Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

renaultforever
Мнения: 28
Регистриран на: 11 сеп 2010 13:42

Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Мнениеот renaultforever » 26 сеп 2010 16:40

Гледам мача на Морето със Сливен и си мисля: Кой глупак е взел пари,за да лицензира тази картофена нива? Разбирам че стила на отбора е предимно да мачка,рита и хапе и терена им изнася,ама нали все пак футбола е игра? Много стадиони си плачaт за затваряне. Ами те морето на трета буна да идат да играят,по-добре. Пък и повече публика ще има!
Последна промяна от renaultforever на 26 сеп 2010 16:48, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Мнениеот Cesc Fabregas » 26 сеп 2010 16:43

То бива пародия на стадион, бива, ама това чак вече е изнервящо, прав си! :roll: :shock:
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

Потребителски аватар
Жоржиньо
Мнения: 6604
Регистриран на: 16 авг 2010 13:25
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Мнениеот Жоржиньо » 26 сеп 2010 16:51

И аз това се чудя .. :?:

boji_levski
Мнения: 290
Регистриран на: 15 фев 2009 12:13
Контакти:

Re: Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Мнениеот boji_levski » 26 сеп 2010 16:59

Направо незнам за какъв футбол става въпрос във ''В'' група стадионите са по-добри от тази тиня.Ама то за тяхния стил на игра е идеален.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Мнениеот PFC Litex » 26 сеп 2010 17:01

Терена на стадиона "Тича" е ясен и всякакъв коментар е излишен, по-интересно е, че от ръководството на Черно море това не ги интересува, тези които са гледали интервютата на почивката на мача преди малко, знаят какво имам в предвид.
Изображение

AnalBreaker
Мнения: 29102
Регистриран на: 08 дек 2009 17:48
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Мнениеот AnalBreaker » 26 сеп 2010 17:03

Миньоро миналата година домакинстваха срещу Монтала или Своге на по-лош терен. Беше като кочина, защото валеше и дъжд :mrgreen:
Един ИСТИНСКИ българин !

[offtopic][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9FWuhfA9Hls[/youtube][/offtopic]

Потребителски аватар
thebully
Мнения: 1785
Регистриран на: 01 окт 2008 11:58
Контакти:

Re: Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Мнениеот thebully » 26 сеп 2010 17:03

renaultforever написа:Гледам мача на Морето със Сливен и си мисля: Кой глупак е взел пари,за да лицензира тази картофена нива? Разбирам че стила на отбора е предимно да мачка,рита и хапе и терена им изнася,ама нали все пак футбола е игра? Много стадиони си плачaт за затваряне. Ами те морето на трета буна да идат да играят,по-добре. Пък и повече публика ще има!

отново левскар пуснал тема за Черно Море,ще ме уморите от смях вече,питай перуката кой е дал лиценза :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
HASTA DE LA VICTORIA

FK DUZPA
Мнения: 4
Регистриран на: 26 сеп 2010 16:51
Контакти:

Re: Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Мнениеот FK DUZPA » 26 сеп 2010 17:04

PFC Litex написа:Терена на стадиона "Тича" е ясен и всякакъв коментар е излишен, по-интересно е, че от ръководството на Черно море това не ги интересува, тези които са гледали интервютата на почивката на мача преди малко, знаят какво имам в предвид.


И какво очакваш да кажат?

renaultforever
Мнения: 28
Регистриран на: 11 сеп 2010 13:42

Re: Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Мнениеот renaultforever » 26 сеп 2010 17:10

thebully написа:
renaultforever написа:Гледам мача на Морето със Сливен и си мисля: Кой глупак е взел пари,за да лицензира тази картофена нива? Разбирам че стила на отбора е предимно да мачка,рита и хапе и терена им изнася,ама нали все пак футбола е игра? Много стадиони си плачaт за затваряне. Ами те морето на трета буна да идат да играят,по-добре. Пък и повече публика ще има!

отново левскар пуснал тема за Черно Море,ще ме уморите от смях вече,питай перуката кой е дал лиценза :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

И да не съм я пуснал във форума на морето? Форума е на Гонг и потребителите му. Ако не искате да се дискутира отбора ви,пишете си във фейсбук или по скайпа.

Потребителски аватар
tuksam
Мнения: 161
Регистриран на: 06 юли 2009 17:53
Контакти:

Re: Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Мнениеот tuksam » 26 сеп 2010 17:16

Защо да сме комплексари бе ? Това Е картофена НИВА. И даже е готова да я засеят .Като не си ходил по стадионите и не си видял в какво състояние са защо коментираш. Или сега ще почне пак да хулиш ,този бил такъв онзи онакъв. А ТОЗИ СТАДИОН СЕ СЕЩАШ САМ КОЯ СИЛА СЕ Е ПОСТАРАЛА ДА ВЗЕМЕ ЛИЦЕНЗ.
ТОВА Е НАИ ЛОШИЯ ТЕРЕН В А ГРУПА .....


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта