НБА 2012/2013

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: НБА 2012/2013

Мнениеот parvanoff » 04 сеп 2013 23:47

Лейкърс привлякоха поредният меко казано странен играч. Shawne Williams, който е крило и по това, което чета за него дори и за резерва не става. Последната година по скромните ми познания по английски Портланд не са го пуснали и в един мач. Отгоре на всичко има меко казано слаби показатели и през останалите сезони, а като бонус честичко си има и проблеми с полицията, заради дрога. Кой прави селекцията в този отбор не знам, но ако е Де Антони ми пада доста в очите с тези ходове... :shock: Особено с този последният...
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20237
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: НБА 2012/2013

Мнениеот Drunken_Master » 06 сеп 2013 17:49

СПЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪРС !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Лейкърс общо взето играеха за Коби,миналия сезон.Не случайно правеше по 300 стрелби от 3-ката,през 2-ма,а през това време Пау Гасол гледаше под коша.Просто иска да бие рекорда на Карим Абдул Джабар,ама доста трудно.
Определено е загуба това,че Дуайт Хауърд напусна,макар и да е съвсем логично - не е лесно да си съотборник на Коби Браянт.Макар че направи общо взето посредствен сезон той си остава страхотен защитник и ако играеше на Олимпийските игри през 2012,Пау Гасол нямаше как да си развява коня под коша,а прехвалените Кевин Лав и Тайсън Чандлър само да го зяпат отстрани.
Най-приятен отбор ми бе Голдън Стейт Уориърс.Млад отбор с един лидер (ако може да се смята 25 годишния Стеф Къри за такъв)и яко стрелби от 3-ката.Просто не са типичният отбор за НБА и ме израдваха наистина.
Очаквам Оклахома отново на финал и Ибака да ги тормози под коша,само дано Дюрант е във форма,че иначе не ги виждам.
Марк Гасол ще бута Мемфис през новия сезон,ама освен плейофи,друго лично не виждам да постигнат.
Дано титлата да не отиде пак при Маями,макар че като фен на САС,трябва да призная,че си бяха абсолютно заслужен шампион тъй като едната конференция е доста по-класна от другата и си бяха по-изморени.
Изображение
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

haha
Мнения: 5002
Регистриран на: 07 дек 2009 22:24

Re: НБА 2012/2013

Мнениеот haha » 06 сеп 2013 19:27

Има ли някакви по-интересни трансфери на големи имена в НБА, освен Хауърд?
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: НБА 2012/2013

Мнениеот styopa » 08 сеп 2013 12:47

haha написа:Има ли някакви по-интересни трансфери на големи имена в НБА, освен Хауърд?

Ами на Бруклин трансферите.На хартия станаха много стабилен отбор.Имат 10тина човека много стабилни.
Кливланд взеха Байнъм и се очертават да събират стабилен отбор.
Маями взеха Грег Одън.
Никс и те изглеждат малко по-добре.Взеха Артест и Барнияни.
Бостън и Лейкърс се очертават да са много зле и изобщо за плейофи едва ли ще влязат.
Оклахома се разделиха с Мартин...т.е. от към скамейка губят много.
Далас взеха Елис и Калдерон.Като цяло не им е лош отбора.Евентуално може и да влязат в плейофа.

Потребителски аватар
Kamisha
Мнения: 859
Регистриран на: 24 дек 2010 00:22
Местоположение: Смолян
Контакти:

Re: НБА 2012/2013

Мнениеот Kamisha » 08 окт 2013 09:08

Ето го батко обратно в игра за 1-ви път от май 2012 :!: - http://www.youtube.com/watch?v=_8pv8QcJrag :)
А ето я и програмата за 1-вия ден от новия сезон в БГ Време:
30.10 от 02:00 ч. Индиана и Орландо дават старта в смея да твърдя протоколен мач;
1 час по-късно започва подновената вражда м/у 3-кратния шампион Хийт и врагът им с 2 пъти повече шампионски трофеи - ЧИКАГО БУЛС.Отново 1 с/у друг най-добрият на планета Крал Джеймс с/у друг играч от Топ 5,а именно най-младият МВП в историята на Лигата на Извънземните - излекуваният след 1,5-годишно отсъствие Дерик Роуз -http://www.youtube.com/watch?v=x_5LkaISyas GO BULLS :!: ;
В 05.30 ч. е първата за сезона битка за Града на Ангелите - ЛейМърс (безобидно майтапче ;) ) с/у Клипърс.''Езерняците'' имат за какво да си връщат след като бяха бити и е***и и в 4 срещи с/у '''Ножиците'' през миналия редовен сезон.Някой от многобройните фенове на 2-рият по сила в историята на NBA отбор да даде инфо за Кобе Браянт и дали/кога ще е на линия за домакините в срещата ;)
За финал малко резултати от предсезонните мачове:
Булс - Гризлийс 106:87
Хийт - Хоукс 92:87
Далас Маверикс - Ню Орлиънс Пеликанс 92:94
Блейзърс - Клипърс 81:89
ГС Уориърс - Кингс 94:81
П.С.:Кога ще спретнем тема за сезон 2013-14 и кой ще я прави (може и мен да ме разглеждате като вариант за автор ;) ) ?
П.С.:Рано пиша за старта не само заради завръщането на моя любимец,но и понеже нямам търпение да започне смея да твърдя най-силното и интригуващо спортно първенство на планетата :!:
"Победата не е най-важното нещо във футболната среща,а едиственото нещо,което има значение"
Джанпиеро Бониперти

Потребителски аватар
marchisio
Мнения: 5729
Регистриран на: 23 мар 2011 13:16
Местоположение: Home
Контакти:

Re: НБА 2012/2013

Мнениеот marchisio » 09 окт 2013 13:04

Миналия сезон нямаше много интерес, може би заради липсата в БГ ефир.
[center]"Nothing is too ugly for this world, I think it’s just that people pretend not to see.”[/center]

Потребителски аватар
Kamisha
Мнения: 859
Регистриран на: 24 дек 2010 00:22
Местоположение: Смолян
Контакти:

Re: НБА 2012/2013

Мнениеот Kamisha » 09 окт 2013 15:11

Миналия сезон нямаше много интерес, може би заради липсата в БГ ефир. [/quote]
А може би заради липсата на Ди Роуз,а и на Кобе и Рондо на плейофите ;) Майтап,бе,Уили :lol:
"Победата не е най-важното нещо във футболната среща,а едиственото нещо,което има значение"
Джанпиеро Бониперти

Потребителски аватар
marchisio
Мнения: 5729
Регистриран на: 23 мар 2011 13:16
Местоположение: Home
Контакти:

Re: НБА 2012/2013

Мнениеот marchisio » 09 окт 2013 15:13

Само зеления ми е симпатичен, другите са ботове :mrgreen:
[center]"Nothing is too ugly for this world, I think it’s just that people pretend not to see.”[/center]

Потребителски аватар
Kamisha
Мнения: 859
Регистриран на: 24 дек 2010 00:22
Местоположение: Смолян
Контакти:

Re: НБА 2012/2013

Мнениеот Kamisha » 09 окт 2013 16:01

Eее,айде моля ти се недей тъй,ако обичаш.Все 1 да кажа,че ЛеБрон не струва,понеже ми е антипатичен ;) Иначе след 20-ти викам да подновим закачките по оста БУЛС - Хийт (Ди Роуз - Джеймс) :P,въпреки че колкото и да се пънат моите хора Пейсърс са най-голямата заплаха за доминацията Ви на Изток :!:
"Победата не е най-важното нещо във футболната среща,а едиственото нещо,което има значение"
Джанпиеро Бониперти

Потребителски аватар
marchisio
Мнения: 5729
Регистриран на: 23 мар 2011 13:16
Местоположение: Home
Контакти:

Re: НБА 2012/2013

Мнениеот marchisio » 09 окт 2013 16:05

Не бе, просто не ме кефят :mrgreen:
Не отричам, че Кобе е великан, нито че Роуз при липса на контузии може да стане от най-великите. Просто си поддържам тезата че са дебелаци :lol:
[center]"Nothing is too ugly for this world, I think it’s just that people pretend not to see.”[/center]


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта