Финансов феърплей!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

plamak
Мнения: 678
Регистриран на: 19 мар 2009 18:44
Skype: vanessa.anna.hudgen
Контакти:

Re: Финансов феърплей!

Мнениеот plamak » 25 яну 2012 21:24

Тоя е спал на течение и се е завивал с мокри вестници. Как да пише по темата, като любимият му отбор трябва веднага да исхвърчи от професоналния футбол поради липса на финансов феърплей. Галчев, Крачунов и вратаря това ли е запазения гръбнак на отбора. Един футболист играл някога в Реал Мадрит на какво дередже е сега, че за него се намери единствен отбор в България. Сираков се оказа прав, че такива футболисти или са куци коне или са платени страшно много пари и ако второто е вярно опира пак до феърплея след като дължиш на кой ли не. Какво като стане шампион. В България това не е трудно. С малко организация, като съдии, фактори от БФС, и с малко сироп за кашлица се става шампион, но после в Европа тия работи не вървят. Там не свири юношата на ЦСКА например и от 20 години това се вижда и затова все още живеете със спомените от миналият век от картинките на чернобялата телевизия, така, че продължавайте да се кланяте на титаните и да ги хвалите.

Потребителски аватар
levski7
Мнения: 248
Регистриран на: 29 апр 2009 18:38
Контакти:

Re: Финансов феърплей!

Мнениеот levski7 » 25 яну 2012 21:33

Вижте,начетох се на какво ли не.Д започна едно по едно.Лудогорец-Кирил Домусчиев започна от нула и е много по -лесно да направиш нова къща отколкото да ремонтираш стара.Лудогорец няма никакви тежести-социални,финансови,фенски...ще си остане местен отбор докато има някакъв спонсор който да го държи.Справка-женския баскетболен отбор на ЦСКА докато бе жив Коен.След това-труп.да не говорим,че и там нещата с "възстановителните" медикаменти не са много чисти.Ще се разбере.Не е нормално тези футболисти да тичат като изоглавени 90 минути.Че другите отбори нямат ли подготовка или всички кондиционни треньори там са боклуци?! Ккто и да е.Литекс-същата ведомствена история.Само без допинга.Левски-твърде глуаво управление и предоверяване на политическата подкрепа с икономичесли механизми.Батков стана неудобен вече се опитват да го разкарат-не е лесно.не го броя за претендент,за разлика от първите два тима.ЦСКА-наистина странно ръководство,но със старт от милиони дългове,съсипващи наеми за ползване на базата,тотална дискриминация в икономически,политически,медиен и юридическисе пак успя да оцелее и да направо както запомнящи се мачове,така и да мъти непрекъснато водата на тимовете на властимащите.И на целия този фон правим някаква що годе читава селекция с тенденции за сериозна роля през пролетта.Без да съм убеден,че ще ни се позволи.И според мен е нормално,когато се опитват да те съсипят с всички позволени и непозволени средства да използваш подобни методи за да си го върнеш.Евалла на Титаните за това-имаха смелост и акъл.Дали ще успеем да станем шампиони не е чак от такова значение-важното е,че се оцеля,взеха се базите,отбора се запази в основата си.И има откъде да се тръгне.Стига наистина да се намерят ЦСКА-любци да помогнат.Дано все пак не си вкараме автогол с Анеси,но си мисля,че след толкова удари под пояса този път нашето ръководство се е подсигурило. Прогнозата ми: според мен все пак шампион ще е Лудогорец,с Литекс ще спорим за второ място.Ако Левски не успее да се подсили с нещо читаво ще е извън тройката,че и четворката.По вероятно Славия или Черноморец да направят нещо.ова е чисто субективно мнение,а и до края на трансферния прозорец има време.Нови попълнения в който и да е отбор могат да пренаредят пасианса.


Абе момче ,ходи се прегледай някъде!Измисленият от комунистите твой любим отбор на Цска винаги е бил и продължава да бъде отбора на властта!Но по-лошото е ,че това недоносче продължава да паразитира върху целия български футбол,да го унищожава,за кеф на поредната комунистическа мутра!Тази е поредната власт,която му опростява дълговете,спонсорира го,подарява му стадион,върху който той няма никакви исторически права!И това комунистче ми говори за дискриминацияКъде е дискриминацията-в подарените ви от държавата стадиони и бази,в опростените ви дългове,в милионите,които бяха вложени от Кремиковци във вашите "перли",когато работниците там не взимаха с години заплати!Или в 2 милиона и половина,които дължахте на държавата още през 1999,но бяха забравени до 2009г!Пирин ги изхвърлиха от А група за 30хил,а вас ви държат за 30 млн!И продължават да наливат милиони във вашата бездънна каца.Ето това е вашата дискриминация!

Потребителски аватар
S.T.A.L.K.E.R
Мнения: 463
Регистриран на: 23 сеп 2009 17:58
Контакти:

Re: Финансов феърплей!

Мнениеот S.T.A.L.K.E.R » 25 яну 2012 21:55

levski7 написа:Измисленият от комунистите т

Левски от 1936г е комунистически.
Левски 1914 е фалшификат, създаден е от комунистите в средата на 1993г.

Финансовия феърплей е хубаво нещо, докато не му намерят цаката.
За съжаление футбола все повече се превръща в бизнес, и е все по-малко в спорт.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Финансов феърплей!

Мнениеот bilyaletdinov » 25 яну 2012 22:28

fcb_bg написа:Излезе информация, че топ клубовете в Европа за миналата година са на загуба общо 1,6 млрд. евро. Общата стойност на дългове на 650 европейски клуба възлиза на 8.4 милиарда евро.
Както е известно, от следващата година влиза в сила бленуваният от малките отбори "финансов феърплей", според който разходите на един клуб трябва да отговарят на приходите му.
За да могат новите правила да навлязат плавно, от 2013 до 2015 година клубовете ще могат да работят на загуба до 45 милиона евро, за да получат лиценз за евротурнирите. Между 2015 и 2018 година границата става 30 милиона евро, а след това - само 5 милиона евро.
В момента 13 клуба имат късмет, че правилникът влиза в сила от следващия сезон. В противен случай нямаше да получат лиценз за евротурнирите.
Друг интересен момент е, че за 2010 година клубовете от топ-първенствата в Европа са похарчили цели 3.3 милиарда евро за трансфери.

Лично за мен този финансов феърплей е нещо, което няма да го бъде.



Поредното недомислено решение на УЕФА . Големите отбори винаги ще си намерят вратички , а потърпевши ще се окажат средните европейски клубове .
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Финансов феърплей!

Мнениеот niki87 » 25 яну 2012 22:50

Байерн Мюнхен е на печалба 19г. поред и е най- стабилния клуб в света. 8-)

Потребителски аватар
Nask0
Мнения: 500
Регистриран на: 06 авг 2011 01:16
Контакти:

Re: Финансов феърплей!

Мнениеот Nask0 » 25 яну 2012 22:54

Мисля че всички знаете кой отбор ще властва в Европа, ако се спазва финансов феърплей - Байерн Мюнхен.
Изображение

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Финансов феърплей!

Мнениеот CTAHKO » 25 яну 2012 23:29

Като замисъл е добре,ама като изпълнение не знам какво ще излезе.Все ми се струва,че нищо няма да се получи :roll:
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
Gonzi_407
Мнения: 1546
Регистриран на: 06 авг 2010 08:58
Контакти:

Re: Финансов феърплей!

Мнениеот Gonzi_407 » 26 яну 2012 10:43

Това правило ми е доста странно. Ами ако играчите се отдават под формата на лизинг да речем? Примерно води се собственост на мениджърска агенция, а играе под наем за определен период в даден отбор? Ако наистина въвеждат такова правило трябва още много неща да станат ясни.
ВЪН НЕКАДЪРНИЦИТЕ ГОНЗО И БАТКОВ!!!
Завинаги оставам аз ЛЕВСКАР,
верен на отбора си докрай!
Аз неще го предада,
за нищо на света,
за ЛЕВСКИ аз на вичко съм готов!

ТИ ПИ ЛИ СИ СИРОПА? НЕ БЪДИ ПО-БАВЕН ОТ ДРУГИТЕ, ДОКТОРА ЧЕРПИ!!!

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6528
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Финансов феърплей!

Мнениеот Alexx » 26 яну 2012 12:10

Финансовия феърплей ще има обратен ефект.Силните ще стават по-силни а слабите по-слаби. Това правило има за цел запозване на статукството.Т.е. няма да има разместване на пластовете,защото определени отбори печелят най-много пари. Ще гледаме все едни и същи отбори на върха. Това правило не е с/у големите отбори , а с/у такива които искат да ги догонят и да им вземат част от пая . Реал М , Ман.Ю , Байерн ,Барселона , Милан това правило не може да ги пипне , тези марки докарват доста повече приходи от парите които отборите дават за трансфери .

Потребителски аватар
Локомотив1926
Мнения: 648
Регистриран на: 08 фев 2011 14:49
Skype: Как ти е скайпа? Добре е :)
Местоположение: Трибуна БЕСИКА
Контакти:

Re: Финансов феърплей!

Мнениеот Локомотив1926 » 26 яну 2012 12:47

biso62 написа:Вижте,начетох се на какво ли не.Д започна едно по едно.Лудогорец-Кирил Домусчиев започна от нула и е много по -лесно да направиш нова къща отколкото да ремонтираш стара.Лудогорец няма никакви тежести-социални,финансови,фенски...ще си остане местен отбор докато има някакъв спонсор който да го държи.Справка-женския баскетболен отбор на ЦСКА докато бе жив Коен.След това-труп.да не говорим,че и там нещата с "възстановителните" медикаменти не са много чисти.Ще се разбере.Не е нормално тези футболисти да тичат като изоглавени 90 минути.Че другите отбори нямат ли подготовка или всички кондиционни треньори там са боклуци?! Ккто и да е.Литекс-същата ведомствена история.Само без допинга.Левски-твърде глуаво управление и предоверяване на политическата подкрепа с икономичесли механизми.Батков стана неудобен вече се опитват да го разкарат-не е лесно.не го броя за претендент,за разлика от първите два тима.ЦСКА-наистина странно ръководство,но със старт от милиони дългове,съсипващи наеми за ползване на базата,тотална дискриминация в икономически,политически,медиен и юридическисе пак успя да оцелее и да направо както запомнящи се мачове,така и да мъти непрекъснато водата на тимовете на властимащите.И на целия този фон правим някаква що годе читава селекция с тенденции за сериозна роля през пролетта.Без да съм убеден,че ще ни се позволи.И според мен е нормално,когато се опитват да те съсипят с всички позволени и непозволени средства да използваш подобни методи за да си го върнеш.Евалла на Титаните за това-имаха смелост и акъл.Дали ще успеем да станем шампиони не е чак от такова значение-важното е,че се оцеля,взеха се базите,отбора се запази в основата си.И има откъде да се тръгне.Стига наистина да се намерят ЦСКА-любци да помогнат.Дано все пак не си вкараме автогол с Анеси,но си мисля,че след толкова удари под пояса този път нашето ръководство се е подсигурило. Прогнозата ми: според мен все пак шампион ще е Лудогорец,с Литекс ще спорим за второ място.Ако Левски не успее да се подсили с нещо читаво ще е извън тройката,че и четворката.По вероятно Славия или Черноморец да направят нещо.ова е чисто субективно мнение,а и до края на трансферния прозорец има време.Нови попълнения в който и да е отбор могат да пренаредят пасианса.


Днес май си пропуснал да си вземеш лекарствата .
[rimg]http://awa.hit.bg/4.png[/rimg] [rimg]http://awa.hit.bg/2.jpg[/rimg][rimg]http://awa.hit.bg/c.png[/rimg][rimg]http://awa.hit.bg/5.png[/rimg][rimg]http://awa.hit.bg/e.png[/rimg]
[offtopic][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8TG2aw32e8k[/youtube][/offtopic]
[center]Изображение
Изображение[/center]


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта