто фенове с готовност гласуваха за евтаназията му .

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: 18-ата шампионска титла за Бизоните от Благоевград

Мнениеот obi4am_pirin » 29 окт 2011 19:33

727150 написа:
obi4am_pirin написа:
727150 написа:Браво на бизоните,браво на Ясен Неделчев,браво и на Дяволите и техния треньор Пешо Арбов,тези момчета съм ги гледал 1988 г. как тренират пред блока в Студентския град непознатата за нас тогава игра,играеха в "Академиците',като дойде демокрацията имаше вече държавно първенство,възпитаниците на ВМЕИ" ЛЕНИН",сега "Технически университет",създадоха българсккия бейзбол.

Не ме разсмивай!Българския бейзбол го създаде Ясен "Джейсън " Неделчев!С огромната подкрепа на Американския университет в Благоевград който създаде базата и финансира съществуването на отбора!Ясен още работи в Американския и води Спортни дейности там!Знам го щото и аз бачкам в АУБ!

Момче,ти явно си много тъп.Точно това съм написал по-горе.Българския бейзбол го създаде Ясен,заедно с неговите съотборници от Академиците-П.Арбов,Юрий Алкалай,Стефан Стамов и т.н.Една птичка пролет не прави,на Ясен е заслугата за създаването на най-добрия отбор,но нали за да има първенство има нужда и от други отбори.

Тъпото парче си ти!Не споменаваш нищо за Американския университет а ми говориш Техническия!Не знам по каква причина?
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
727150
Мнения: 2011
Регистриран на: 23 окт 2008 12:12
Контакти:

Re: 18-ата шампионска титла за Бизоните от Благоевград

Мнениеот 727150 » 29 окт 2011 19:37

Защото Ясен и останалите създатели на българския бейзбол са възпитаници на Техническия университет в София,БЕЙЗБОЛ В БЪЛГАРИЯ СЕ ИГРАЕ ОТ 1988 Г.,В БЛАГОЕВГРАД ОТ 1992Г.
Един отбор с история от два месеца , с нула титли и нула купи , неправомерно ползва емблемата и стадиона на друг отбор , чийто фенове с готовност гласуваха за евтаназията му .

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: 18-ата шампионска титла за Бизоните от Благоевград

Мнениеот obi4am_pirin » 29 окт 2011 19:58

Предполагам някъде е отразено това а не са думи във въздуха!Бизоните са първия шампион на България!
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта