Тема за футболни прогнози

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

kami4ka
Мнения: 1656
Регистриран на: 05 сеп 2010 01:57
Контакти:

Re: Тема за футболни прогнози

Мнениеот kami4ka » 16 сеп 2012 01:41

razor написа:Ето една прогноза за днес: 16.09.2012:
Pescara - Sampdoria

В мач от III кръг на Серия А в Италия един срещу друг излизат отборите на Пескара и Сампдория. Двата отбора започнаха коренно различно сезона. Домакините записаха две поредни загуби -от Интер 0:3 и от Торино 3:0. Гостите пък започнаха повече от добре - победи над Милан с 0:1 и над Сиена с 2:1. И двата отбора са новаци в А група и явно Сампдория са се климатизирали по-бързо към елита на Италия от своите опоненти днес. Интересно тук е, че традицията в мачовете между тези два отбора е в полза на Пескара - 2 победи и 2 равенства в четирите мача, които са изиграли. Тук смятаме, че Сампдория ще успеят да пречупят каръка и ще победят за пръв път този неприятен за тях противник като ситуацията на Пескара ще стане още по-лоша, а гостите ще останат в борбата за първите места. Тук коефициентът е повече от добър - 2.60, като играещите по на сигурно може да опитат залози: "Равенство няма залог(DNB)" при 1.90, както и X2 при 1.40.

Прогноза: "2" 2.60

Краен резултат: -

Успех! :)


И аз го смятам 2-ка тоя мач.Преди малко му сложих 10 лв. в бет-а :)
[center][wrapimg=]http://sportsport.ba/assets/pictures/content/hazard.gif[/wrapimg][/center]

Iv4o88
Мнения: 119
Регистриран на: 19 фев 2011 05:19
Skype: fabregascho
Местоположение: София
Контакти:

Re: Тема за футболни прогнози

Мнениеот Iv4o88 » 16 сеп 2012 05:06

Успех на всички залагащи!!!Преди имаше сериозна тема за залозите и за правилната стратегия при залагане но на края започнахме да си пишем само аз и още един съфорумец и стана безмислено дано тази тема просъществува.

Потребителски аватар
hazza
Мнения: 259
Регистриран на: 05 апр 2011 20:31
Местоположение: СЕКТОР Б

Re: Тема за футболни прогнози

Мнениеот hazza » 16 сеп 2012 09:56

Домжале-Мура

В среща от 9-я кръг на словенското първенство се срещат втория Домжале и последния Мура . Преди палзата за националните отбори , Мура записа единствената си победа в тазгодишното първенство ,като сложи край на серия от 7 поредни загуби във всички турнири.От своя страна пък Марибор са задължени да си вземат мача ,след акто вчера тяхния пряк конкурент в последните 10 години за титлата Марибор победи като гост и дръпна с 8 точки.
В последните 4 мача помежду си , двата отбора имат 1 равенство , 2 победи за Домжале и една победа на Мура миналата година като гост.
Прогноза 1 , коеф. 1.8

краен резултат-
Успех !
Защо ме взривява в емоции и кара кръвта да кипи? Защо ме обсебва,защо ме побърква,защо ме кара да обичам до болка?

FeeL
Мнения: 140
Регистриран на: 22 авг 2012 21:37
Контакти:

Re: Тема за футболни прогнози

Мнениеот FeeL » 16 сеп 2012 10:13

аз пък кат ви четох темата реших да си направя регистрация в bet365 :P

Потребителски аватар
alexveselinov
Мнения: 2868
Регистриран на: 14 сеп 2009 11:53
Контакти:

Re: Тема за футболни прогнози

Мнениеот alexveselinov » 16 сеп 2012 10:39

Готина тема :lol:
[center]"България има свой път и ние ще се ръководим само от нашите интереси"
/генерал Христо Луков/[/center]
[center]"Силни са страните с чувство на национално самоуважение"
/Виктор Орбан/[/center]

Потребителски аватар
kirchaka
Мнения: 6657
Регистриран на: 16 апр 2011 21:39
Местоположение: Plovdiv
Контакти:

Re: Тема за футболни прогнози

Мнениеот kirchaka » 16 сеп 2012 11:01

Айде и в моите мнения ;)
[wrapimg=]http://media.tumblr.com/tumblr_m8b1dmmBIe1qka6nwo13_500.gif[/wrapimg]

milen_4o0o
Мнения: 292
Регистриран на: 06 яну 2010 22:12
Местоположение: ВАРНА
Контакти:

Re: Тема за футболни прогнози

Мнениеот milen_4o0o » 16 сеп 2012 11:33

Киево Верона - Лацио:
В мач от III кръг на Серия А в Италия един срещу друг излизат отборите на Киево (добре познат на всички левскари :) ) и Лацио. Лацио започна сезона много добре с 2 победи и без допуснат гол и са втори в класирането след Ювентус с 6 точки и голова разлика - 4 на 0. Докато Киево успяха да запишат победа в първия кръг като домакин, но загубиха от Парма като гост и са типично домакински отбор, но мисля,че няма да успеят да вземат нещо от Римските орли и оставане в битката за първите места за гостите от столицата :)

Прогноза: "2"; 2.25

Краен резултат - 1-3 и първи познат мач :lol:

Успех на всички ;)
Последна промяна от milen_4o0o на 16 сеп 2012 17:54, променено общо 1 път.
ЗАВИНАГИ ОСТАВАМ АЗ ЛЕВСКАР !
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДО КРАЙ!
АЗ НЕ ЩЕ ГО ПРЕДАДА !
ЗА НИЩО НА СВЕТА !
ЗА ЛЕВСКИ АЗ НА ВСИЧКО СЪМ ГОТОВ !!!

Потребителски аватар
hazza
Мнения: 259
Регистриран на: 05 апр 2011 20:31
Местоположение: СЕКТОР Б

Re: Тема за футболни прогнози

Мнениеот hazza » 16 сеп 2012 12:03

[offtopic]Днеска пуснах 5 сингъла с по 10 лв - Марсилия , Лацио , Интер,Домжале и Лудогорец . Пиша го в оfftic щото нямам идея за къв х*й ги играх така :)[/offtopic]
Защо ме взривява в емоции и кара кръвта да кипи? Защо ме обсебва,защо ме побърква,защо ме кара да обичам до болка?


Потребителски аватар
razorbet
Мнения: 7
Регистриран на: 16 сеп 2012 13:22
Местоположение: София
Контакти:

Re: Тема за футболни прогнози

Мнениеот razorbet » 16 сеп 2012 13:28

За тези, които не знаят аз съм "razor", създателят на темата, само че бях принуден да си направя нов акаунт.. Ето още една прясна прогноза от мен :)

Eintracht Frankfurt - Hamburger SV

В мач от III кръг на Първа Бундеслига в Германия един срещу друг излизат отборите на Айнтрахт Франкфурт и Хамбургер Шпортферайн. В първите два кръга тимовете се представиха по коренно различен начин. Докато домакините успяха да извоюват две ценни победи(2:1 над Байер Левергузен и 0:4 над Хофенхайм), то гостите така и не успяха да вземат дори една точка(загубиха с 0:1 от Нюрнберг и 2:0 от Вердер Бремен). Явно кризата, която беше налегнала гостите още през миналия сезон още не е отшумяла и ще им бъде много трудно днес срещу пределно амбицираните за победа домакини от Франкфурт. Интересното тук е,че коефициентът за Айнтрахт буквално се "срива" като от 2.25 за тяхна победа той вече е 1.80. Тук ще заложим на домакините, заради голямата разлика във формите на двата отбора, а не е и за подценяване фактът,че ставките за краен изход "1" падат така стремглаво надолу.

Прогноза: "1" 1.80

Успех!
http://www.razorbet.com/news.php Сайтът с най-точните спорни прогнози!


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта