Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18104
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот kingofpop » 10 апр 2024 03:22

Udoji90 написа:Няма дузпа. И в момента го гледам - Сака вместо да тръгне след топката, тръгва към Нойер и се блъсва в него. Добър съдия няма да даде такава дузпа. Да се сърдят на себе си, че трети мач в елиминациите играят ганкиното. Принципно трябваше да са отпаднали още срещу Порто, но сега в Мюнхен ще получим някоя 3-ка сигурно.


10-ка направо ще отнесете :D ще се класирате, ще видиш. Като гости играете по-добре ще ги излъжете. Все ДАЙЪР, УПАМЕКАНО, ДЕ ЛИХТ или някое от другите им некадърни дървета ще издъни работата. Очертава се английски полуфинал, Реал едва ли ще издържат в Англия....
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14727
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот smoothc » 10 апр 2024 06:26

Доста интересни мачове са се получили, но така или иначе продължавам да мисля, че Байерн и Реал ще продължат.
Самочувствието на Байерн е фактор, не съм гледал мача, но предполагам че се е проявило.
Знаем колко силни са у дома, особено в реваншите, докато Арсенал са неубедителен гост в ШЛ, в Англия също нямат победа срещу грандовете навън, така че...

Голям трилър е било в Мадрид, силите са почти изравнени, макар Ман Сити да имат повече блясък в състава.
Анчелоти е хитър и мисля че ще подготви изненада на Гуардиола, с която ще го излъже насред Манчестър.


За днес прогнозирам, че ПСЖ и Чоловците ще си вземат без особени проблеми мачовете.
3:0 за ПСЖ и 3:1 за Атлетико бих казал.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот doktora25 » 10 апр 2024 08:24

Умерен песимист съм за реванша срещу Арсенал. Мачът е троен и шансовете Байерн да продължи не са повече от 50%. Ако Упамекано играе на 100% ще отпаднем. Хубавото е че самият факт че мачът бе на ниво ШЛ помогна на играчите да се отърсят от психологическата дупка, в която се намираха и го изиграха пределно мотивирано и концентрирано. Издържаха и на по-голямото владеене на топката и териториален превез на домакините, които определено не са им по вкуса и не допринася да си разгърнат своята игра. Очаква се все пак в Мюнхен нещата да са по-изравнени, но Арсенал никак не ми се струват безопасни на контраатака. Лаймер повече ми хареса от Горецка, което за мен бе изненада. Мусиала е способен да направи разликата, да направи нещо гениално и да донесе победата, но би било хубаво да видим и Мюлер. Въпреки това сходствата между този сблъсък и последната среща между Байерн и Ливърпул не са малко, а тя не свърши благополучно.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!


Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3543
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот rebelheartous » 10 апр 2024 11:43

insaneboy1 написа:Английските отбори отново яко надценени, едни от най-слабите Байерн и Реал ги обръщат с лекота.


И един от най-слабите Арсенал, който помним в миналия кръг кой отстрани и как го отстрани. :oops:

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3543
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот rebelheartous » 10 апр 2024 12:18

Udoji90 написа:Няма дузпа. И в момента го гледам - Сака вместо да тръгне след топката, тръгва към Нойер и се блъсва в него. Добър съдия няма да даде такава дузпа. Да се сърдят на себе си, че трети мач в елиминациите играят ганкиното. Принципно трябваше да са отпаднали още срещу Порто, но сега в Мюнхен ще получим някоя 3-ка сигурно.


Е много ясно, че нямаше дузпа. Играчът сам се блъска в спрелия Нойер, а не обратното.

CSKA69 написа:Разочарован съм..от Джуд Билингам, който изгледа този страхотен мач отблизо.Добро първо и ужасно второ полувреме за Мадрид. Анчелоти доста арогантно искаше да изклати Сити, които да си го кажем право в очите са по-силен отбор от Реал в момента. Реваншът е на Етихад и не съм оптимист :|


Реалче ако си бяха вкарали положенията, изобщо нямаше да говориш така. Особено онова на Вини, когато Родриго го изведе и я шибна над гредата. И не само то, изпуснаха бая положения. Сами могат да се сърдят на себе си, защото реалният резултат от мача беше 3:2 или 4:3.

sapio0o написа:Всеки би искал Пеп да води неговия отбор, дори да не иска да си го признае. Тук не става въпрос само за успехи, а за начин на игра. Втора поредна година не можем да изнесем топката на собствения си стадион срещу тях. Анчелоти разбира се е главен виновник, но и Пеп знае как да тренира играчите си. Огромни адмирации.


Никой не иска да води отбора му. Това е супер скучен и демоде футбол.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13850
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Pichichi » 10 апр 2024 13:48

Не съм гледал мачовете но какъв точно силен гост са Арсенал в ШЛ?
Паднаха от Ланс и Порто (и двата мача много слаб Арсебал), равен с ПСВ и една победа с/у
най-слабата Севиля от последните 20 г.
С/у Реал М, Милан и Байерн никой не е фаворит в ШЛ в каквато и форма да са.
Относно Реал доста куц резултат за тях но не са без шансове.

И малко тролене за край!
Изображение

CSKA69
Мнения: 4558
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот CSKA69 » 10 апр 2024 16:20

1914.1902 написа:https://dsport.bg/grandiozen-sadiiski-gaf-ili-nedorazumenie-kakvo-stana-v-nakazatelnoto-pole-na-arsenal-video~150610.html#parent=section

Уникална ситуация с още по-уникално решение на рефера. Според Тухел съдията е казал на играчите на Байерн, че технически погледнато дузпа има, но той не можел да я свири в такъв мач заради такава глупост :lol: Скандално ощетяване, което може да коства класирането на баварците..
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16865
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот Udoji90 » 10 апр 2024 17:24

Това ми е убягнало вчера, ама реферът е там, за да ги вижда тези работи. Накратко, реферите във всички големи турнири почнаха да творят глупости. Anyway, Байерн ще продължат и без това.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5479
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2023/2024)

Мнениеот insaneboy1 » 10 апр 2024 17:49

Всъщност не знам кой отбор би искал да получи подобна дузпа, все пак хората не сме изкуствен интелект, дори и нещо да е по правилата, не трябва да се четат дословно абсолютно винаги без изключение и да се пренебрегва човешкия фактор и решението на съдията да не повлиява на толкова важен мач с такова леко недоразумение, от което реално Арсенал НЕ печели никакво преимущество е правилно.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта