Владимир Кличко - Брайънт Дженингс / 26.04.2015г. / 03:00ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24545
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Владимир Кличко - Брайънт Дженингс / 26.04.2015г. / 03:0

Мнениеот boabbb » 27 апр 2015 14:52

usurper написа:Тайсъна може изобщо да не излиза за мача :lol:
Аз тоя ще го запомня като единствения боксьор, който за малко сам да се нокаутира :lol: Ама иначе има самочувствие до небесата :lol:


[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=u8VlkRxcIYA[/youtube]

:lol: :lol: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Владимир Кличко - Брайънт Дженингс / 26.04.2015г. / 03:0

Мнениеот dreben23 » 27 апр 2015 15:41

Тоя изобщо пък не съм го и гледал. Но вие да не сте очаквали следващият противник да бъде сериозен, кой ще се откаже от слава и пари трупани години наред, няма такива балами - спортисти! Естествено, че украинецът ще клинчи както винаги от бой с някой по-сериозен съперник. То и освен Уайлдър сякаш на този етап и няма много сериозни имена в момента, та нищо чудно и да се оттегли и като шампион, трудил се е, заслужил си го е. Нямам против, а и аз ги уважавам братята Кличко, но Владимир е по-слаб от брат си, а по времето на Виталий боксът си беше на висота затова и са му по-малки успехите. ;) В наши дни всичко е с главата наопаки и се разиграват много повече пари, а славата е помежду другото. ;) Освен това и дълги години двамата бяха в различни категории, Владимир не беше в свръх тежка, че си имаше още жълто. Аз, освен че пиша много дълги коментари и соля хората наляво-надясно заради провиненията им, съм гледал и всякакъв вид спорт и къде малко, къде по-много ги разбирам нещата и ще ви дам обективна оценка винаги. А ако не съм наясно, просто човек е добре да си признае, че не му еди къде си силата, за да не се излага пред хора, които си ги знаят нещата. Само че с днешната младеж няма оправия!

[offtopic]Поздрави на колегата Вица, който твърди, че ФК Левски е имал легенди във футбола и който си е въобразил, че знае повече от треидесетгодишен мъж.Ужас е днешната младеж, виждате си го и сами, какво да ви обяснявам. Грешката си е изцяло тяхна, защото няма да научат нищо от нас за отминалите спортни постижения и времена. Давайте Реал и Барса и да ги мерим, ще ги мерите, мили деца, но не и с мен, че е нелепо дори като си го помисля. Прощавам, кво да правя друго като не подлежи никой на възпитание! :) Вие нямате вината, вината е в родителите ви, че не са ви възпитавали през първите ви седем години. :cry: Левски и легенди, аз и в игри с въпроси съм участвал и какво ли не, такова животно не е имало никога, г-н Виц! :([/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта