Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13823
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Red_Neck » 09 май 2024 08:15

Едмънтън и Ванкувър с още един плейофен мастърклас!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44028
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 09 май 2024 08:27

Малко ме е яд, че са едни срещу други. От една страна ще има поне един канадски отбор на финала на конференцията, от друга -ми можеше и двата да са.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44028
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 10 май 2024 08:12

На Каролина сигурно им се връщат спомени от миналата година и елиминацията от Флорида. Супер напрегнати и интересни мачове, продължения и все от губещата страна.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13844
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Pichichi » 10 май 2024 10:41

Еми тази сутрин .....
Първия мач от 3:0 успяхме сега се пробвахме от 4:0 ама кО*!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44028
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 10 май 2024 15:44

E то няма как номера да минава всеки път.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13844
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Pichichi » 14 май 2024 09:22

Вдигат ми кръвното рано сутрин тия шибан*ци Далас но какво да се прави засега ни разцепват.
В момента само ми се иска да не могат да спечелят 4-ри поредни мача пък после да видим.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13823
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Red_Neck » 14 май 2024 10:26

Далас си бродират по леда.
Ти пали свещ, че успяхте да се върнете от 0:3 в първия мач.
Според мен голям фактор за среднощната загуба бе изваждането непосредствено преди мача на Ничушкин за 6 месеца от хокея.
Неофициалната версия е наркотици.
The news of Nichushkin being placed in Stage 3 of the NHL/NHL Players' Association player assistance program was announced a little more than an hour before puck drop.
The NHL/NHLPA player assistance program has four stages.
Stage 1 is the first in-patient treatment for which there is no penalty.
In Stage 2, following a violation of the Stage 1 treatment plan, a player can be suspended without pay during the active phase of treatment and then become eligible for reinstatement.
Stage 3, following a violation of the Stage 2 treatment plan, carries a suspension without pay for at least six months after which a player can become eligible for reinstatement.
Stage 4, following a violation of the Stage 3 treatment plan, carries a suspension of at least one year while reinstatement is not assured.

Nichushkin will be suspended for at least six calendar months, which means the earliest he could return would be mid-November.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13844
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Pichichi » 14 май 2024 10:36

Особено тази нощ ни разцепиха първите 30 мин.!
А и като добавим че вкараха 1:0 когато бяха с човек по-малко на леда след супер тъпа грешка на Макар.
Иначе лавината изглеждаха много зле почти целия мач, възможно е и да са сдухали.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13844
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Pichichi » 16 май 2024 10:20

Еба*И!
Спасихме първия мачбол!
Имам усещането че ще докараме серията до 7-ми мач. Просто до сега в тази серия
не сме имали шанс да поведем първи въобще в мач пък камо ли с повече от гол така че за следващия
мач в Колорадо това си пожелевам като начало, да вкараме първи. Не че един гол е много голяма прднина в
хокея. Отделно загубихме две поредни домакинства а уж в редовния сезон бяхме най-добър домакин.
Време е Мико и Мак да започна да вкарват по-редовно в тези плейофи, не че нямат по 10 асистенции
но голове трябват! Ясно е че Ничушкин е голяма загуба но това е положението. Имаме нападатели които
трябва да имат по-голям голов принос. Лехконен е единствен от нападателите който се представя топ до
момента, Макар пък може би най-силния ни играч в плейофите засега. Трябва да ги убием в 6-тия мач,
искам да е голяма победа ако може въобще да постигнем победа. Определено при вратарите имат
предимство. Жорков за моемнта е .890 а просто не мисля че отбор в плейофи може да направи нещо
значимо ако вртаря му е под .900 но пък Флорида водят с 3:2 в серията си а Бобровски засега е .896
Дано стане 3:3 пък после ще е война :-)

М/у другото върви и СП в момента.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13823
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Red_Neck » 17 май 2024 11:32

Пак нечовешки мач мажду Ванкувър и Едмънтън. Серията е убиец и се надявам да стигне до 7 мача.
Мислех, че Ванкувър с третия вратар и след драмата миналия мач са пътници, но момчетата държат здраво.
Не успях да гледам Каролина и Рейнджърс, но приятел от СА ми каза, че е имало уникална драма 3-та третина и смятам да си го пусна довечера.
Абе като цяло, плейофите в НХЛ са мега интересни тази година.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта