Висша лига (сезон 2023/2024)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Capitano5_Puyol
Мнения: 62
Регистриран на: 28 яну 2024 11:04

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Capitano5_Puyol » 20 май 2024 01:20

Ставаше въпрос за Упамекано, където кингпопа пита дали това дърво щял да играе на Еврото ЦЗ вместо Салиба. И аз се сетих за един коментар от лятото на 2020г. ковидната ШЛ, където Упамекано като играч на Лайпциг направи голям мач в 1/4финала от ШЛ срещу Атлетико, а един от вашите (лузърите) написа, че изнасял топката като Кройф и бил мега защитник... Изображение
kircho_baretata написа:Абе нали търсим ЦЗ. Тоя Упамекано от РБ, конкретно в току що завършилия мач, изглеждаше като Ван Дайк. Коста се чудеше в кое кюше на терена да се дене. А изнасяше топката все едно е Кройф. Ама цената, деа и цената деа.

Велик съм ! Изображение
Ами наистина сега от дистанцията на времето звучи смешно, като знаем какво представява днес Упамекано. Изображение
Барса и Лудогорец, але, алеее...

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12487
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот wolf » 20 май 2024 01:33

Capitano5_Puyol написа:Ставаше въпрос за Упамекано, където кингпопа пита дали това дърво щял да играе на Еврото ЦЗ вместо Салиба. И аз се сетих за един коментар от лятото на 2020г. ковидната ШЛ, където Упамекано като играч на Лайпциг направи голям мач в 1/4финала от ШЛ срещу Атлетико, а един от вашите (лузърите) написа, че изнасял топката като Кройф и бил мега защитник... Изображение
kircho_baretata написа:Абе нали търсим ЦЗ. Тоя Упамекано от РБ, конкретно в току що завършилия мач, изглеждаше като Ван Дайк. Коста се чудеше в кое кюше на терена да се дене. А изнасяше топката все едно е Кройф. Ама цената, деа и цената деа.

Велик съм ! Изображение
Ами наистина сега от дистанцията на времето звучи смешно, като знаем какво представява днес Упамекано. Изображение

Можеш защото живееш в нашия подфорум
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6528
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Alexx » 20 май 2024 08:45

RM3313 написа:Честито на Сити имат отбор за дълго надбягване. Във ВЛ има отбори,които харчат повече , но не постигат успехите на Сити , което ще рече , че и треньора им е всичко друго , но не и слаб .


Oтборите които харчат пари в Англия са Челси и Юнайтед, но те са управлявани от некадърници. Ливърпул и Арсенал не харчат пари заради стиснатите си собственици, но за разлика от Челси и Юнайтед, имат кадърни спортно технически ръководители. И така се получава,че единствените конкуренти на Сити са отбори които са далеч от техния финансов потенциал.

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1845
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот locke » 20 май 2024 09:09

KOPScousers написа:Догодина Астън Вила ще е една от най-големите боксови круши в ШЛ. :lol:


имам чувството че ще им вземем и мястото в четворката :mrgreen:
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:


Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15232
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот miro_rz » 20 май 2024 09:58

Ponko написа:Изображение

И аз гледах финалните минути на Клоп. :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44135
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот rhaegar » 20 май 2024 10:45

Аз съм от останалите 16%, нито едно от двете не ме вълнува особено :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

drvasko98
Мнения: 7103
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот drvasko98 » 20 май 2024 10:46

Люта ще е битката другия сезон за място в ЛК между Ливърпул и Юнайтед

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10918
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот ivan56 » 20 май 2024 11:51

Arsene Wenger after Guardiola achieved 6 league titles in the last 7 years

The advantage of Pep is that he makes stars out of ordinary players. No one knew who Aki, Akanji, or Rodri was. Was Debruyne before Pep a star? Have you heard of Bernardo before him? Pep is the one who created these players from nothing and this is why he is the best coach in history


Толкова за "звездите" и топ играчи, които взима Пепо.
Един Холанд.
Както казваше един съфорумец в отбора няма "десетки" а "осмици" и "седмици"(за футболните им качества)
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44135
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот rhaegar » 20 май 2024 13:18

Е айде сега. КДБ беше най-добрия играч в Бундеслигата при наличието на Рибери, Робен, Лева, Ройс, Гюндоган и който още се сетиш от топ отборите на Байерн и Дортмунд, ама не бил звезда? Родри идваше от много силни сезони и във Виляреал и в Атлетико, Бернардо изведе Монако до полуфинал в ШЛ. Ако Венгер не ги е знаел кои са, проблемът е по-скоро в неговия телевизор.

Колкото до Ейк и Аканджи, надали и самият Пеп си е мислел че ще са му основна двойка защитници в шампионски сезон.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта