Висша лига (сезон 2023/2024)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6526
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Alexx » 15 май 2024 10:32

bubka написа:
Alexx написа:
bubka написа:Баш па американския спорт е такава повърня..


Повърня в която на десетилетие има поне 6 до 8 различни шампиона. Докато в Англия,Испания и Германия - Реал, Сити и Байерн ринат поредни титли.


Кво значение колко шампиона на десетилетие има? .


Има повече интрига и повече причина да си заинтересуван към това да гледаше дадената лига. Все едно да гледам сериал, на когото знам края.

drvasko98
Мнения: 7093
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот drvasko98 » 15 май 2024 11:06

Alexx написа:
bubka написа:
Alexx написа:
bubka написа:Баш па американския спорт е такава повърня..


Повърня в която на десетилетие има поне 6 до 8 различни шампиона. Докато в Англия,Испания и Германия - Реал, Сити и Байерн ринат поредни титли.


Кво значение колко шампиона на десетилетие има? .


Има повече интрига и повече причина да си заинтересуван към това да гледаше дадената лига. Все едно да гледам сериал, на когото знам края.


Ами като знаеш края бичи в НАЧАЛОТО НА СЕЗОНА една хилядарка на Сити, Реал в Испания и ШЛ, Байерн и още там от скучните, изкарваш си половингодишната заплата (примерно) и си гледаш американските спортове за кеф. Много ме кефи, когато на някой всичко му е ясно в края на сезона. Дето се вика сноши Сити бяха на едно по-кадърно отиграване на Сон, каквито е правил десетки от вероятна загуба на титлата, но иначе всичко било ясно

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20246
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Drunken_Master » 15 май 2024 11:16

Имаше един от форума, дето пишеше, че нямало по-сигурен залог от... загуба на Григор Димитров. Изображение
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1920
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Sstefanov » 15 май 2024 11:40

Alexx написа:
bubka написа:
Alexx написа:
bubka написа:Баш па американския спорт е такава повърня..


Повърня в която на десетилетие има поне 6 до 8 различни шампиона. Докато в Англия,Испания и Германия - Реал, Сити и Байерн ринат поредни титли.


Кво значение колко шампиона на десетилетие има? .


Има повече интрига и повече причина да си заинтересуван към това да гледаше дадената лига. Все едно да гледам сериал, на когото знам края.

Нали си наясно, че на никой не му пука за най скучните спортове в историята - Американски футбол и бейзбол.
Това с различните шампиони, пък показва, че няма никакво постоянство в даден отбор. В тъпите амеркански лиги, няма никакво значение, дали губиш ако си след мястото за плейофите. Така, че да обясняваш, колко е интересно е тотална глупост. Няма значение, защото не можеш да изпаднеш в долна дивизия.

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6526
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Alexx » 15 май 2024 12:31

drvasko98 написа:Дето се вика сноши Сити бяха на едно по-кадърно отиграване на Сон, каквито е правил десетки от вероятна загуба на титлата, но иначе всичко било ясно

Te и Ливърпул бяха да разбият доминацията на Сити преди няколко сезона ама една изчистване от гол линията на Сити, Байерн бяха на път да спечелят ШЛ до 87 минута преди няколко седмици срещу Реал, Ювентус имат няколко финала изгубени на късмет... накрая никой не помни това. След десет години ще се говори за скуката.


Sstefanov написа:Това с различните шампиони, пък показва, че няма никакво постоянство в даден отбор.


По-скоро хората имат изградена система където всеки може да се бори за титлата стига да създаде добра организация и добра политика. Тук отбор като Тотнъм,Вила или Брайтън примерно които се работи добре няма шанс за титла или шл, защото играчите му биват веднага купувани.

Sstefanov написа:В тъпите амеркански лиги, няма никакво значение, дали губиш ако си след мястото за плейофите. .


Това единствено важи до някаква степен за НБА и НХЛ, но не и за НФЛ.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24552
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот boabbb » 15 май 2024 13:14

Висшата лига определено има нужда от работещ ФФП, а не сегашната пародия, в която по-бедните отбори ги наказват, а богатите - не. И не ми излизайте с твърденията, че наесен ще се разбере какво става, защото докато се разследва и се мотаят документите по инстанциите, Сити спечелиха вече 2 титли, а Евертън и Нотингам ги опаткаха за нула време. За пореден път казвам - фактът, че влезлите три отбора си заминават веднага надолу е лош атестат за конкуренцията в първенството.
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1843
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот locke » 15 май 2024 13:30

догодина Сити минус 90 точки и баланса във вселената ще се възстанови :mrgreen:
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44119
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот rhaegar » 15 май 2024 13:44

boabbb написа:Висшата лига определено има нужда от работещ ФФП, а не сегашната пародия.


Те мисля че гласуваха за лимит на похарчените пари и заплатите, но не съм се интересувал подробно за какви суми става въпрос и от кога евентуално да го въведат. Но малко се съмнявам да го направят, ако не се приеме нещо сходно и в останалите топ първенства.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6526
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Alexx » 15 май 2024 14:04

boabbb написа:Висшата лига определено има нужда от работещ ФФП, а не сегашната пародия, в която по-бедните отбори ги наказват, а богатите - не. И не ми излизайте с твърденията, че наесен ще се разбере какво става, защото докато се разследва и се мотаят документите по инстанциите, Сити спечелиха вече 2 титли, а Евертън и Нотингам ги опаткаха за нула време. За пореден път казвам - фактът, че влезлите три отбора си заминават веднага надолу е лош атестат за конкуренцията в първенството.


То проблемът в Англия е,че единствения отбор който може да се бори с големите в Европа е Сити поради простата причина,че имат компетентни спортни ръководители и пари. Арсенал и Ливърпул имат компетентни ръководители, но нямат пари, докато Челси и Юнайтед имат пари ама са управлявани от некадърници и пиявици.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33083
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Висша лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот 1914.1902 » 15 май 2024 20:03

Premier League clubs are set to vote on a proposal to SCRAP VAR from next season.

(Source: @David_Ornstein)


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта