Деонтей Уаилдър е най-вероятния следващ опонент на Кличко

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

samo_levski
Мнения: 942
Регистриран на: 29 юли 2013 08:38
Контакти:

Re: Деонтей Уаилдър е най-вероятния следващ опонент на Кличко

Мнениеот samo_levski » 18 ное 2014 14:02

rumbata написа:Ти гледа ли мача? Видя ли, че още преди първия нокдаун Кличко след един удар не знаеше къде се намира? Само неумението на Кубрат го спаси. Винаги съм смятал за недостатък на Пулев липсата на достатъчно силен удар и неизползването на серия от удари. Ако беше вкарал още един-два удара, украинеца нямаше да може да стане...


Тва само ти и сюрията неадекватници в България сте го видяли. Аз видях как с първия удар на Кличко в мача Пулев вече беше на земята, после с втория удар на Кличко в мача Пулев пак беше на земята. Сигурно щото Кличко не е знаел къде се намира, за това така без да иска го нацели 2 пъти с първите си 2 удара :lol:

Обобощавам до сега:

Защо Пулев загуби:
-Късмет
-Мафия
-Ръкавици
-Сменена дата на боя
-Късмет
-Желязо в ръкавиците на Кличко
-Допинг
-Късмет
-Черно тото

Неща, които по никакъв начин не предрешиха изхода от двубоя:
-Огромна разлика в класите
-3 нокдауна и 1 нокаут
-Твърде слаб Пулев и твърде силен Кличко

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Деонтей Уаилдър е най-вероятния следващ опонент на Кличко

Мнениеот stefani » 18 ное 2014 14:06

Кличко ще си намери майстора :lol: но кога не се знае :)
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Деонтей Уаилдър е най-вероятния следващ опонент на Кличко

Мнениеот dreben23 » 18 ное 2014 14:41

Alexx написа:Този клип доказва,че КлЕчко не е голям шампион.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=n5m8DlDqR00&app=desktop[/youtube]


Изгледах целия клип, ясно се вижда, че е абсолютно лимитиран боксьор с една и съща тактика- клинч, клинч и пак клинч. :lol:

Но тя му носи успех десет години!

Кличко може да загуби от всеки с неговия ръст и не виждам как по-нисък боксьор ще успее да го победи.
Тактиката му е една и съща, лимитиран е отвсякъде по отношение на технически качества и си клинчосва непрекъснато, за да мори съперника, да се открие за момент и да го ликвидира с левачката, тип Стоичков.
Първият с неговият ръст, ще го свали, но не знам дали в момента има такива грамади като него. :mrgreen:
Ако няма такива, изобщо не очаквайте да сдаде титлата до края на кариерата си! :lol:
Единствено с дисквалификация може да се случат нещата, не виждам как ще го победят. Ето ги приликите с футбола- мръсна и грозна игра, но печеливша стратегия! ;) А шампионите не ги съдят и аз няма да го направя, тая тактика му носи успех и титли, да му мислят тези, които ще трябва да му намерят цаката. Даже Кубрат и екипа му я намериха, но не успя- нокаут до 30 секунда, защото няма време да лежи на чужд гръб, врат или глава! :)
Сега още повече осмислям колко добра тактика са подбрали в щаба на Пулев- търсене на нокаут в самото начало! Няма спасение срещу този левент- ръцете са му дълги кат моите (те моите са по-дълги, но пищялки, ръстът не видях колко му е, но и на ръст го докарваме, за да не прави клинчове), може да обере крушите и гроздето на баба си без стълба гаранция! :)
Но ако реши да се боксира и те удари точно- загиваш! :cry:

Обаче аз съм нервак и ще го наритам с ритници и него, и съдията! :)

Не знам как го търпят толкова време, но някой ще се жертва и ще го срита накрая, то ще им писне да ги работи по един и същи начин. Още по-противен ми стана! :x
Последна промяна от dreben23 на 18 ное 2014 14:51, променено общо 1 път.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Деонтей Уаилдър е най-вероятния следващ опонент на Кличко

Мнениеот iliyan » 18 ное 2014 14:49

samo_levski написа:
rumbata написа:Ти гледа ли мача? Видя ли, че още преди първия нокдаун Кличко след един удар не знаеше къде се намира? Само неумението на Кубрат го спаси. Винаги съм смятал за недостатък на Пулев липсата на достатъчно силен удар и неизползването на серия от удари. Ако беше вкарал още един-два удара, украинеца нямаше да може да стане...


Тва само ти и сюрията неадекватници в България сте го видяли. Аз видях как с първия удар на Кличко в мача Пулев вече беше на земята, после с втория удар на Кличко в мача Пулев пак беше на земята. Сигурно щото Кличко не е знаел къде се намира, за това така без да иска го нацели 2 пъти с първите си 2 удара :lol:

Обобощавам до сега:

Защо Пулев загуби:
-Късмет
-Мафия
-Ръкавици
-Сменена дата на боя
-Късмет
-Желязо в ръкавиците на Кличко
-Допинг
-Късмет
-Черно тото

Неща, които по никакъв начин не предрешиха изхода от двубоя:
-Огромна разлика в класите
-3 нокдауна и 1 нокаут
-Твърде слаб Пулев и твърде силен Кличко

Това, че възпитаник ЦСКА явно ти е замаглило тотално съзнанието :twisted:
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

samo_levski
Мнения: 942
Регистриран на: 29 юли 2013 08:38
Контакти:

Re: Деонтей Уаилдър е най-вероятния следващ опонент на Кличко

Мнениеот samo_levski » 18 ное 2014 14:52

iliyan написа:Това, че възпитаник ЦСКА явно ти е замаглило тотално съзнанието :twisted:

Нищо общо, братле. Ама нищо общо.

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Деонтей Уаилдър е най-вероятния следващ опонент на Кличко

Мнениеот dreben23 » 18 ное 2014 15:06

samo_levski написа:
rumbata написа:Ти гледа ли мача? Видя ли, че още преди първия нокдаун Кличко след един удар не знаеше къде се намира? Само неумението на Кубрат го спаси. Винаги съм смятал за недостатък на Пулев липсата на достатъчно силен удар и неизползването на серия от удари. Ако беше вкарал още един-два удара, украинеца нямаше да може да стане...


Тва само ти и сюрията неадекватници в България сте го видяли. Аз видях как с първия удар на Кличко в мача Пулев вече беше на земята, после с втория удар на Кличко в мача Пулев пак беше на земята. Сигурно щото Кличко не е знаел къде се намира, за това така без да иска го нацели 2 пъти с първите си 2 удара :lol:

Обобощавам до сега:

Защо Пулев загуби:
-Късмет
-Мафия
-Ръкавици
-Сменена дата на боя
-Късмет
-Желязо в ръкавиците на Кличко
-Допинг
-Късмет
-Черно тото

Неща, които по никакъв начин не предрешиха изхода от двубоя:
-Огромна разлика в класите
-3 нокдауна и 1 нокаут
-Твърде слаб Пулев и твърде силен Кличко


Левскарите сте си големи заплеси обаче, щом не сте видели кой удари пръв, или все тъй ви отърва като е замесено четирибуквието. :) Пусни записа и гледай как залитна, но трябваше и да го бутне както той прави. Вижте, че след като удари противника си го добутва почти отпускайки се с цялата си тежест докато падне. Половината щяха да си останат прави, ако не ги беше бутнал. Това не е никакъв бокс, той самият и треньорите му го знаят, че не го бива и затова използват тези прийоми! :mrgreen:

То още като почна мача и дъртите у нас викат- тея рано или късно ще се вземат, никакъв бокс не виждаме. И аз напразно се опитвах да им обясня, че това му е тактиката, за да не го удари някой, че не може да носи на бой. Два, три удара и започва да се олюлява, ама знае как да се пази. :)
Последна промяна от dreben23 на 18 ное 2014 15:14, променено общо 1 път.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9087
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Деонтей Уаилдър е най-вероятния следващ опонент на Кличко

Мнениеот FLANKER » 18 ное 2014 15:11

Никакъв проблем за Стоманения чук от Украйна.
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Деонтей Уаилдър е най-вероятния следващ опонент на Кличко

Мнениеот dreben23 » 18 ное 2014 15:18

FLANKER написа:Никакъв проблем за Стоманения чук от Украйна.


Сега ще го погледнем отблизо и претендента, че още не съм, напълно непознат е за мен. :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24545
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Деонтей Уаилдър е най-вероятния следващ опонент на Кличко

Мнениеот boabbb » 18 ное 2014 15:22

FLANKER написа:Никакъв проблем за Стоманения чук от Украйна.


Казахстан ;) Там е роден
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Деонтей Уаилдър е най-вероятния следващ опонент на Кличко

Мнениеот 1982 » 18 ное 2014 15:24

Но е украинец, нали така ?!
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта