Димитър Бербатов - Фен тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
UltraBlue.
Мнения: 244
Регистриран на: 19 сеп 2009 14:27
Контакти:

Re: Уникален гол на Бербатов

Мнениеот UltraBlue. » 28 авг 2010 22:12

VraTar4o написа:
UltraBlue. написа:
valkata_levski написа:Къде са мишляците плюещи Берба???
Айде говорете сега бе боклуци!


Да се закрива.. да не казвам какво му желая възможно най-скоро :) Да отива в Бешикташ... жалко че вече е играл за националния отбор можеше да го вземат в Турция :roll: А.. чета в по горните мнения разни злоби и такива.. нищо подобно просто такъв човек за мене не съществува който да предпочете клубния си отбор пред националния!!!



Nishto ne mojesh da mu jelaesh be sulio ti si edin BAI NIKOI 4e da komentirash svetovna sila ! ! ! :evil:



Каква световна сила бе палячо ??? Ти чуваш ли се бе... заради световната си сила се отказа точно когато играем с Англия нали .. аман от такива световни сили :evil:

GURKO 74
Мнения: 25
Регистриран на: 05 мар 2010 07:11
Skype: gurko74
Контакти:

Re: Уникален гол на Бербатов

Мнениеот GURKO 74 » 28 авг 2010 22:13

DmG написа:
gadelev написа:Господин lionel Messi или там както си се написал, виждам че дори имаш смелостта да си напишеш истинското име. Вземи си свали очилата които носиш приятелю и излез малко от вас на чист въздух. Този компютър ще ти запали мозъка, станал си меко казано неадекватен. Даваш "компетентно" мнение за човек когото 84000 изпращат на крака с ръкопляскания, някой заради когото Българското знаме се вее на Олд Трафорд. Пожелавам ти родителите ти да осъществят някоя продажба на имот на село, че да те спонсорират да идеш на този стадион и да изглежаш някой мач. Не играел за националния отбор, че какво точно да играе там?! Централен защитник, халф, нападател ли?! Сам да си е подава и сам да е вкарва, сам да е отнема???!!!!

хахаха НАЙ - ТОЧНИТЕ ДУМИ !!!!!

+1

Потребителски аватар
DmG
Мнения: 3192
Регистриран на: 07 фев 2010 18:07
Контакти:

Re: Уникален гол на Бербатов

Мнениеот DmG » 28 авг 2010 22:14

UltraBlue. написа:
Т...ко не ме нервирай и не бъркай клубните пристрастия не го оплювам заради това че съм ЛЕВСКАР а заради това , че той не заслужава да имаме каквото и да било уважение към него , НИКОГА , НИКОГА няма да избера да се откажа от НАЦИОНАЛНИЯ СИ ОТБОР заради клубния.. при положение че цял сезон не е играл в нито един важен мач даже в повечето почти и не влизаше да зарежи БЪЛГАРИЯ в този важен момент за нас и да ми отиде в МАНЧЕСТЪР...за гола.. красив гол няма спор.

хахаха заради тези си пристрастия харесваш човека с 33 мача и 4 гола ( два срещу малта ), но мразиш човека с 33 гола за националния отбор ? Кой повече е направил за националния ?

Потребителски аватар
cTpaHHo
Мнения: 84
Регистриран на: 01 мар 2010 15:28
Контакти:

Re: Уникален гол на Бербатов

Мнениеот cTpaHHo » 28 авг 2010 22:15

VelBujd написа:Никога не съм го плюл и винаги съм се радвал за него!!Ама тва къде се отказа беше една от най-долните постъпки, която можеше да направи!! Дори и сега се радвам като бележи и играе добре, но не е е същото ..


+1

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Уникален гол на Бербатов

Мнениеот LSFC 1914 » 28 авг 2010 22:15

Да ме извините, но Барбито за мене е пълна МИШКА. ЩЕ ВИ КАЖА САМО ЕДНО НЕЩО ПО МОЯТА ТЕОРИЯ... ОТКАЗА СЕ ТОЧНО ПРЕДИ МАЧА С АНГЛИЯ. ГОЛЕМИТЕ ИГРАЯТ В ГОЛЕМИ МАЧОВЕ, А НЕ ДА СЕ КРИЯТ ТОЧНО В ТОЗИ МОМЕНТ. Затова за мен Барбито си остава СМЕШКО.

Потребителски аватар
UltraBlue.
Мнения: 244
Регистриран на: 19 сеп 2009 14:27
Контакти:

Re: Уникален гол на Бербатов

Мнениеот UltraBlue. » 28 авг 2010 22:15

lionel_messi написа:
DmG написа:
gadelev написа:Господин lionel Messi или там както си се написал, виждам че дори имаш смелостта да си напишеш истинското име. Вземи си свали очилата които носиш приятелю и излез малко от вас на чист въздух. Този компютър ще ти запали мозъка, станал си меко казано неадекватен. Даваш "компетентно" мнение за човек когото 84000 изпращат на крака с ръкопляскания, някой заради когото Българското знаме се вее на Олд Трафорд. Пожелавам ти родителите ти да осъществят някоя продажба на имот на село, че да те спонсорират да идеш на този стадион и да изглежаш някой мач. Не играел за националния отбор, че какво точно да играе там?! Централен защитник, халф, нападател ли?! Сам да си е подава и сам да е вкарва, сам да е отнема???!!!!

хахаха НАЙ - ТОЧНИТЕ ДУМИ !!!!!


Ае що не вземете да му направите една свирка, като ви гледам с какъв хъс го защитавате?? КУР ЗА БЕРБАТОВ ! БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!


+1

Защо никога до сега не сме казали лоша дума за М.Петров и Стилян защо ??? Защото момчетата играят с желание и си оставят сърцето на терена не като този човек бербатов..

Потребителски аватар
Dobri
Мнения: 1088
Регистриран на: 07 юни 2009 15:29
Контакти:

Re: Уникален гол на Бербатов

Мнениеот Dobri » 28 авг 2010 22:16

Бербатов не се отказа заради Манчестър. Отказа се заради глупавите и безпочвени критики към него:
Защо не вкарвал, защо не бягал и т.н. Отказа се, защото нашето не е национален отбор. Отказа се защото бе принуден да играе с полуаматьори като Зетя, Сърмов, Хичо, Ч. Янков, Минев и т.н.

masona84
Мнения: 883
Регистриран на: 17 фев 2009 15:13
Контакти:

Re: Уникален гол на Бербатов

Мнениеот masona84 » 28 авг 2010 22:16

UltraBlue. написа:
masona84 написа:
valkata_levski написа:Къде са мишляците плюещи Берба???
Айде говорете сега бе боклуци!

Стой и гледай след малко .ще има да се развиват теории ,че всичко е било плод на случайноста,че той е предател и няма какво повече да се каже.Дано не съм прав но силно се съмнявам.Затова Берба няма да играе на УЕМБЛИ.И тука може спокойно да се цитират думите на Божидар Димитров:защо бе май...стара такава злоба



1. Няма да кажа че гола е случаен.
2. Не съм казал че е слаб играч , а мързелив.
3. За националния от както отиде в Манчестър идва само е така за бройка.

Да се радвам на головете на такъв човек ? НИКОГА , всеки друг но не и този предпочитам да се радвам на головете на Руни , Дрогба и т.н но не и на този човек. Ако се върне в националния и започне да тича и играе със сърце ще си променя мнението ако не , ....т за такива!!!

Мързелив ахахахахаха,да стилът му е такъв но той като е с топката е отиграва и се губи от камерите,ако си достатачно запознат имат на корите уред който измерва кой колко бяга на мач,а сега познай дали митко бяга най-малко.Радвам се ,че има фенове на Левски който гледат реално на нещата,а не щом е играл В ЦСКА да го .... и той е еди какъв си,така мислиш ти,жалко за теб.Него го е признал цял свят а теб дори може би във форума няма човек който да ти каже евала брат.Затова и злобееш безпочвенно.Айде със здраве нищо лично просто изразих менние

Потребителски аватар
DmG
Мнения: 3192
Регистриран на: 07 фев 2010 18:07
Контакти:

Re: Уникален гол на Бербатов

Мнениеот DmG » 28 авг 2010 22:18

LSFC 1914 написа:Да ме извините, но Барбито за мене е пълна МИШКА. ЩЕ ВИ КАЖА САМО ЕДНО НЕЩО ПО МОЯТА ТЕОРИЯ... ОТКАЗА СЕ ТОЧНО ПРЕДИ МАЧА С АНГЛИЯ. ГОЛЕМИТЕ ИГРАЯТ В ГОЛЕМИ МАЧОВЕ, А НЕ ДА СЕ КРИЯТ ТОЧНО В ТОЗИ МОМЕНТ. Затова за мен Барбито си остава СМЕШКО.

мача с Англия , май месец ли беше ?
Щяхте ли по-малко да злобеете ако се беше отказал след 3 загуби например т.е. след мача с Англия ?
Направи го след последните мачове и преди новите кфалификации , за да не се изказвате , че ви е оставил след като сме изгубили шансове !

Потребителски аватар
UltraBlue.
Мнения: 244
Регистриран на: 19 сеп 2009 14:27
Контакти:

Re: Уникален гол на Бербатов

Мнениеот UltraBlue. » 28 авг 2010 22:18

DmG написа:
UltraBlue. написа:
Т...ко не ме нервирай и не бъркай клубните пристрастия не го оплювам заради това че съм ЛЕВСКАР а заради това , че той не заслужава да имаме каквото и да било уважение към него , НИКОГА , НИКОГА няма да избера да се откажа от НАЦИОНАЛНИЯ СИ ОТБОР заради клубния.. при положение че цял сезон не е играл в нито един важен мач даже в повечето почти и не влизаше да зарежи БЪЛГАРИЯ в този важен момент за нас и да ми отиде в МАНЧЕСТЪР...за гола.. красив гол няма спор.

хахаха заради тези си пристрастия харесваш човека с 33 мача и 4 гола ( два срещу малта ), но мразиш човека с 33 гола за националния отбор ? Кой повече е направил за националния ?



Какво харесвам бе мойто момче какво харесвам , този човек за който говориш сигурно сега да го викнат ще отиде , защото играе със сърце за родината си!!! И не бъркай двете неща , но като намеси този човек.. ако трябва да бъда честен за мен е пъти по-добър от Барби!!! Това е футболист , това е моя стил на игра мъжки , лакти , битка а не да ми подскача като пеперудка и да се крие за да не се контузи за клубното си отборче!!! Нямах нищо против него но от както отиде в Манчестър се взе много на сериозно.


Върни се в “Футбол - Свят”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта