Германия - Англия (контрола)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Германия - Англия (контрола)

Мнениеот Der Führer » 27 мар 2016 12:46

bilyaletdinov написа:Доста слаб мач. Маншафтчето с тая халфова линия не ми се струва на ниво. Да не говорим за онзи бастун дето води атаката. Англия имат не лош отбор ама твърде много посредственост при тях. Лалана, Дайър, Хендерсън, струва ми се, че 4ката на Лестър ще се справи по-добре в центъра.

ПП: На първо четене ми изглеждаше огормна засада, но след повторението се оказа, че няма.

Бастуна дето води атаката вкара 2 гола за по-малко от 60 мин . ;)
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Германия - Англия (контрола)

Мнениеот bilyaletdinov » 27 мар 2016 12:53

Der Führer написа:Бастуна дето води атаката вкара 2 гола за по-малко от 60 мин . ;)


И това прави ли го по-малък бастун :lol:
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Германия - Англия (контрола)

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 27 мар 2016 13:05

bilyaletdinov написа:
Der Führer написа:Бастуна дето води атаката вкара 2 гола за по-малко от 60 мин . ;)


И това прави ли го по-малък бастун :lol:

Щом "бастуна" вкарва два гола за по-малко от час, нали се сещаш какво може да направи един Томас Мюлер (примерно), когато не дреме на терена, както беше снощи... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Германия - Англия (контрола)

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 27 мар 2016 13:10

drvasko98 написа:
Sardukar написа:От трийсете минути, които изгледах, англетата може би ще пратят ОТБОР на европейското.


Тотнъм извади отлични играчи, за пореден път. Винаги когато Англия има приличен отбор гръбнакът е бил точно от играчи на Тотнъм или оставили сериозна диря в клуба. И ще е престъпление да ми играят Рууни, Стъридж и подобни вместо описаните плюс Варди

Ами в два мача със значение Дортмунд и Тотнъм показаха къде е истината. ;) Снощи в мач без значение след гола на Гомес (признатия) германците спряха да играят и наблюдаваха мача отблизо... 8-) Както е написал един колега по-горе, на Европейското картинката ще бъде съвсем друга. :)
П.П. В интерес на истината, и Тотнъм май не бяха особено ентусиазирани от участието си в ЛЕ. ;)
Последна промяна от Captain Stottlemeyer на 27 мар 2016 13:16, променено общо 3 пъти.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Carpy
Мнения: 491
Регистриран на: 25 мар 2009 18:05
Контакти:

Re: Германия - Англия (контрола)

Мнениеот Carpy » 27 мар 2016 13:11

bilyaletdinov написа:Доста слаб мач. Маншафтчето с тая халфова линия не ми се струва на ниво. Да не говорим за онзи бастун дето води атаката. Англия имат не лош отбор ама твърде много посредственост при тях. Лалана, Дайър, Хендерсън, струва ми се, че 4ката на Лестър ще се справи по-добре в центъра.


Аз не виждам посредственост в изброените от теб футболисти. Не случайно има промяна в играта на Англия. Рой заложи на стила, който Тотнъм и Ливърпул се стремят да налагат - постоянна преса, високо темпо. И неслучайно футболистите и на Ливърпул, и на Тотнъм се справиха чудесно. Варди и той се яключи отлично, и той пресираше като ненормален, защото е свикнал в Лестър. Струва ми се, че още нещо от Тотнъм може да копира в тактиката - при владеене на топката, Дайър да се връща между централните защитници, а крайните да играят като крила. Пред тримата централни - ромб с основа Хендерсън и връх Али, Клайн и Роуз от двете страни и отпред тройка Лалана - Кейн - Варди.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Германия - Англия (контрола)

Мнениеот bilyaletdinov » 27 мар 2016 13:27

Carpy написа:
Аз не виждам посредственост в изброените от теб футболисти. Не случайно има промяна в играта на Англия. Рой заложи на стила, който Тотнъм и Ливърпул се стремят да налагат - постоянна преса, високо темпо. И неслучайно футболистите и на Ливърпул, и на Тотнъм се справиха чудесно. Варди и той се яключи отлично, и той пресираше като ненормален, защото е свикнал в Лестър. Струва ми се, че още нещо от Тотнъм може да копира в тактиката - при владеене на топката, Дайър да се връща между централните защитници, а крайните да играят като крила. Пред тримата централни - ромб с основа Хендерсън и връх Али, Клайн и Роуз от двете страни и отпред тройка Лалана - Кейн - Варди.


Виж сега за мен Хендерсън и Лалана са си играчи средна класа. Дринкуотър от Лестър прави далеч по-сериозен сезон от Хендерсън и единствено повечето опит на Хендерсън го прави титуляр. Лалана вчера забеляза ли го първото полувреме? Не случайно след като излезе и той и Уелбек нещата започнаха да придобиват съвсем различен отенък. Иначе останалите постове г/д са ОК.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Германия - Англия (контрола)

Мнениеот saract » 27 мар 2016 13:34

Някой дава ли си сметка че националния отбор на Англия е изграден на 90 процента от възпитаници на Маурисио Почетино.

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Германия - Англия (контрола)

Мнениеот Der Führer » 27 мар 2016 13:43

bilyaletdinov написа:
Der Führer написа:Бастуна дето води атаката вкара 2 гола за по-малко от 60 мин . ;)


И това прави ли го по-малък бастун :lol:

Това го прави ефективен нападател ... каквато всъщност е идеята . Съвсем отделен е въпроса , че "бастуна" в момента няма никаква алтернатива .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Германия - Англия (контрола)

Мнениеот saract » 27 мар 2016 13:45

Между другото ако второто полувреме на терена бяха Хумелс и Боатенг англичаните никога нямаше да вкарат три гола.Просто няма такъв вариант.Лошото е че всички тези успехи ще размътят главите на англичаните преди турнира.Никой няма да види проблемите на вратарския пост и в центъра на защитата.Както и да отечете факта че начело на отбора е мистър Типкин който никога нищо не е спечелил въпреки че е бил начело на отбори като Интер и Ливърпул и е очевадно олдфешън.

Потребителски аватар
Carpy
Мнения: 491
Регистриран на: 25 мар 2009 18:05
Контакти:

Re: Германия - Англия (контрола)

Мнениеот Carpy » 27 мар 2016 13:52

bilyaletdinov написа:
Carpy написа:
Аз не виждам посредственост в изброените от теб футболисти. Не случайно има промяна в играта на Англия. Рой заложи на стила, който Тотнъм и Ливърпул се стремят да налагат - постоянна преса, високо темпо. И неслучайно футболистите и на Ливърпул, и на Тотнъм се справиха чудесно. Варди и той се яключи отлично, и той пресираше като ненормален, защото е свикнал в Лестър. Струва ми се, че още нещо от Тотнъм може да копира в тактиката - при владеене на топката, Дайър да се връща между централните защитници, а крайните да играят като крила. Пред тримата централни - ромб с основа Хендерсън и връх Али, Клайн и Роуз от двете страни и отпред тройка Лалана - Кейн - Варди.


Виж сега за мен Хендерсън и Лалана са си играчи средна класа. Дринкуотър от Лестър прави далеч по-сериозен сезон от Хендерсън и единствено повечето опит на Хендерсън го прави титуляр. Лалана вчера забеляза ли го първото полувреме? Не случайно след като излезе и той и Уелбек нещата започнаха да придобиват съвсем различен отенък. Иначе останалите постове г/д са ОК.

Дори и да са средна класа, се вписват много добре в схемата. Те и играчите на Лестър са средна класа (с 2-3 изключения) но нямат спирачка. Всичко е въпрос на стил и играчите да си паснат. Англия трябва да е благодарна на Почетино и Клоп. Рой просто се светна да напълни отбора с играчи на двата обтора. А може и идеята да е била на Гари Невил, не знам.


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 4 госта