Димитър Бербатов е Футболист на годината за 2010

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Димитър Бербатов е Футболист на годината за 2010

Мнениеот acmilan » 23 ное 2010 15:39

Ако аз можех да гласувам,моята тройка щеше да бъде:1.Ивелин Попов,2.Димитър Иванков,3.Николай Михайлов.Ивелин Попов беше водеща фигура за шампионската титла на Литекс и най-добър футболист в първенството през първата половина на годината.През цялата 2010 г. той беше най-добрият футболист в националния отбор и се очертава като лидер за в бъдеще.Димитър Иванков стана шампион на Турция с Бурсаспор,което е уникално-за първи път отбор извън голямата четворка спечели титлата в Турция.Иванков беше титуляр през цялото време,дори вкара и няколко важни дузпи.През този сезон добрите му изяви продължават.Много хора може да се смеят на избора ми за третото място,но Николай Михайлов е първият български вратар,който пази за шампиона на една от топ футболните нации в Европа-Холандия.Макар и да не взе участие в титлата на Твенте,през новия сезон,Михайлов вече е титуляр,пази отлично в първенството и в Шампионската лига,утвърди се категорично като титуляр на вратата на България и заедно с Ивелин Попов,са единствените млади футболисти в националния отбор,на които може да се има доверие.Изключително много уважавам Стилиян Петров и Мартин Петров,но тази година определено не беше най-добрата за тях.Мартин напусна Сити,отиде в по-слаб отбор,не блести особено и в него,а за националния отбор няма силен мач вече няколко години.Стилиян е капитан на Вила,но определено миналата година беше по-силна за него.Мартин О Нийл напусна и сякаш добрите дни за Астън Вила приключиха.Димитър Бербатов пък играе в Манчестър Юнайтед,но този сезон червените дяволи загубиха титлата,не се представят убедително през новия сезон,а Бербатов беше и продължава да бъде по-скоро периферен футболист за тях.Направи уникален хеттрик срещу Ливърпул,но това беше единствената запомняща се негова изява.За други футболисти пък няма смисъл да коментираме.Повечето ни футболисти в чужбина вървят надолу и играят във все по-слаби първенства и отбори,а в българското първенство 90 % от качествените играчи за чужденци.И преди да бъда наречен какъв ли не заради избора си,ще кажа,че всяко мнение,дори и да не бъде съгласен човек с него,трябва да бъде уважено,стига да бъде изказано културно и аргументирано.
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Най-добър български футболист за 2010

Мнениеот Madridist » 11 дек 2010 22:38

Месец декември е време за анкети,класации и награди. Реших, да направя тема, в която всеки един от вас, да даде своя глас, за най-добрия български футболист през изминаващата 2010 година, както и ако прецени,да изкаже,някакво мнение. Ето ги и главните фаворити, според мен, представени с по няколко думи :




[center]Димитър Бербатов
Изображение[/center]
Нападателят на Манчестър Юнайтед,направи добър сезон за английския гранд. Емблематични остават хеттрика му срещу Ливърпул,както и петте гола срещу Блякбърн, които му запазиха място в историята на английския футбол.




[center]Стилян Петров
Изображение[/center]
След отеглянето на Бербатов от националния отбор, Стилян Петров се превърна в един от лидерите на "А отбора". Също така, направи доста силен сезон за клуба си Астън Вила изигравайки редица силни мачове.




[center]Мартин Петров
Изображение[/center]
"Синът на вятъра", продължи с добрите си игри в Англия и през 2010 година. Премина като свободен агент в Болтън, където за няколко месеца отбеляза решителни попадения. Един от стълбовете за националния ни отбор.




[center]Ники Михайлов
Изображение[/center]
Страхотен сезон за Ники -Шампион на Холандия,и много добро представяне в мачовете за първенство и ШЛ. Израства от мач на мач и според много специалисти,2010 година е най-успешната в кариерата му дотук.




[center]Димитър Иванков
Изображение[/center]
Бившият национален страж, записа доста успешна година, ставайки шампион на Турция и класирайки се за групите на ШЛ.




[center]Ивелин Попов
Изображение[/center]
Шампион на България с Литекс, носител на Суперкупата,най-добър футболист на "А група" за сезон 2009/2010 и един от най-важните футболисти за националния ни отбор.




[center]Тошко Янчев
Изображение[/center]
Сърцето и душата на армейците. Именно той, повеждаше отбора в най-тежките моменти през годината и с негов страхотен гол, ЦСКА записа изключително престижна победа в центъра на Европа. За мнозина армейски привърженици, Тошко Янчев е символа на ЦСКА в последното десетилетие.




[center]Владимир Гаджев
Изображение[/center]
Един от най-полезните и важни играчи за Левски. Главният процесор в халфовата линия на сините. Отбеляза гола на годината срещу Лил.




[center]Здравко Лазаров
Изображение[/center]
Футболистът прави феноменален сезон с пловдивския Локомотив. Има вкарани 14 гола в 24 мача и през настоящия сезон е един от главните фаворити за голмайсторския приз.




[center]Станислав Манолев
Изображение[/center]
Футболистът на ПСВ Айндховен направи изключително силен сезон, и се превърна в един от най-важните играчи за отбора си.Едно от безспорните доказателства за качествата му, е факта,че в последните седмици, за подписа му се натискаше, не кой да е, а европейският колос Милан.
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
sMotLiO
Мнения: 1453
Регистриран на: 27 ное 2010 22:24
Контакти:

Re: Футболист на годината в България за 2010

Мнениеот sMotLiO » 11 дек 2010 22:42

Бербатов в слаба форма и със слаб сезон пак е над всички останали. К'во да говорим въобще?
You run fast? Ill run 10 paces faster. You jump high? Ill jump 3 inches higher. You train hard? Ill train 5 times harder

Потребителски аватар
evergreen
Мнения: 116
Регистриран на: 03 сеп 2010 20:27
Контакти:

Re: Футболист на годината в България за 2010

Мнениеот evergreen » 11 дек 2010 22:46

sMotLiO написа:Бербатов в слаба форма и със слаб сезон пак е над всички останали. К'во да говорим въобще?

Начело на голмайсторите в английското първенство и е в слаба форма представям си когато е в супер форма каква ли ще е резултатността.Пишеш колкото да не заспиш.

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Футболист на годината в България за 2010

Мнениеот ros » 11 дек 2010 22:48

За някои е банално, за някои - досадно, но в края на краищата реално - ДИМИТЪР БЕРБАТОВ Е №1 И ТАЗИ ГОДИНА
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
fabregas_949
Мнения: 9605
Регистриран на: 05 апр 2009 09:19
Контакти:

Re: Футболист на годината в България за 2010

Мнениеот fabregas_949 » 11 дек 2010 22:53

Аз като чета "Футболист на годината в България за 2010" правя асоциация с играчи подвизаващи се в родното първенство. Ако е "Най-добър български футболист за 2010" по-може... ;)
[center][wrapimg=]http://img708.imageshack.us/img708/6629/55829510150908834689008.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
sMotLiO
Мнения: 1453
Регистриран на: 27 ное 2010 22:24
Контакти:

Re: Футболист на годината в България за 2010

Мнениеот sMotLiO » 11 дек 2010 22:53

evergreen написа:
sMotLiO написа:Бербатов в слаба форма и със слаб сезон пак е над всички останали. К'во да говорим въобще?

Начело на голмайсторите в английското първенство и е в слаба форма представям си когато е в супер форма каква ли ще е резултатност.Пишеш колкото да не заспиш.


Вярно ли е голмайстор в Англия? Тука интернета е бавен и.....сега научавам.
Май разбираш както ти е удобно,че да ми съобщиш колко ми се спи?
Имах предвид,че дори в лоша година с продължителна 'слаба игра' пак е над всички останали. Въобще не обсъждам представянето му през този сезон.
You run fast? Ill run 10 paces faster. You jump high? Ill jump 3 inches higher. You train hard? Ill train 5 times harder

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Футболист на годината в България за 2010

Мнениеот Madridist » 11 дек 2010 22:57

fabregas_949 написа:Аз като чета "Футболист на годината в България за 2010" правя асоциация с играчи подвизаващи се в родното първенство. Ако е "Най-добър български футболист за 2010" по-може... ;)


Съгласен съм с теб ;)
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
cska - maina
Мнения: 1340
Регистриран на: 28 сеп 2010 21:49
Местоположение: Пловдив

Re: Най-добър български футболист за 2010

Мнениеот cska - maina » 11 дек 2010 23:00

Бербатов e N1!!! Трябва да ги оценяват и според силата на първенството в което играят, както е при златната обувка ;)
Ако Бог не съществува, животът би бил абсурден. Той не би имал нито смисъл, нито ценност, нито цел. У. Крейг

kubik
Мнения: 3415
Регистриран на: 02 мар 2009 20:49
Контакти:

Re: Най-добър български футболист за 2010

Мнениеот kubik » 11 дек 2010 23:06

Във вътршното първенство безапелационен номер ЕДНО е Здравко Лазаров.Иначе Бербатов футболист на годината

Даже го няма в класация Здравко,автора неразбираш от тая игра майна ;)
Локомотив Пловдив е моята душа, Пловдив е моя град ,а Лаута е моя дом !!!


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта