Един милиард гледат Световното по баскетбол

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ibrahim_galatasaray
Мнения: 82
Регистриран на: 11 юни 2010 18:11
Skype: ibcho_30
Контакти:

Един милиард гледат Световното по баскетбол

Мнениеот ibrahim_galatasaray » 12 сеп 2010 20:01

Е хубава новина.
Един милиард гледат Световното по баскетбол

Потребителски аватар
plamen_ol
Мнения: 1063
Регистриран на: 07 сеп 2009 23:06
Контакти:

Re: Един милиард гледат Световното по баскетбол

Мнениеот plamen_ol » 12 сеп 2010 20:03

В тоя мач няма да има много интрига...

Потребителски аватар
storm
Мнения: 10681
Регистриран на: 16 авг 2008 15:41
Skype: juventinec91
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Един милиард гледат Световното по баскетбол

Мнениеот storm » 12 сеп 2010 20:05

ibrahim_galatasaray написа:Е хубава новина.Явно само екипът на гонг е някъде около Джамията или Света София.Кремена Младенова явно и е по уютно в Рейна отколкото в спортните зали.Е нека и тя да си поживее.....Лошо няма

Момченце не ма интересува ако ще и 10 милиарда да ги гледат Турците бе . :evil: .И надали някой от форума тука му пука за Турците ,освен да искаме да изгорят !
[wrapimg=]http://www.forzajuve.ru/images/stories/news17/115.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
ibrahim_galatasaray
Мнения: 82
Регистриран на: 11 юни 2010 18:11
Skype: ibcho_30
Контакти:

Re: Един милиард гледат Световното по баскетбол

Мнениеот ibrahim_galatasaray » 12 сеп 2010 20:18

storm написа:
ibrahim_galatasaray написа:Е хубава новина.Явно само екипът на гонг е някъде около Джамията или Света София.Кремена Младенова явно и е по уютно в Рейна отколкото в спортните зали.Е нека и тя да си поживее.....Лошо няма

Момченце не ма интересува ако ще и 10 милиарда да ги гледат Турците бе . :evil: .И надали някой от форума тука му пука за Турците ,освен да искаме да изгорят !

Стига бе бате.Тебе само това ли те интере.Мен още ме е яд че тези новини се отразяват с адски много закъснение.А ти ме плюеш.Писна ми от комплексари като вас.Колегата какава уместна забелжка ти направи.По ни е кеф да плюем по другите вместо да си гледаме в градината.Така ще е още много много години.......................... ЗА МОЕ ОГРОМНО СЪЖЕЛЕНИЕ

Потребителски аватар
Empty
Мнения: 1145
Регистриран на: 05 мар 2009 01:50
Контакти:

Re: Един милиард гледат Световното по баскетбол

Мнениеот Empty » 12 сеп 2010 20:19

Техните отбори били всяка година в ШЛ и ЛЕ :) Ми че те са наблъскани с бразилци и всякаквви чуждестранни играчи и харчат сумати милиони.Те работите ги пряват с пари...а не с таланта на "големите" турски футболисти.

Потребителски аватар
Uri_Boyka
Мнения: 9
Регистриран на: 23 юни 2010 20:50
Местоположение: Varna
Контакти:

Re: Един милиард гледат Световното по баскетбол

Мнениеот Uri_Boyka » 12 сеп 2010 20:26

аз съм за ЩАТИТЕ дано смажат главите на Турците искам да ги заргромят само USA!!!!!!!!
Samo CSKA

donpacko
Мнения: 1045
Регистриран на: 29 ное 2008 14:05
Контакти:

Re: Един милиард гледат Световното по баскетбол

Мнениеот donpacko » 12 сеп 2010 20:29

Тука пак чета,коментари на големи националисти и не знам си какви малоумници които само търсят провокация във всяка една тема.Еми това за момента е световното събитие във спорта.И точно такива които призовават за убийства,палежи и не знам си какво,не дай си боже да стане нещо някога и те ще са ПЪРВИТЕ които ще напуснат държавата.

Потребителски аватар
chrisbosh
Мнения: 400
Регистриран на: 24 май 2009 23:26
Местоположение: Animal Planet
Контакти:

Re: Един милиард гледат Световното по баскетбол

Мнениеот chrisbosh » 12 сеп 2010 20:30

Техните отбори били всяка година в ШЛ и ЛЕ :) Ми че те са наблъскани с бразилци и всякаквви чуждестранни играчи и харчат сумати милиони.Те работите ги пряват с пари...а не с таланта на "големите" турски футболисти.


Смехуранееееееее. Играха ли 1/2 финал на СП през 2002 ? Май играха и на 1/2 финал на Европейското преди 2 години. А ние от '94 къде сме ? Аааа да 0-1 от Черна гора като домакини. Таланти какво да правиш.

П.С. А ние що да не можем да вземем някои друг бразилец и да играем всяка година в ШЛ. 'Щото парите ги има, ама мутрите ги крадат да си построят хотелче на Бетон бряг.

Потребителски аватар
Топчооо
Мнения: 450
Регистриран на: 14 авг 2010 20:39
Местоположение: София

Re: Един милиард гледат Световното по баскетбол

Мнениеот Топчооо » 12 сеп 2010 20:32

Абе каквото и да си говориме турците са светлинни години пред нас във всяко едно отношение.....ние живеем със някакви предразсъдъци към тях и само ги плюем но те са много по-европейци от нас.А и не мисля че те са толко злонамерени към нас,те ни уважават много повече от едни сърби или гърци например,но ние можем само да обиждаме,да псуваме да се караме по-между си.Даже съм сигурен че сега ше отнеса много обиди след тоя пост ама не ме е на к.ра
И преди
И сега
Левски значи Свобода

Потребителски аватар
Червени_шампиони
Мнения: 4530
Регистриран на: 26 юни 2010 23:48
Местоположение: София
Контакти:

Re: Един милиард гледат Световното по баскетбол

Мнениеот Червени_шампиони » 12 сеп 2010 20:33

Топчооо написа:Абе каквото и да си говориме турците са светлинни години пред нас във всяко едно отношение.....ние живеем със някакви предразсъдъци към тях и само ги плюем но те са много по-европейци от нас.А и не мисля че те са толко злонамерени към нас,те ни уважават много повече от едни сърби или гърци например,но ние можем само да обиждаме,да псуваме да се караме по-между си.Даже съм сигурен че сега ше отнеса много обиди след тоя пост ама не ме е на к.ра


Само в волейбола и борбата има още мноого хляб да ядат!
СЕКТОР Г - ТОВА СИ ТИ!
[wrapimg=]http://i.imgur.com/O0kE0WP.jpg[/wrapimg]


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта