Естония-България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Седем
Мнения: 440
Регистриран на: 07 фев 2011 21:07
Контакти:

Re: Естония-България

Мнениеот Седем » 01 сеп 2013 22:45

Сашка пак отговаря на собствените си мнения.
"Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен."
Алберт Айнщайн

Потребителски аватар
elloko
Мнения: 113
Регистриран на: 17 авг 2013 16:03
Контакти:

Re: Естония-България

Мнениеот elloko » 02 сеп 2013 00:08

Е това беше дъното и няколко метра надолу. Нямам думи. Толкова слаби (да не кажем жалки) не сме били отдавна. Наистина не знам какво да кажа. Трябва промяна и то спешна, иначе не се вижда светлина в тунела.

п.п. А само като се сетя как преди 6 години в "Универсиада" бихме вице-олимпийският шампион Италия ... :x
Изображение

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12952
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Естония-България

Мнениеот Eminem » 02 сеп 2013 00:59

Нюс 7 целия мач ли излъчи ? Пуснах я към 21ч. и даваха някакво предаване.

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6348
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Естония-България

Мнениеот mistreated » 02 сеп 2013 10:10

С келешите Деян и Калоян Иванови не съм и очаквал нещо по-различно. То е цяло чудо, че стигнахме и до този мач. Още в Исландия трябваше да си отпаднем.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: Естония-България

Мнениеот siniq_fen » 02 сеп 2013 10:23

Според мен за момента имаме нелоши баскетболисти, но нямаме класа. Това е. Явно не заслужаваме да ходим на Европейско и все пак остава някаква надежда за догодина.
Само Левски!

Потребителски аватар
СВОБОДЕН
Мнения: 1824
Регистриран на: 25 сеп 2009 21:26
Контакти:

Re: Естония-България

Мнениеот СВОБОДЕН » 02 сеп 2013 12:29

daniel875 написа:Така е, когато Тити е национален селекционер... Този човек представа си няма от баскетбол. Има толкова, колкото Гуардиола от футбол, и то се вижда в Бавария. Все едни екземпляри - Папазов, Стоилов, Гуардиола и още... Големи експерти, а всъщност не знаят най - елементарните неща.

Абе ти нормален ли си? Гуардиола не разбирал от футбол. Мъри също. Ами те, ако не разбират кой разбира? Тити Папапазов изгаря за баскетобола, но с този материал това е. Другите имат класни играчи в това число и такива от НБА, ние какво да очакваме? То и това не беше малко, защото аз очаквах Швейцария да ни издуха.
СТО ГОДИНИ, СТО ГОДИНИ, СЛАВЕН ЛЕВСКИ СОФИЯ! СТО ГОДИНИ СЛАВЕН ЛЕВСКИ, ХИЛЯДИ СМЕ НА СВЕТА!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Естония-България

Мнениеот W84me » 02 сеп 2013 12:43

СВОБОДЕН написа:
daniel875 написа:Така е, когато Тити е национален селекционер... Този човек представа си няма от баскетбол. Има толкова, колкото Гуардиола от футбол, и то се вижда в Бавария. Все едни екземпляри - Папазов, Стоилов, Гуардиола и още... Големи експерти, а всъщност не знаят най - елементарните неща.

Абе ти нормален ли си? Гуардиола не разбирал от футбол. Мъри също. Ами те, ако не разбират кой разбира? Тити Папапазов изгаря за баскетобола, но с този материал това е. Другите имат класни играчи в това число и такива от НБА, ние какво да очакваме? То и това не беше малко, защото аз очаквах Швейцария да ни издуха.

Естонците са пълни с играчи от НБА! Майкъл Джордън до Майкъл ДжорданА! :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Естония-България

Мнениеот 1982 » 02 сеп 2013 19:54

W84me написа:Близначките са трагични!


Ако близнаците са трагични, какво да кажем за останалите ??!
В този отбор само близнаците и Бранко Миркович притежават някаква близо средно-европейска баскетболна класа, другите са за аматьорския спорт.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Естония-България

Мнениеот 1982 » 02 сеп 2013 20:00

mistreated написа:С келешите Деян и Калоян Иванови не съм и очаквал нещо по-различно. То е цяло чудо, че стигнахме и до този мач. Още в Исландия трябваше да си отпаднем.


Е миналото лято нали бяхме без тях, какво стана - Азербайджан ни пречука в Баку, а Люксембург ни вкара близо 100 точки в Самоков ?!

Радвай се, близнаците се махат, сега ще громим с инвалидите Лилов, Костов и сие.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6348
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Естония-България

Мнениеот mistreated » 02 сеп 2013 22:52

1982 написа:
mistreated написа:С келешите Деян и Калоян Иванови не съм и очаквал нещо по-различно. То е цяло чудо, че стигнахме и до този мач. Още в Исландия трябваше да си отпаднем.


Е миналото лято нали бяхме без тях, какво стана - Азербайджан ни пречука в Баку, а Люксембург ни вкара близо 100 точки в Самоков ?!

Радвай се, близнаците се махат, сега ще громим с инвалидите Лилов, Костов и сие.


Не е въпросът кой как играе, въпросът е, че тези с поведението си, наглото си държание и тотално неспазване на никаква тактическа дисциплина развалят всичко в отбора. Или не знаеш защо Филип не е в отбора?
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост