Капитанът на Левски: Къде са феновете, защо ги няма?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Андре-Пиер Жиняк 96
Мнения: 1167
Регистриран на: 15 сеп 2014 14:37
Местоположение: Левскар да си, братко, е чест !

Re: Капитанът на Левски: Къде са феновете, защо ги няма?

Мнениеот Андре-Пиер Жиняк 96 » 08 яну 2015 21:54

Селянин_ написа:
Андре-Пиер Жиняк 96 написа:За кои фенове става въпрос? Баскетболните или се очаква футболните да спасяват отбора? Ако се чакат футболните фенове, значи трябва да се организира нещо за да се спаси отборът по баскетбол! В противен случай е безсмислено да се пита къде са футболните фенове на баскетболен мач! 8-)


Значки Тити можеше да спасява футболния юбилей на Левски, а сега футболните фенове му казват да се спасява, така ли ?

Пак не грееш селянино, казах трябва да се организира нещо! Футболен фен като мен например, който не се интересува от баскетбол никога няма да му хрумне да отиде на баскетболен мач освен ако не е за някаква кауза. Ако Тити организира нещо съм сигурен, че футболните фенове ще го подкрепят. Но просто да очаква тълпи футболни фенове без да има някаква гласност... еми няма как да стане това. 8-)
[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/xlhDt0Y.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
костенурк
Мнения: 2597
Регистриран на: 14 юли 2011 11:26
Контакти:

Re: Капитанът на Левски: Къде са феновете, защо ги няма?

Мнениеот костенурк » 08 яну 2015 21:54

просто е,баскетбола няма фенове у нас.при съседите е друго големите отбори в Белград Атина и Солун пълнят залите но отборите им имат някви успехи и си имат фенове,дори в Македония и Босна тоя спорт е по популярен отколкото у нас :idea: закривай 8-)
Феновете на Локо (Пд) и кандидатът за собственик Левент Назифоглу тайно се срещнаха вчера сутринта в пловдивския хотел "Кендрос".От фенклуба заявиха, че е тяхна инициативата за визитата под тепетата на турския бизнесмен.

Потребителски аватар
Селянин_
Мнения: 49
Регистриран на: 19 сеп 2014 16:06
Контакти:

Re: Капитанът на Левски: Къде са феновете, защо ги няма?

Мнениеот Селянин_ » 08 яну 2015 22:13

Андре-Пиер Жиняк 96 написа:
Селянин_ написа:
Андре-Пиер Жиняк 96 написа:За кои фенове става въпрос? Баскетболните или се очаква футболните да спасяват отбора? Ако се чакат футболните фенове, значи трябва да се организира нещо за да се спаси отборът по баскетбол! В противен случай е безсмислено да се пита къде са футболните фенове на баскетболен мач! 8-)


Значки Тити можеше да спасява футболния юбилей на Левски, а сега футболните фенове му казват да се спасява, така ли ?

Пак не грееш селянино, казах трябва да се организира нещо! Футболен фен като мен например, който не се интересува от баскетбол никога няма да му хрумне да отиде на баскетболен мач освен ако не е за някаква кауза. Ако Тити организира нещо съм сигурен, че футболните фенове ще го подкрепят. Но просто да очаква тълпи футболни фенове без да има някаква гласност... еми няма как да стане това. 8-)


Той като вижда, че няма подкрепа за чий чеп му е да организира нещо ? А и от месеци слушам как ви подканят да помогнете..

Потребителски аватар
Андре-Пиер Жиняк 96
Мнения: 1167
Регистриран на: 15 сеп 2014 14:37
Местоположение: Левскар да си, братко, е чест !

Re: Капитанът на Левски: Къде са феновете, защо ги няма?

Мнениеот Андре-Пиер Жиняк 96 » 08 яну 2015 22:14

Селянин_ написа:
Той като вижда, че няма подкрепа за чий чеп му е да организира нещо ? А и от месеци слушам как ви подканят да помогнете..

Ахаха как мазно обръщаш палачинката за да изкараш футболните фенове виновни... Ти като си толкова загрижен защо не ходиш на баскетболните мачове или си викаш "да направя сеира в форума между феновете преди да си легна, че ми е скучно".
[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/xlhDt0Y.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Капитанът на Левски: Къде са феновете, защо ги няма?

Мнениеот BadBoy » 08 яну 2015 22:16

Е те няма с кой да се сбият, за какво да ходят.
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
Селянин_
Мнения: 49
Регистриран на: 19 сеп 2014 16:06
Контакти:

Re: Капитанът на Левски: Къде са феновете, защо ги няма?

Мнениеот Селянин_ » 08 яну 2015 22:25

Андре-Пиер Жиняк 96 написа:
Селянин_ написа:
Той като вижда, че няма подкрепа за чий чеп му е да организира нещо ? А и от месеци слушам как ви подканят да помогнете..

Ахаха как мазно обръщаш палачинката за да изкараш футболните фенове виновни... Ти като си толкова загрижен защо не ходиш на баскетболните мачове или си викаш "да направя сеира в форума между феновете преди да си легна, че ми е скучно".



Сигурно няма да повярваш, но пратих смс за юбилея на Левски именно заради Тити, въпреки, че не съм левскар.
Мисълта ми е такава, че щом един НЕлевскар като мен е помогнал на Левски (заради Тити) защо един истински левскар да не помогне за спасението на баскетболния Левски отново заради това, което Тити направи за юбилея на футболния Левски ?

Потребителски аватар
Андре-Пиер Жиняк 96
Мнения: 1167
Регистриран на: 15 сеп 2014 14:37
Местоположение: Левскар да си, братко, е чест !

Re: Капитанът на Левски: Къде са феновете, защо ги няма?

Мнениеот Андре-Пиер Жиняк 96 » 08 яну 2015 22:28

Вече казах трябва организация... и 500 и 5000 човека да отидат това няма да спаси отбора. Трябва нещо по мащабно както беше юбилея. ;)
[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/xlhDt0Y.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
727150
Мнения: 2011
Регистриран на: 23 окт 2008 12:12
Контакти:

Re: Капитанът на Левски: Къде са феновете, защо ги няма?

Мнениеот 727150 » 08 яну 2015 22:32

Лично аз съжалявам за женския баскетболен отбор на "Левски".Като се сетя преди 30 години какви луди времена бяха ,Гибона,Наско и Кокала мачкаха на футболния терен , а в зала "Универсиада" и зала "Христо Ботев" футболните фенове скандирахме -И сме най красиви и сме най-добри " на мачовете на женския баскетболен отбор на "Левски",който беше най-силният в Европа а Мадлена Станева беше най-красивата баскетболистка .....Но за съжаление в днешно време олигофрените от София Запад съсипаха всичко.
Един отбор с история от два месеца , с нула титли и нула купи , неправомерно ползва емблемата и стадиона на друг отбор , чийто фенове с готовност гласуваха за евтаназията му .

edkodimitrov
Мнения: 141
Регистриран на: 14 юли 2009 08:47
Контакти:

Re: Капитанът на Левски: Къде са феновете, защо ги няма?

Мнениеот edkodimitrov » 08 яну 2015 22:40

А не е ли срамно в близо 2 милионна София да няма поне 1000 баскетболни фена!И не е ли обидно да няма и нито един отбор ,освен Левски(то и той вече е на закриване тръгнал)в столицата?!Та Ботевград е 1/4 от Люлин-може ли да ми кажете примерно община Люлин какво спонсорира,каква социална дейност развива,колко нови детски градини построи,колко нови училища или целогодишни ледени пързалки построи,колко училища построи?Задавам този риторичен въпрос и в същото време отбелязвам ,че изброените обекти са построени в Ботевград включително и нова зала и пак се намират пари за силен баскетболен отбор!

Потребителски аватар
727150
Мнения: 2011
Регистриран на: 23 окт 2008 12:12
Контакти:

Re: Капитанът на Левски: Къде са феновете, защо ги няма?

Мнениеот 727150 » 08 яну 2015 22:46

edkodimitrov написа:А не е ли срамно в близо 2 милионна София да няма поне 1000 баскетболни фена!И не е ли обидно да няма и нито един отбор ,освен Левски(то и той вече е на закриване тръгнал)в столицата?!Та Ботевград е 1/4 от Люлин-може ли да ми кажете примерно община Люлин какво спонсорира,каква социална дейност развива,колко нови детски градини построи,колко нови училища или целогодишни ледени пързалки построи,колко училища построи?Задавам този риторичен въпрос и в същото време отбелязвам ,че изброените обекти са построени в Ботевград включително и нова зала и пак се намират пари за силен баскетболен отбор!

То в София няма 1000 футболни фена , ти за баскетбол говориш.Локо Сф и Славия имат по 150 , "Левски" и ЦСКА по 300. Цялата агитка на "Левски" и ЦСКА вече е от провинцията .
Един отбор с история от два месеца , с нула титли и нула купи , неправомерно ползва емблемата и стадиона на друг отбор , чийто фенове с готовност гласуваха за евтаназията му .


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта