Висша лига (сезон 2023/2024)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13849
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Red_Neck » 20 май 2024 13:23

ivan56 написа:
Arsene Wenger after Guardiola achieved 6 league titles in the last 7 years
......


Толкова за "звездите" и топ играчи, които взима Пепо.
Един Холанд.
Както казваше един съфорумец в отбора няма "десетки" а "осмици" и "седмици"(за футболните им качества)

Бай Иване, к'во ти разбира мосю Венгер от футбол? ;)))
... ама и ти не си много прав :)
Пепо верно не взима баш топа, ама признай, че си угажда с каквото му трябва. ;)
Ей ти го съставът от вчера (условно приемаме схема 4-3-3):
Защита: 4 човека, общо 230-240М + 100 на резевната скамейка;
Полузащита: 3 човека, 150М + 90 на скамейката;
Нападение: 3 човека, 170М + 140 на скамейката;
Грубо към 900М за трансфери + бонуси под масата отделно (визирам основно Холанд).
Заплати не коментираме......
От 20 човека, само за един може да се твърди, че е тотална трансферна греда - Грийлиш, ама той е англе па за тях винаги се надплаща. Обикновено при пазаруване с празни чекове гредите са много повече (и значително по-тежки). Това и най-големите хейтъри на Пепо не могат да го отрекат. Има, харчи, ... но го прави с много акъл и държи постоянно високо ниво доста по-дълго отколкото много други "емблеми" преди него.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13849
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Red_Neck » 20 май 2024 13:36

rhaegar написа:..... Бернардо изведе Монако до полуфинал в ШЛ.

Абе не беше баш само Бернардо.
... и Бакайоко помогна. За едни и същи пари горе-долу ги взехте ;)
Следващата година за същите ние взехме Фабиньо, а Мбапето замина за 200 в Париж.
Та "топ"-а от онзи Монако хич не беше Бернардо, нека не си кривим душите ;)))
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10918
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот ivan56 » 20 май 2024 14:02

Непреспективния КДБ от Челси с един сезон в дюнерлигата стана топ играч, айде стига глупости.
Родри(този колко съм го псувал) точно при Пепо си стана топ играч, за Бернардо "Ред" го е написал много добре.
Аз не оспорвам, че се угажда на Пепо ама да се твърди, че взема само топа на топа, както правят и правеха, Барселона, Реал, ПСЖ, Челси и всички топ отбори през годините и пръскаха не по малки суми е само чист хейт.
Юнайтед е живият пример, как само с пари не става, че и Челси последно време.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44135
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот rhaegar » 20 май 2024 14:29

ivan56 написа:Непреспективния КДБ от Челси с един сезон в дюнерлигата стана топ играч, айде стига глупости.
Родри(този колко съм го псувал) точно при Пепо си стана топ играч, за Бернардо "Ред" го е написал много добре.
Аз не оспорвам, че се угажда на Пепо ама да се твърди, че взема само топа на топа, както правят и правеха, Барселона, Реал, ПСЖ, Челси и всички топ отбори през годините и пръскаха не по малки суми е само чист хейт.
Юнайтед е живият пример, как само с пари не става, че и Челси последно време.


Първо-два сезона, не един, във Вердер и после във Волфсбург.
Второ-никога не е бил безперспективен, напусна за повече игрово време, което Моуриньо не искаше да му даде. И да, беше най-добрия в Бундеслигата, въпреки Дортмунд и Байерн.
Трето-Челси не са взимали топа на топа от Диего Коста насам, ти си сметни колко години станаха. Пазаруват предимно деца, то и резултатите са видни.

Red_Neck написа:Абе не беше баш само Бернардо.
... и Бакайоко помогна. За едни и същи пари горе-долу ги взехте ;)
Следващата година за същите ние взехме Фабиньо, а Мбапето замина за 200 в Париж.
Та "топ"-а от онзи Монако хич не беше Бернардо, нека не си кривим душите ;)))


Е не е само Бернардо, но беше основната движеща сила на тоя отбор, нищо че Мбапе обра славата.

Red_Neck написа:Има, харчи, ... но го прави с много акъл и държи постоянно високо ниво доста по-дълго отколкото много други "емблеми" преди него.

Това мога да го призная. Дали е по-добър скаутинг, дали е по-добро развиване на играчите, дали е комбинация от двете, но нещата се получават. Въпреки че първите му трансфери в Сити и те бяха едни.....
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17794
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот pomiqrat » 20 май 2024 15:33

slash1912 написа:
Drunken_Master написа:
Ponko написа:Никога не може да направи отбор шампион, ако този отбор не е най-богатия в лигата.

Е, той си е доказан треньор, ама ние спорим за друго. Каквото и да си говорим Ман Сити доминират чисто финансово от 2008-ма насам, и това го доказах чрез статистика. Ако не ме лъже паметта, преди да дойдат арабите на власт, тия нямаха каквато и да била купа близо 40 години. Какво има да се коментира повече... Лудогорец номер 2. И аз го пиша без да ги хейтя за това, опитвам се да бъда обективен. В края на краищата... във всяко първенство вече има такива отбори, а в някои от първенствата са няколко и отборите.

Изображение
Преди арабелите :lol:


При Клоп и милиардера :lol:

Изображение
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Ponko
Мнения: 4142
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Ponko » 20 май 2024 16:42

Ахааааа
Изображение

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1845
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот locke » 20 май 2024 16:58

Сити и Лудогорец са доказателство че може и без фенове, така че се успокойте :mrgreen:
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10918
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот ivan56 » 20 май 2024 18:17

Точно пък фен на Челси, да се подиграва за фенове. :)
Вас в Лондон не ви броят за живи :mrgreen:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

THE G.A.M.E
Мнения: 50006
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот THE G.A.M.E » 20 май 2024 19:12

ivan56 написа:Точно пък фен на Челси, да се подиграва за фенове. :)
Вас в Лондон не ви броят за живи :mrgreen:
Истината е, че и Сити и Челси, имат повече фенове в чужбина, от колкото у дома. :lol:
Сега, спор няма, че Челси е зад Арсенал и Тотнъм по фенове в Лондон. Долу-горе са на едно ниво с У.Х. дори.
"Щпорите" си пълнят всеки мач 60 хилядният стадион, докато Челси едвам събира 40-на хил.
Но и Сити е далеч като популярност в Манчестър и региона от Юнайтед. В миналото може и да е имало някакъв паритет, но на всякъде е така - глорихънтарите си скат победи и трофеи.
Още една подобна декада и "Небесносините" ще обърнат %-тите.

Инак Челси и Сити, ако играят на 80 хилядни стадиони в САЩ или Азия, на всеки мач ще се пръскат по шефовете ... :)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: insaneboy1 и 13 госта