Kличко нарече Кобрата "задник"

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6522
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Kличко нарече Кобрата "задник"

Мнениеот Alexx » 31 яну 2015 15:05

Тайсън много добре умееше да се защитава. А не беше само едно животно което раздава тупалки.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Zbhydll37C8[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=d_kbC36JESs[/youtube]

cska-632
Мнения: 2506
Регистриран на: 19 юни 2013 13:09
Контакти:

Re: Kличко нарече Кобрата "задник"

Мнениеот cska-632 » 31 яну 2015 16:51

Karsa Orlong написа:
cska-632 написа:
Alexx написа:
cska-632 написа:Ще го напиша още по-просто, за да ме разбереш. Като ти харесват бокс срещи по сценарий гледай тези от 90-тте.


И кои са наредените мачове през 90те ? :)
Или искаш да кажеш,че Кличко щял да бие всички бойци от 90те ? :)


Ивендър Холифийлд - Ленъкс Луис
Ивендър - Тайсън

От както САЩ тръгнаха срещу хормона на растежа в професионалния спорт американците в свръхтежка категория окапаха.

Последната олимпийска титла на американците при свръхтежката категория е от игрите в Лос Анджелис от 1984 г. от тогава до сега пътят е само надолу.

Изказваш се така, сякаш повечето мачове за период от 10 години са наредени и даваш за пример само 2? Освен това, моля те да се аргументираш кое в тези мачове считаш за манипулирано? Освен това какво е положението със соматотропина в Украйна/Германия, защото аз в момента в категорията виждам един мутант, пред който почти всички останали бледнеят като физика и той съвсем случайно не иска да се подлага на изненадващ допинг-контрол? И не можеш да ме убедиш, че всички ръководни фактори в бокса го мразят, а той въпреки това си е шампион вече 10 години :lol: В спорта най-ниско в йерархията стоят спортистите, а най-високо - едни дядковци на по 60+ години и с поне толкова излишни килограми и ако те решат, че Кличко вече не е достатъчно интересен и няма смисъл да е шампион това ще се случи, повярвай ми.


Вижда се с просто боксово око, че играят.
Защо да го подлагат на изненадващ допинг-контрол и да го притесняват по време на периода на тренировки щом може да откаже :?: Допинг дава след мача. Шампионите дават след мач.
Кличко нали не бил интересен за бокса и не носел пари :?: Противоречиш си :?: Тези на високото дядовци как го търпят :?: Кличко е съветска машина. Това е. Не е удобна, не е красива, друса, но е издържлива.
Народ без настояще няма бъдеще!!!
Най-накрая пловдивските локомотиви си признаха:
[rimg]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/rimg]

Потребителски аватар
Karsa Orlong
Мнения: 2633
Регистриран на: 29 ное 2011 19:27
Контакти:

Re: Kличко нарече Кобрата "задник"

Мнениеот Karsa Orlong » 31 яну 2015 21:58

cska-632 написа:
Karsa Orlong написа:
cska-632 написа:
Alexx написа:
cska-632 написа:Ще го напиша още по-просто, за да ме разбереш. Като ти харесват бокс срещи по сценарий гледай тези от 90-тте.


И кои са наредените мачове през 90те ? :)
Или искаш да кажеш,че Кличко щял да бие всички бойци от 90те ? :)


Ивендър Холифийлд - Ленъкс Луис
Ивендър - Тайсън

От както САЩ тръгнаха срещу хормона на растежа в професионалния спорт американците в свръхтежка категория окапаха.

Последната олимпийска титла на американците при свръхтежката категория е от игрите в Лос Анджелис от 1984 г. от тогава до сега пътят е само надолу.

Изказваш се така, сякаш повечето мачове за период от 10 години са наредени и даваш за пример само 2? Освен това, моля те да се аргументираш кое в тези мачове считаш за манипулирано? Освен това какво е положението със соматотропина в Украйна/Германия, защото аз в момента в категорията виждам един мутант, пред който почти всички останали бледнеят като физика и той съвсем случайно не иска да се подлага на изненадващ допинг-контрол? И не можеш да ме убедиш, че всички ръководни фактори в бокса го мразят, а той въпреки това си е шампион вече 10 години :lol: В спорта най-ниско в йерархията стоят спортистите, а най-високо - едни дядковци на по 60+ години и с поне толкова излишни килограми и ако те решат, че Кличко вече не е достатъчно интересен и няма смисъл да е шампион това ще се случи, повярвай ми.


Вижда се с просто боксово око, че играят.
Защо да го подлагат на изненадващ допинг-контрол и да го притесняват по време на периода на тренировки щом може да откаже :?: Допинг дава след мача. Шампионите дават след мач.
Кличко нали не бил интересен за бокса и не носел пари :?: Противоречиш си :?: Тези на високото дядовци как го търпят :?: Кличко е съветска машина. Това е. Не е удобна, не е красива, друса, но е издържлива.

Айде сега и аз да го обясня по-просто, че да ме разбереш. Кличко не е атрактивен на ринга, както на времето са били Али, Фрейзър, Форман, Тайсън, Луис - нали ще го сравняваме все с други големи шампиони. Не съм казал, че не е добър, но царува в ера с ниска конкуренция и това е неоспорим факт. В момента целта в тежката категория е да направиш 20 победи срещу слабаци, да си осигуриш мач с шампиона и да лапнеш парите от него, а не толкова да го спечелиш. Така подходи нашият Кубрат (макар да говореше много едва ли и той е очаквал, че след мачове с 40-годишни анонимници ще излезе и ще бие Кличко), същото прави и Дженингс, който ще си изяде боя през април, много от претендентите в миналото също са го правили. И не знам къде си противореча - това, че Кличко не е най-приятният за гледане боксьор не значи, че не носи пари - достатъчно познато име е, много известен в Европа, а в Америка боксът при тежките е загубил популярността си до такава степен, че Кличко е едно от малкото имена в категорията, които масовият зрител на HBO PPV е чувал. Затова казах, че той ще бъде шампион докато не се появи силен американец, който да върне големите мачове в Америка. Противоречие обаче виждам при теб - хем твърдиш, че от американците нищо не става, защото им спрели допинга, хем нямаш проблем с това Кличко да "друса"? Дано не говориш така от русофилски наклонности, че ми писна да се политизира спортът. И да знаеш, че не приемам като аргумент за уговорен мач "ами то се вижда" ;)

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6522
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Kличко нарече Кобрата "задник"

Мнениеот Alexx » 08 апр 2015 17:26

Очаква се Флойд Мейуедър да вземе 120 милиона щатски долара от мача, а за Пакиао остават 80 милиона долара.


Значи наистина тежката е умряла щом мач в категория до 66 кг ще има такъв награден фонд.

Потребителски аватар
Karsa Orlong
Мнения: 2633
Регистриран на: 29 ное 2011 19:27
Контакти:

Re: Kличко нарече Кобрата "задник"

Мнениеот Karsa Orlong » 08 апр 2015 19:18

Alexx написа:
Очаква се Флойд Мейуедър да вземе 120 милиона щатски долара от мача, а за Пакиао остават 80 милиона долара.


Значи наистина тежката е умряла щом мач в категория до 66 кг ще има такъв награден фонд.

Не е умряла тежката, просто парите винаги са най-много в тази категория, в която доминира американец.


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта