Димитър Бербатов - Фен тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

SHAKOMINATORA
Мнения: 429
Регистриран на: 18 май 2010 19:23
Контакти:

Re: Уникален гол на Бербатов

Мнениеот SHAKOMINATORA » 28 авг 2010 22:32

UltraBlue. написа:
masona84 написа:Да се радвам на головете на такъв човек ? НИКОГА , всеки друг но не и този предпочитам да се радвам на головете на Руни , Дрогба и т.н но не и на този човек. Ако се върне в националния и започне да тича и играе със сърце ще си променя мнението ако не , ....т за такива!!!

Мързелив ахахахахаха,да стилът му е такъв но той като е с топката е отиграва и се губи от камерите,ако си достатачно запознат имат на корите уред който измерва кой колко бяга на мач,а сега познай дали митко бяга най-малко.Радвам се ,че има фенове на Левски който гледат реално на нещата,а не щом е играл В ЦСКА да го .... и той е еди какъв си,така мислиш ти,жалко за теб.Него го е признал цял свят а теб дори може би във форума няма човек който да ти каже евала брат.Затова и злобееш безпочвенно.Айде със здраве нищо лично просто изразих менние



Ей , мацко.. не знам вас какво толкова ви е превзела тази дума злоба ??? Искаш ли да ти кажа честно колко ми е през к..а за Бербатов а ? Колкото ми е и за тебе .. нито ме интересува , нито изпитвам някаква злоба просто се чудя как може да сте толкова прост народ и да защитавате човек който носи капитанската лента на България и се отказва в може би най-важния момент не мога да си го обясня.. и с право феновете на Левски си ви наричаме ТУРЦИ!!![/quote]

Като ти е през оная работа за Бербатов ходи да плюеш по майка си и баща си, кретен дребен.

Потребителски аватар
DmG
Мнения: 3192
Регистриран на: 07 фев 2010 18:07
Контакти:

Re: Уникален гол на Бербатов

Мнениеот DmG » 28 авг 2010 22:33

UltraBlue. написа:
Кашчей написа:Какви точни думи бе.. кое му е точното бе кога тоя е отнемал топка и е подавал и не знам си какво вие нещо хич не сте в ред честно почвам да се плаша от тоя форум.. не мога само да си обясня как е отнемал топка след като тичаше на мач межу 3,4 км за 90 мин .. сигурно като са му я подавали на 1м. от него го броите за отнемане :roll:

Център-нападателят с какви функции е натоварен в един отбор?За чий са халфовете и защитниците, ако центърът трябва да отнема топката, да прави играта, да центрира и да вкарва головете?


Не бе тия твойте приятелчета така разправят че правел всичко а той даже и една ч...я не може да си направи. ПЕПЕРУДА ТОВА Е ТОЧНОТО ОПРЕДЕЛЕНИЕ!!![/quote]
Много си просТ , колега преди мен каза , че Бербатов неможе да играе сам , трябва да има някой който да отнема топката и някой които да подава . А не сърмовци , янковци , милановци и други протежета на Лъчо Танев !
Последна промяна от DmG на 28 авг 2010 22:34, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
more
Мнения: 974
Регистриран на: 01 апр 2009 21:39
Контакти:

Re: Уникален гол на Бербатов

Мнениеот more » 28 авг 2010 22:34

lionel_messi написа:
more написа:
UltraBlue. написа:




Да се радвам на головете на такъв човек ? НИКОГА , всеки друг но не и този предпочитам да се радвам на головете на Руни , Дрогба и т.н но не и на този човек. Ако се върне в националния и започне да тича и играе със сърце ще си променя мнението ако не , ....т за такива!!!

Браво "българино" да не се радваш на българските голове,а на английските и френските играчи се нарича чуждопоклоничество. :evil: Мъка,мъка.


Че бербатов българин ли е, че да се радва на головете му, смешник ?

По голям българин от теб със сигурност.
[offtopic]Моля те не ме пребивай в форума! :mrgreen:[/offtopic]
С ДУЗПИ БИЕ, ОТ ДУЗПИ ОТПАДА - ЩО Е ТО ?


daniel875 написа:След "Левски" и ЦСКА, "Ботев", Локомотив Пловдив, Локомотив София и в последните години "Литекс" вие сте най - бутаният отбор в България. Какво повече искате?

Потребителски аватар
UltraBlue.
Мнения: 244
Регистриран на: 19 сеп 2009 14:27
Контакти:

Re: Уникален гол на Бербатов

Мнениеот UltraBlue. » 28 авг 2010 22:34

VraTar4o написа:A nqkoi zabelqza li 4e samo govejdi pluqt Berbatov ...?



А ти забелязваш ли че само хората от петолъчката защитават Барби ??? И мога да ти кажа каква е точната причина толкова се гордеете че е бил играч на Цска че не спирате да го защитавате но не знам на какъв език да ви се обясни че не говорим за Цска а НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР В КОЙТО ИГРАЯ БЪЛГАРИ!!!! И не ми се надъхвай толкова с детски градини и тем подобни че като те гледам че даже не можеш да си смениш езика и ми пишеш на латиница ми става ясно къф "чичко" си.. :roll:

Потребителски аватар
VraTar4o
Мнения: 693
Регистриран на: 06 авг 2009 23:45
Skype: симона.костаадинова
Контакти:

Re: Уникален гол на Бербатов

Мнениеот VraTar4o » 28 авг 2010 22:34

UltraBlue. написа:
Кашчей написа:Какви точни думи бе.. кое му е точното бе кога тоя е отнемал топка и е подавал и не знам си какво вие нещо хич не сте в ред честно почвам да се плаша от тоя форум.. не мога само да си обясня как е отнемал топка след като тичаше на мач межу 3,4 км за 90 мин .. сигурно като са му я подавали на 1м. от него го броите за отнемане :roll:

Център-нападателят с какви функции е натоварен в един отбор?За чий са халфовете и защитниците, ако центърът трябва да отнема топката, да прави играта, да центрира и да вкарва головете?


Не бе тия твойте приятелчета така разправят че правел всичко а той даже и една ч...я не може да си направи. ПЕПЕРУДА ТОВА Е ТОЧНОТО ОПРЕДЕЛЕНИЕ!!![/quote]

Idete vii bqagaite i vkarvaite golove ve shto ne otidite a samo si cheshite ezicite koi kav koi onakav Zatuy shte se naserete i dvamata v tunela na tozi stadion da vlezete are molq vi se 4oveka e postignal vsi4ko v karierata si i mnogo go interesuva kakvo shte kajat pet kompleksarq za nego... Peperudi ste vie Tapaci !

Потребителски аватар
lionel_messi
Мнения: 1311
Регистриран на: 25 ное 2008 18:01
Контакти:

Re: Уникален гол на Бербатов

Мнениеот lionel_messi » 28 авг 2010 22:35

more написа:Моля те не ме пребивай в форума!


Не, аз не съм от форумните хулигани.. а и за какво да те пребивам? :lol:
Българио, за тебе те умряха,
една бе ти достойна зарад тях,
и те за теб достойни, майко, бяха
И твойто име само кат мълвяха,
умираха без страх..

Потребителски аватар
VraTar4o
Мнения: 693
Регистриран на: 06 авг 2009 23:45
Skype: симона.костаадинова
Контакти:

Re: Уникален гол на Бербатов

Мнениеот VraTar4o » 28 авг 2010 22:36

UltraBlue. написа:
VraTar4o написа:A nqkoi zabelqza li 4e samo govejdi pluqt Berbatov ...?



А ти забелязваш ли че само хората от петолъчката защитават Барби ??? И мога да ти кажа каква е точната причина толкова се гордеете че е бил играч на Цска че не спирате да го защитавате но не знам на какъв език да ви се обясни че не говорим за Цска а НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР В КОЙТО ИГРАЯ БЪЛГАРИ!!!! И не ми се надъхвай толкова с детски градини и тем подобни че като те гледам че даже не можеш да си смениш езика и ми пишеш на латиница ми става ясно къф "чичко" си.. :roll:


Az sam gord 4e BERBATOV E igral v CSKA A ti shte umresh ot qd 4e ne e igral v levski nali govedo ?

гмм
Мнения: 52
Регистриран на: 22 ное 2009 17:36
Skype: dloto
Контакти:

Re: Уникален гол на Бербатов

Мнениеот гмм » 28 авг 2010 22:36

SHAKOMINATORA-Я се успокой и си изпий хапчетата бе смешник .Едноклетъчно е на майка ти сина.Ти какъв го раздаваш тука.Много си смел зад клавиатурата бе мушморок :lol:

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Уникален гол на Бербатов

Мнениеот v.r.s. » 28 авг 2010 22:36

Добре де,нали темата е-"Уникален гол на Бербатов",какво общо има с това,колко гола е вкарал за националният отбор,колко от тях са важни,в контроли и официални срещи,защо се отказал от Националният отбор и други простотии.
Гола си е наистина уникален и не е единственият му такъв,а той си е играч от висока класа,всичко друго е мнения на хора,които нямат никакво значение.

Потребителски аватар
UltraBlue.
Мнения: 244
Регистриран на: 19 сеп 2009 14:27
Контакти:

Re: Уникален гол на Бербатов

Мнениеот UltraBlue. » 28 авг 2010 22:37

Много си просТ , колега преди мен каза , че Бербатов неможе да играе сам , трябва да има някой който да отнема топката и някой които да подава . А не сърмовци , янковци , милановци и други протежета на Лъчо Танев ![/quote]


Ма не ме интересува бе пич как да ти го обясня , ако трябва ще играе с хора от "Б" група БЪЛГАРИН е КАПИТАН е!!! А до сърмов и янков.. най-големите дупки в са тези двамата за да ви докажа че не гледам клубните си пристрастия ви го казвам честно и откровено.. СЪРМОВ И ЯНКОВ СА НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ДУПКИ СЛЕД БЕРБАТОВ ДА СА МИ НАЙ-АНТИПАТИЧНИ!!!


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта