Тема за футболни прогнози

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
River Plate
Мнения: 1989
Регистриран на: 25 мар 2008 19:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: Да се закрие френската тото Лига 1 и Монако

Мнениеот River Plate » 30 ное 2015 13:35

Не знам, на мен Лига 2 ми е касичка 8-)
От Лига Насионал също падат добри пари, Лига 1 я избягвам, както и всички топ първенства ;)
[center]Не се гаси туй, що не гасне!
ЦСКА ЗАВИНАГИ
[/center]
[center]Чавдар (Етрополе) + Литекс (Ловеч) ЦСКА (София)[/center]
[center]МИКРЕ ВЪН![/center]

[center]
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)
[/center]

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Да се закрие френската тото Лига 1 и Монако

Мнениеот Pragmatichen » 30 ное 2015 13:38

ЕМИЛ написа:
Pragmatichen написа:честно да ви кажа, вече дори когато печеля, не се радвам, защото са мръсни пари, мафиотски, изкарани не със честен спорт, а от фалш.
чиста проба измама.
и забелязвам нещо ново в уреждането на мачове от около 5-6 дни насам.
например на почивката е 0:1, после домакинът обръща до 2:1, и накрая(това го видях в 9 мача вече, значи е нов трик за обиране на парите на хората) и накрая....в 93-94 минута става 2:2 и когато хората са очаквали обръщалка, то става Х, и то огромен коефициент, защото след 90-та минута Х е поне 15-20 коеф. и хем парите обрани, хем манипулацията е факт.
според мен това се прави, защото играещите усетиха обръщалките и те решиха да цакат хората с Х в последните минути.
вече в 9 мача го виждам това.
последно снощи на мача на Далас и Портланд.
имайте го предвид.

Нещо не те разбрах ! :? Ако мача е равен в 90мин коеф за Х е около 1.083-1.1 .

0:1, първото...второто правят набързо 2:1 и всеки си мисли, че е обръщалка, държат го така до 90-91-92 минута и в последните минути на продължението правят Х 2:2 и тогава Х е огромен коефициент, и всеки, който не се е застраховал, а е чакал на обръщалка, бива измамен.
Това е новата тенденция в уговарянето.
И обяснението ми е просто, че хората надушиха много обръщалки и те решиха да ги цакат в последните секунди с хиксове.
Казвам ти, поне 9 мача забелязах такива с гол за равен мач в продължението.
И си струва, то в 91-92 минута един хикс е много по-голям, отколкото една обръщалка на първо/краен.
Абсолютна манипулация.
Така и никой отбор не е ощетен, няма загубил, делят си по 1 точка.
При обръщалка винаги единия трябва да загуби, знаеш :)
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Да се закрие френската тото Лига 1 и Монако

Мнениеот iliyan » 30 ное 2015 13:42

Манипулации и въртене на пари става с парите които трябва да отидат за спорта.От там милионите на мамчето на Делян.Иво Тонев нямам идея колко успя да намаже защото беше прекалено за малко шеф. Иначе заплатките които взимат ги е гласувал парламента. А тези другите лотарии реално нищо не дават.А тези печелившите които ги дават по тв са само за пред тв.Плащат им там някакъв хонорар снимат ги и до там.А че има глупаци които вярват , че се печели от тези лотарии си има изобилие.Аз никога не съм си купувал от тези лотарии и от време на време пускам фиш.Отдавна съм разделил с идеята , че ще стана тотомилионер.Все някой и друг лев от моите пари отиват за спорта.
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Да се закрие френската тото Лига 1 и Монако

Мнениеот Pragmatichen » 30 ное 2015 13:46

iliyan написа:Манипулации и въртене на пари става с парите които трябва да отидат за спорта.От там милионите на мамчето на Делян.Иво Тонев нямам идея колко успя да намаже защото беше прекалено за малко шеф. Иначе заплатките които взимат ги е гласувал парламента. А тези другите лотарии реално нищо не дават.А тези печелившите които ги дават по тв са само за пред тв.Плащат им там някакъв хонорар снимат ги и до там.А че има глупаци които вярват , че се печели от тези лотарии си има изобилие.Аз никога не съм си купувал от тези лотарии и от време на време пускам фиш.Отдавна съм разделил с идеята , че ще стана тотомилионер.Все някой и друг лев от моите пари отиват за спорта.


А бе, най-добре е да не се играе, аз играя понякога с дребни суми на корнери, оглеждам се за обръщалки, шото там веднъж като удариш, си ударил, дори 10 пъти да се набуташ, на 11-тия си избил парите двойно от една уговорка, но говорим за дребни суми 10-20 лв, не повече.
То ти стига да видиш, че госта повежда в 48-50-55 минута и да ковнеш за домакина при коефициент 10.00-12.00.
Гаранция, че от 5-6 опита, 1 ще излезе, а понякога и повече.
Но пак казвам, най-добре е да не се играе, няма да спечели човек, но няма и да изгуби.
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Да се закрие френската тото Лига 1 и Монако

Мнениеот ЕМИЛ » 30 ное 2015 13:48

River Plate написа:Не знам, на мен Лига 2 ми е касичка 8-)
От Лига Насионал също падат добри пари, Лига 1 я избягвам, както и всички топ първенства ;)

Там кво играеш под 2,5 гола ли ? :mrgreen:

Потребителски аватар
River Plate
Мнения: 1989
Регистриран на: 25 мар 2008 19:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: Да се закрие френската тото Лига 1 и Монако

Мнениеот River Plate » 30 ное 2015 14:03

ЕМИЛ написа:
River Plate написа:Не знам, на мен Лига 2 ми е касичка 8-)
От Лига Насионал също падат добри пари, Лига 1 я избягвам, както и всички топ първенства ;)

Там кво играеш под 2,5 гола ли ? :mrgreen:


В Лига 2 е най оферта ъндъри да бичиш. Например домакинства на Льо Авър и Аячо. В Насионал - Дюнкерк са в страшна серия от победи вкъщи, а като гост ги бие който ги хване (това са рисковани тенденции, защото рано или късно се обръщат, но дакато са в тази серия, могат да се изкарат добри пари).
[center]Не се гаси туй, що не гасне!
ЦСКА ЗАВИНАГИ
[/center]
[center]Чавдар (Етрополе) + Литекс (Ловеч) ЦСКА (София)[/center]
[center]МИКРЕ ВЪН![/center]

[center]
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)
[/center]

drvasko98
Мнения: 7092
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Да се закрие френската тото Лига 1 и Монако

Мнениеот drvasko98 » 30 ное 2015 14:13

Pragmatichen написа:
ЕМИЛ написа:
Pragmatichen написа:честно да ви кажа, вече дори когато печеля, не се радвам, защото са мръсни пари, мафиотски, изкарани не със честен спорт, а от фалш.
чиста проба измама.
и забелязвам нещо ново в уреждането на мачове от около 5-6 дни насам.
например на почивката е 0:1, после домакинът обръща до 2:1, и накрая(това го видях в 9 мача вече, значи е нов трик за обиране на парите на хората) и накрая....в 93-94 минута става 2:2 и когато хората са очаквали обръщалка, то става Х, и то огромен коефициент, защото след 90-та минута Х е поне 15-20 коеф. и хем парите обрани, хем манипулацията е факт.
според мен това се прави, защото играещите усетиха обръщалките и те решиха да цакат хората с Х в последните минути.
вече в 9 мача го виждам това.
последно снощи на мача на Далас и Портланд.
имайте го предвид.

Нещо не те разбрах ! :? Ако мача е равен в 90мин коеф за Х е около 1.083-1.1 .

0:1, първото...второто правят набързо 2:1 и всеки си мисли, че е обръщалка, държат го така до 90-91-92 минута и в последните минути на продължението правят Х 2:2 и тогава Х е огромен коефициент, и всеки, който не се е застраховал, а е чакал на обръщалка, бива измамен.
Това е новата тенденция в уговарянето.
И обяснението ми е просто, че хората надушиха много обръщалки и те решиха да ги цакат в последните секунди с хиксове.
Казвам ти, поне 9 мача забелязах такива с гол за равен мач в продължението.
И си струва, то в 91-92 минута един хикс е много по-голям, отколкото една обръщалка на първо/краен.
Абсолютна манипулация.
Така и никой отбор не е ощетен, няма загубил, делят си по 1 точка.
При обръщалка винаги единия трябва да загуби, знаеш :)


Ми няма нищо по-лесно като ти е излязла вече обръщалката да я затвориш 10-15 минути преди края на един добър коефициент. например ако ти е 25 началния, поне наполовина ще ти го дадат, ако не и повече. То да стане обръщалката, пък ще чакам аз да изравнят в 90-тата минута

komandini
Мнения: 265
Регистриран на: 19 ное 2010 09:44
Контакти:

Re: Да се закрие френската тото Лига 1 и Монако

Мнениеот komandini » 30 ное 2015 14:24

Не си прав, не във всички игри има манипулации. От тези картони за търкане - лото имам познати спечелили 20,40 и 60 000лв. и то само за 1 месец.

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Да се закрие френската тото Лига 1 и Монако

Мнениеот iliyan » 30 ное 2015 14:29

komandini написа:Не си прав, не във всички игри има манипулации. От тези картони за търкане - лото имам познати спечелили 20,40 и 60 000лв. и то само за 1 месец.

Ти вярваш ли в дядо Коледа и Снежанка ?! Щото аз отдавна не вярвам. А това за игрите го знам от хора които работят за тези игри.
И се загледай в клиповете които дават печелившите и ще видиш колко всичко е режисирано.И ще ти дам пример.
Даваха някакъв дядка който спечелил награда и казаха от кой град и в същото време клипа е сниман на НДК-то.
Нали ти е ясно , че за да си вземеш наградата няма нужда да дойдеш до София ;) Затова има банки и банкови сметки :)
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Да се закрие френската тото Лига 1 и Монако

Мнениеот ЕМИЛ » 30 ное 2015 15:06

iliyan написа:
komandini написа:Не си прав, не във всички игри има манипулации. От тези картони за търкане - лото имам познати спечелили 20,40 и 60 000лв. и то само за 1 месец.

Ти вярваш ли в дядо Коледа и Снежанка ?! Щото аз отдавна не вярвам. А това за игрите го знам от хора които работят за тези игри.
И се загледай в клиповете които дават печелившите и ще видиш колко всичко е режисирано.И ще ти дам пример.
Даваха някакъв дядка който спечелил награда и казаха от кой град и в същото време клипа е сниман на НДК-то.
Нали ти е ясно , че за да си вземеш наградата няма нужда да дойдеш до София ;) Затова има банки и банкови сметки :)

Е дядото може да е решил да почерпи една боза репортерката пред НДК .Нема да се излага на село в хоремага.


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта