ТУРЦИЯ-САЩ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
south_division
Мнения: 813
Регистриран на: 27 авг 2009 23:52
Контакти:

Re: ТУРЦИЯ-САЩ

Мнениеот south_division » 12 сеп 2010 14:58

За САЩ съм на финала, но нищо не се знае. Ще видим дали Кевин Дюран може да направи два поредни силни мача. Аз лично исках да гледам Леброн, Кармело , но явно за американците този турнир не от такова значение.Не съм голям специалист, но като че ли като изключим един два двубоя първенството не е много атрактивно. Прекалено много защита и прекалено малко импровизация.Май се получава като във футбола, важен е успеха. Има драма, но не е същото , бих гледал с по голям интерес НБА.

dodo7271
Мнения: 3053
Регистриран на: 26 окт 2009 12:24
Контакти:

Re: ТУРЦИЯ-САЩ

Мнениеот dodo7271 » 12 сеп 2010 14:59

vessboja написа:Абе dodo, ти освен че мразиш джагалите какви статистики ползваш? Сърбия и половин свят? А рязаните колко са според теб?



Е, има и много европейци, които не обичат САЩ. Аз нямам нищо против Америка, но в такъв мач бих подкрепял сърбите. Тя ги уважавам единствено в спорта.
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание

Потребителски аватар
Dobri
Мнения: 1088
Регистриран на: 07 юни 2009 15:29
Контакти:

Re: ТУРЦИЯ-САЩ

Мнениеот Dobri » 12 сеп 2010 15:05

south_division написа:За САЩ съм на финала, но нищо не се знае. Ще видим дали Кевин Дюран може да направи два поредни силни мача. Аз лично исках да гледам Леброн, Кармело , но явно за американците този турнир не от такова значение.Не съм голям специалист, но като че ли като изключим един два двубоя първенството не е много атрактивно. Прекалено много защита и прекалено малко импровизация.Май се получава като във футбола, важен е успеха. Има драма, но не е същото , бих гледал с по голям интерес НБА.


Явно не гледаш евробаскет. В Европа се играе така - защита, тактика, дисциплина и колектив.
Ако искаш идивидуални акции - NBA.

Получи се много добро първенство. С много завързани мачове и още повече тръпка. Много по-интересно ми е от Мондиала тази година.
Дано след 10-15 години нашите да играят и те на световно - пък дори да загубят всички срещи (ама ще трудно, по-добри сме от африканските отбори).

Потребителски аватар
ibrahim_galatasaray
Мнения: 82
Регистриран на: 11 юни 2010 18:11
Skype: ibcho_30
Контакти:

Re: ТУРЦИЯ-САЩ

Мнениеот ibrahim_galatasaray » 12 сеп 2010 15:17

За колегата който не знае как се казва тренера на Турция. Казва се Богдан Таниевич

Потребителски аватар
rafael nadal parrera
Мнения: 4
Регистриран на: 12 сеп 2010 15:06
Контакти:

Re: ТУРЦИЯ-САЩ

Мнениеот rafael nadal parrera » 12 сеп 2010 15:24

От много време чета и колкото повече чета се убеждавам в едно,лумпелите които ни водят за носа ни докараха дотам да завиждаме на сьседите,които знаят(по примера на УСА) че спорта трябва да е дьржавна политика и най-голямата реклама за страната.Докато продьлжаваме да се нападаме фесове,арменци....и тн. ние ще сме идеалния народ за манипулиране все гледаме там кьдето не трябва и сме идеални за шефчетата които ни управляват.И преди да почне храненето ние си знаем ...Не сме народ! Не сме народ, а мърша,
пак ще кажа и с това ще да свърша.

Потребителски аватар
de.bil
Мнения: 367
Регистриран на: 04 дек 2008 16:00
Местоположение: Polaris
Контакти:

Re: Турция на Финал

Мнениеот de.bil » 12 сеп 2010 15:32

boston celtics написа:
qwerty321 написа:
cska_vd написа:ПРОВОКАТИВНА ТЕМА !!!



Защо ?
Че мразим Турция заради успехите им ли ?
Не,мисля,че не мразим Турция заради успехите...А заради нещо друго.........



И какво е това нещо друго, заради което мразиш Турция? От 130 години история на Третата Българска държава ми посочете причина за омраза срещу Турция. Ако кажете, че ви притеснява голяма, силна и мюсюлманска държава като съсед или не харесвате мюсюлманското общество като такова – ще ви разбера, ама да мразиш без причина е комплексарско, глупаво и опасно :!: Това не води до добро нито в политика, нито в обикновенния живот.
За автора на темата– най-спокойно може да не е турчин, но провокатор е 99% вероятно ;)

Потребителски аватар
boston celtics
Мнения: 1676
Регистриран на: 25 май 2010 11:46
Контакти:

Re: Турция на Финал

Мнениеот boston celtics » 12 сеп 2010 16:33

Simo Smurfa написа:И според мен имаше кош и фаул и като цяло като че ли наистина малко бяха побутнати,но пък и турците не играха зле въпреки,че правеха доста грешки в някой моменти от мача.Понеже виждам че противно на мнението на някои има доста фенове на баскетбола така че искам да ви попитам какво очаквате от мача довечера.
Очаквам САЩ да доминирам през целият мач и да спечелят с 10 точки разлика (най - малко :lol: ) и след 16 години отново да станат Световни шампиони :)
Дали това, което не те убие те прави силен да продължиш, да искаш да загубиш, но победиш, да искаш да убиеш, но да спасиш, да имаш много, но да не споделиш, да видиш пътя, но да се отклониш, да се кълнеш,че няма да бъдеш друг,но да се промениш...

Потребителски аватар
boston celtics
Мнения: 1676
Регистриран на: 25 май 2010 11:46
Контакти:

Re: Турция на Финал

Мнениеот boston celtics » 12 сеп 2010 16:35

denis25m написа:ей много злоба.това ли е БЪЛГАРИЯ.скапан народ сме и това е.
Ами,какво да ти кажа...Нормално е у всеки българин да се таи такава злоба..Преди малко гледах "Време разделно" по БНТ1 - какви неща са правили турците с нас....Нямам думи...Сега всеки ще каже,че това е вече минало..какво минало бе - 5 века...а и то си е в техният манталитет (нищо лично към никой)
Последна промяна от boston celtics на 12 сеп 2010 16:47, променено общо 1 път.
Дали това, което не те убие те прави силен да продължиш, да искаш да загубиш, но победиш, да искаш да убиеш, но да спасиш, да имаш много, но да не споделиш, да видиш пътя, но да се отклониш, да се кълнеш,че няма да бъдеш друг,но да се промениш...

Потребителски аватар
boston celtics
Мнения: 1676
Регистриран на: 25 май 2010 11:46
Контакти:

Re: ТУРЦИЯ-САЩ

Мнениеот boston celtics » 12 сеп 2010 16:36

dodo7271 написа:Понеже авторът на темата говори много за интерес към световното - точно от гледна точка на интереса, на маркетинга, на бизнеса, финал САЩ - Сърбия щеше да е 100 пъти по интересен. Турция ще бъде подкрепяна само от турците, докато за Сърбия щеше да стиска палци половината свят. Иначе евала на треньора на Турция (сърбинът Танасиевич), който приложи такъв кур-капан на сънародниците си в последните секунди, че онези не разбраха какво се случи.
Защо си мислиш,че никой освен турците няма да стиска палци за Турция :roll:
Дали това, което не те убие те прави силен да продължиш, да искаш да загубиш, но победиш, да искаш да убиеш, но да спасиш, да имаш много, но да не споделиш, да видиш пътя, но да се отклониш, да се кълнеш,че няма да бъдеш друг,но да се промениш...

Потребителски аватар
boston celtics
Мнения: 1676
Регистриран на: 25 май 2010 11:46
Контакти:

Re: ТУРЦИЯ-САЩ

Мнениеот boston celtics » 12 сеп 2010 16:41

south_division написа:За САЩ съм на финала, но нищо не се знае. Ще видим дали Кевин Дюран може да направи два поредни силни мача. Аз лично исках да гледам Леброн, Кармело , но явно за американците този турнир не от такова значение.Не съм голям специалист, но като че ли като изключим един два двубоя първенството не е много атрактивно. Прекалено много защита и прекалено малко импровизация.Май се получава като във футбола, важен е успеха. Има драма, но не е същото , бих гледал с по голям интерес НБА.
Човече,първо,както каза и коментаторът на БНТ Камен Алипиев - по - важно за американците е Олимпиадата,Световните и континенталните първенства ги оставят на заден план и на тези първенства не блестят с кой знае каква селекция..
Второ..Ами естествено,че ще играят повече в защита - това е турнир и всеки гледа да спечели,а в NBA е различно - там има 82 мача в редовният сезон и почти всеки мач там е шоу :) [offtopic]Иначе и аз предпочитам NBA пред Световното,иска ли питане :lol:[/offtopic]
Дали това, което не те убие те прави силен да продължиш, да искаш да загубиш, но победиш, да искаш да убиеш, но да спасиш, да имаш много, но да не споделиш, да видиш пътя, но да се отклониш, да се кълнеш,че няма да бъдеш друг,но да се промениш...


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта