Капитанът на Левски: Къде са феновете, защо ги няма?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Xamy
Мнения: 828
Регистриран на: 21 май 2010 23:04
Контакти:

Re: Капитанът на Левски: Къде са феновете, защо ги няма?

Мнениеот Xamy » 09 яну 2015 11:03

После пак обяснения колко били нужни ЦСКА и Левски и за баскетбола...

peliforewer
Мнения: 9752
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Капитанът на Левски: Къде са феновете, защо ги няма?

Мнениеот peliforewer » 09 яну 2015 11:07

Тити Папазов вкара футболните ултраси в баскетболните зали и това му създаде доста неприятности.Наскоро баща на баскетболист от Левски ми разказа как в зала Универсиада младо момче на мач на Левски през цялото време,замаян от нещо е падал върху него,спал и от време на време скачал и викал..Само Левски..За да влязат в залата и да помогнат на Левски на феновете бяха давани безплатни билети,а тарторите на агитката явно бяха и финансово стимулирани,но вече пари в Левски няма и вчерашния пиян фен на Левски е олицетворение на отношението на феновете към баскетболния отбор.Вярно е че Левски никога са нямали многобройна баскетболна агитка,но имаха 200-300фена които си подкрепяха отбора,заради футболните хулигани и тях вече ги няма.С какво помогнаха футболните фенове на баскетболния клуб,като му изкараха солена глоба и ги лишиха от постъпления от билети в следващите два мача от Адриатическата лига.Сега ще Ви припомня какво направиха феновете на ЦСКА,когато волейболния клуб на ЦСКА при идентична ситуация играеше в ШЛ,отиваха в Самоков ,пълнеха залата и си подкрепяха отбора без да правят простотии.А колкото до изказванията на някои че в България нямало баскетболна публика ще ги пратя в залите в Ботевград,Ямбол,Варна,Русе да видят за какво става дума.
Последна промяна от peliforewer на 09 яну 2015 11:51, променено общо 1 път.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24560
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Капитанът на Левски: Къде са феновете, защо ги няма?

Мнениеот boabbb » 09 яну 2015 11:10

Андре-Пиер Жиняк 96 написа:За кои фенове става въпрос? Баскетболните или се очаква футболните да спасяват отбора? Ако се чакат футболните фенове, значи трябва да се организира нещо за да се спаси отборът по баскетбол! В противен случай е безсмислено да се пита къде са футболните фенове на баскетболен мач! 8-)


Що така, бе :?: Футболните обаче бяха на линия да направят селянията със сърбите, нали :mrgreen: :mrgreen:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Капитанът на Левски: Къде са феновете, защо ги няма?

Мнениеот Teo » 09 яну 2015 11:27

1982 написа:Защото феновете обичат победите. Българският фен е един прост и първосигнален примат. Ние нямаме култура за нищо.


+111

Потребителски аватар
Blue1914
Мнения: 2067
Регистриран на: 25 фев 2012 14:59
Контакти:

Re: Капитанът на Левски: Къде са феновете, защо ги няма?

Мнениеот Blue1914 » 09 яну 2015 14:59

Прав е, да му се не знае... :oops: А за жените изобщо не ми се мисли... отбор, носител на Купата на европейските шампиони :oops: :oops:

Да не говорим, че при бюджетите в тоя спорт едни 2000 души в залата могат да направят огромна разлика по отношение на финансовото здраве. Във волейбола е същото положението.

Баскета за мен винаги е бил забавен за практикуване, но скучен за гледане. Въпреки това ще направя всичко възможно да съм в Универсиада следващия мач... ако има такъв де...

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Капитанът на Левски: Къде са феновете, защо ги няма?

Мнениеот stefani » 09 яну 2015 16:05

Стига с този баскетбол и лудия! Да оправим ФК то а после мислете за Тити :)
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Achtung_Juden
Мнения: 781
Регистриран на: 04 юли 2014 16:01

Re: Капитанът на Левски: Къде са феновете, защо ги няма?

Мнениеот Achtung_Juden » 09 яну 2015 19:04

Спомням си последният баскетболен мач на БК Цска. Беше срещу Левски, в зала Христо Ботев, преди 4-5 години. Мачът приключи с тотален разгром 120:60 за Левски. На трибуните имаше над 300 човека агитка на Левски и трима фена на Цска, дошли да видят закриването на любимия им отбор. Бяха две малолетни момчета и тяхна приятелка
Преименуван отбор с преименуван директор и преименуван треньор :lol: -> ЦСКА-София - смърди на Литекс, та се не трае.

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: Капитанът на Левски: Къде са феновете, защо ги няма?

Мнениеот dido1302 » 09 яну 2015 20:05

Гледам започва някаква уж мобилизация сред феновете за следващия мач. То баскетбола ви фалира вие феновете докато разберете, че БК Левски има мачове. Голям интерес пада сега след като капитана на отбора ви направи за смях. Големи фенове. Жените фалираха, сега фалират и мъжете, а после и волейбола. А да кажеш, че са скъпи спортове. За два мача и при мъжети и при жените да бяхте напълни залата до край щяхте да спасите и двата отбора. И това ми било Отбора на народа. То един народ.

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Капитанът на Левски: Къде са феновете, защо ги няма?

Мнениеот v.r.s. » 09 яну 2015 20:16

LokoMaina написа:
727150 написа:Лично аз съжалявам за женския баскетболен отбор на "Левски".Като се сетя преди 30 години какви луди времена бяха ,Гибона,Наско и Кокала мачкаха на футболния терен , а в зала "Универсиада" и зала "Христо Ботев" футболните фенове скандирахме -И сме най красиви и сме най-добри " на мачовете на женския баскетболен отбор на "Левски",който беше най-силният в Европа а Мадлена Станева беше най-красивата баскетболистка .....Но за съжаление в днешно време олигофрените от София Запад съсипаха всичко.


А аз помня преди близо 40 години Марица как играеше красиво, панаирната палата на ГФР- N10 беше претъпкана /то пак нямаше зали в Пловдив и по онова време- дееба и държавата!/, и всички луди фенове на Марица, Локо и Тракия деряха гърла за пловдивския баскетбол! Да, може Мадлена Станева да е била най-красивата, но пък Пенка Стоянова ако не вкараше поне 30 точки- което рядко се случваше- след мача заявяваше, че е играла слабо.


И аз да добавя за женският баскетбол, който заедно с волейбола, бяха силните отборни спортове на България.
Аз помня как през 80-те години зала Миньор беше тясна да побере феновете искащи да подкрепят отбора, като честа гледка беше как отвън стоят фенове и независимо, че няма как да влязат в залата, не си тръгват. А вътре при капацитет от около 2000 души, са над 3000 хиляди. Тогава имаше фенове на отбора, а не се деляха на футболни, баскетболни, волейболни и т.н.
Тогава така правеха и програмите, че ако има в този ден волейболни или баскетболни срещи, а на стадиона играе футболният отбор, разликата между двата мача да е от половин или един час и от стадиона се изнасяхме в залата.
И сега ми смешно като някои разделят феновете на футболни и други, защото за мен си фен на името и отборите играещи с него, та дори да става въпрос и за игра на "не се сърди човече".

Потребителски аватар
rere
Мнения: 283
Регистриран на: 14 дек 2009 19:20

Re: Капитанът на Левски: Къде са феновете, защо ги няма?

Мнениеот rere » 09 яну 2015 22:01

Селянин_ написа:Капитанът на баскетболния „Левски” Павел Иванов направи остро изказване по адрес на феновете на тима. Днес „сините” отстъпиха със 70:88 пред Балкан (Ботевград) в „Универсиада”, а на трибуните се чуваха само привърженици на гостите.

„Недопустимо е в нашата зала да ни освиркват. През цялото време чувах само фенове от Ботевград. Да, тежка е ситуацията, но питам къде са нашите фенове. Защо ги няма, за да ни подкрепят в този труден момент?”, каза Иванов след мача с Балкан.

„Ние играем без пари, а тях ги няма. Аз ще остана тук или докато се закрие клубът или докато се оправят нещата”, допълни юношата на „Левски”.

Източник: http://www.blitz.bg/sport/article/258752

Та според вас, къде са феновете, защо ги няма ?

Сигурно помагат А сектор да е готов за 200 годишнината :twisted:


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост