2.40 за мач от Висшата лига ?Бихте ли платили?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

лъв
Мнения: 371
Регистриран на: 14 авг 2009 18:46
Контакти:

Re: 2.40 за мач от Висшата лига ?Бихте ли платили?

Мнениеот лъв » 18 авг 2012 22:21

dreben23 написа:
veseo написа:


Страхотно смислен е, за какво си си взел обувки ти, като тия наглеци в магазина ти искат пари за храната? Какво са направили те (освен, че са докарали стоката, предлагат я и плащат заплати), че да ти искат пари СЛЕД като вече си си купил обувки?! Нещастници алчни...


Единственият, който краде, е този, който пуска стрийминга по цял свят! ;) :lol: Ние си плащаме за интернет и ако трябва по Ал джазира ще гледаме мачовете, но няма да видят нищо! :mrgreen:
[offtopic]Колкото до клошарите, ако ги няма, футболът ще изчезне като занимание! :lol: :lol:[/offtopic]


АБСОЛЮТНО ВЯРНО! ПЛАЩАМЕ СИ ВСЕКИ МЕСЕЦ КАТО ПОПОВЕ,СПРЕТЕ ДА НИ НАРИЧАТЕ КРАДЦИ! НОВА,ПО-НОВА,НАЙ-НОВА ДА СЕ ГРЪМНАТ С ТЪПИТЕ СИ НОМЕРА! ДА СИ ИСКАТ ПАРИТЕ ОТ ДОСТАВЧИЦИТЕ! НЯМАМ НАМЕРЕНИЕ ДА ИМ ПЪЛНЯ АЛЧНИТЕ ГУШИ И ТЕЗИ НА ОПЕРАТОРИТЕ! :twisted: :twisted:

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: 2.40 за мач от Висшата лига ?Бихте ли платили?

Мнениеот гражданин от село » 18 авг 2012 22:21

Трябва да си пълен идиот да плащаш за нещо на някой,което всъщност ти се предоставя безплатно от много други.А тези с клишетата за безплатния обяд и т.н. са със манталитета и фанатизма на някогъшните комсомолски секретари,но с обратен знак,разлика в знания и интелект няма.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10170
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: 2.40 за мач от Висшата лига ?Бихте ли платили?

Мнениеот шивача » 18 авг 2012 22:24

не, достатъчно травестити има по улиците, та да плащам, за да гледам чужди ли?
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6528
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: 2.40 за мач от Висшата лига ?Бихте ли платили?

Мнениеот Alexx » 18 авг 2012 22:28

Кое е откраднато ? Къде има кражба ? Няма закон който да забранява да се гледат мачове по интернет значи няма такова престъпление .

Потребителски аватар
McLovin
Мнения: 1423
Регистриран на: 29 дек 2008 22:39
Контакти:

Re: 2.40 за мач от Висшата лига ?Бихте ли платили?

Мнениеот McLovin » 18 авг 2012 22:33

Аз друго се замислих... Нова са си платили за правата за излъчване на лигата по телевизията. Платили ли са за излъчването на мача чрез сайта им? :roll:
"За какво ми е публика, футбол трябва да се изграе при закрити врати! Футболът е изкуство!"

"Какво висше има в нашето първенство, че да се нарича Висша лига?!"

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: 2.40 за мач от Висшата лига ?Бихте ли платили?

Мнениеот dreben23 » 18 авг 2012 22:45

McLovin написа:Аз друго се замислих... Нова са си платили за правата за излъчване на лигата по телевизията. Платили ли са за излъчването на мача чрез сайта им? :roll:


Именно! Колкото voyo е платил на Александра, Тандем и Туенти Сенчъри фокс да им излъчва филмите, толкова и нова са платили на Barclays да им пипат Висшата лига! :lol: :lol:

[offtopic]http://paidcontent.org/2012/01/04/epl2010/ :)[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
lrlazarov_19
Мнения: 877
Регистриран на: 04 яну 2012 20:02
Skype: lazarlazarov2
Контакти:

Re: 2.40 за мач от Висшата лига ?Бихте ли платили?

Мнениеот lrlazarov_19 » 18 авг 2012 23:11

Естествено, че са им платили. :shock: Екипът на Диема имат изключително професионален подход към всичко. Сериозно ли си мислите, че незаконно ще пуснат мачове на сайта си, а и ще искат и пари за това.

Всички философи обясняват как имало хиляди безплатни стриймове, но преди защо не гледахте безплатните стриймове, а сайта на Нова... Защото разлика ИМА. Качеството е РАЗЛИЧНО. Ако не намирате разлика, значи няма никакъв проблем за вас и не виждам за какво сте се разпищяли.
[center]Then raise United's banner high,
Beneath it's shade we'll live and die...
So keep the faith and never fear,
We'll keep the Red Flag flying here...
[/center]

Потребителски аватар
McLovin
Мнения: 1423
Регистриран на: 29 дек 2008 22:39
Контакти:

Re: 2.40 за мач от Висшата лига ?Бихте ли платили?

Мнениеот McLovin » 18 авг 2012 23:34

lrlazarov_19 написа:Естествено, че са им платили. :shock: Екипът на Диема имат изключително професионален подход към всичко. Сериозно ли си мислите, че незаконно ще пуснат мачове на сайта си, а и ще искат и пари за това.

Всички философи обясняват как имало хиляди безплатни стриймове, но преди защо не гледахте безплатните стриймове, а сайта на Нова... Защото разлика ИМА. Качеството е РАЗЛИЧНО. Ако не намирате разлика, значи няма никакъв проблем за вас и не виждам за какво сте се разпищяли.

Така е, разлика има! Все пак коментаторита са като от "Ман Юн тв" ;) А ти защо мислиш, че преди хората са гледали сайта на Нова и са се разпищяли въобще? За себе си мога да кажа, че нито съм гледал някога през сайта нито ме интересува, че ще искат пари. Никога не съм им ползвал услугата, нямам и такова намерение.
Темата е направена за да си кажат хората мнението. И те го правят. Повечето казват, че няма разлика за тях и не биха платили. Не виждам "пищене" в цялата история :geek: И все пак както казах - важно е да има разнообразие. Най-хубавото е, че не сме ограничени да ползваме само 1 или 2 неща! Всеки си избира сам! Чарът на интернет :geek:
"За какво ми е публика, футбол трябва да се изграе при закрити врати! Футболът е изкуство!"

"Какво висше има в нашето първенство, че да се нарича Висша лига?!"

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: 2.40 за мач от Висшата лига ?Бихте ли платили?

Мнениеот dreben23 » 19 авг 2012 00:04

lrlazarov_19 написа:Естествено, че са им платили. :shock: Екипът на Диема имат изключително професионален подход към всичко. Сериозно ли си мислите, че незаконно ще пуснат мачове на сайта си, а и ще искат и пари за това.

Всички философи обясняват как имало хиляди безплатни стриймове, но преди защо не гледахте безплатните стриймове, а сайта на Нова... Защото разлика ИМА. Качеството е РАЗЛИЧНО. Ако не намирате разлика, значи няма никакъв проблем за вас и не виждам за какво сте се разпищяли.

Плащай като си мераклия! :) Гледал съм там всичко на всичко 2 пъти, после затриха стрийма. ;) Качеството било различно- преди малко си гледах Севиля - Хетафе на Canal + HD. ;) Говорите смешки понякога, а аз си ги говоря непрекъснато. :lol:
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: 2.40 за мач от Висшата лига ?Бихте ли платили?

Мнениеот гражданин от село » 19 авг 2012 00:36

Какво като си го гледал,ако беше платил 2,40 лв усещането щеше да е по-различно и мача по-интересен. :lol:


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта