Ако БФС направи А група 12 отбора...

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Ако БФС направи А група 12 отбора...

Мнениеот Parmalat » 18 яну 2010 20:00

Първо 12 отбора всеки играе срещу другия като домакин и гост,а третия мач се играе в зависимост на класирането от миналия сезон.Това прави 33 мача на сезон.

Така е в Дания и Шотландия и не ми харесва нестабилността на първенството.

Най-добрата схема за нас е 10 ама много отбори има от столицата цели 4?!Ако станат 10 четири от тях ще са от столицата,което е ненормално(изритваме Славия и Локо София от А група и всичко си идва на мястото в кръга на майтапа ;) )София да не е Москва да има четири отбора в А група

Щем нещем ще трябва да сме с 12 :roll: ,но само при условие че имат определен бюджет,гаранция че ще завършат сезона,тревно покритие като на Васил Левски,75% покрита козирка на стадиона,седалки навсякъде по стадиона.Който отбор не изпълни тези условия няма да играе в А група независимо дали си е спечелил промоция.

Споделете тук вашите мнения
Последна промяна от Parmalat на 18 яну 2010 20:09, променено общо 1 път.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
Gonzo0009
Мнения: 1448
Регистриран на: 07 май 2009 18:05
Skype: dedo_delpiero
Местоположение: при Преситу
Контакти:

Re: Ако БФС направи А група 12 отбора...

Мнениеот Gonzo0009 » 18 яну 2010 20:04

12 или 10 все тая дай да ги намаляват само...И 12 става за начало.
moje suze prema tebi padaju... moje suze padaju nagore

Потребителски аватар
lisynger
Мнения: 3235
Регистриран на: 03 юни 2008 22:01
Местоположение: София,Люлин
Контакти:

Re: Ако БФС направи А група 12 отбора...

Мнениеот lisynger » 18 яну 2010 20:04

Тази тема мисля, че е доста изсчерпана и съм на мнение, че А група от 14 отбора ще е супер.
А защо трябва да се махнат Локо и Славия???
Аз мисля, че дори отбора да е от някое село щом там се работи по-добре и правилно от залязващите градове-Добрич Плевен и т.н. той трябва да е в елита.
Една любов,Една борба, Един отбор-ЦСКА

Потребителски аватар
Yanev
Мнения: 1089
Регистриран на: 15 дек 2009 19:23
Местоположение: село София
Контакти:

Re: Ако БФС направи А група 12 отбора...

Мнениеот Yanev » 18 яну 2010 20:06

Аз съм съгласен ;) Надявам се,че по този начин ще се избегне купуването на мачове и ще има по-голяма борба .. И първенството ще е по-интересно,ще има по-здраво финансиране,надявам се.Ще има повече дербита,което трябва да върне хората по стадионите .. Да,но стадионите се явяват проблем .. Ако искаме да имаме амбиции за свестно първенство,терените ни трябва да са лицензирани не само за България,но и за Европа ..

[offtopic]Съжалявам,че не мога да се аргументирам по-изчерпателно,но просто ще бъде интересно да има промяна .. Това е,според мен :idea:[/offtopic]
Последна промяна от Yanev на 18 яну 2010 20:09, променено общо 1 път.
Това е чувството,което в нас гори ..
Изображение

SobieskiVanilla
Мнения: 359
Регистриран на: 16 май 2008 18:11
Контакти:

Re: Ако БФС направи А група 12 отбора...

Мнениеот SobieskiVanilla » 18 яну 2010 20:08

Какво им е на първенствата на Дания и Шотландия? Какво е несигурното - вместо 30 мача - 33. Така, ако даде отбор попадне в лоша серия, има повече мачове да навакса.
Ако при нас стане така, Славия ще започне да играе по цял сезон, а не както сега - половин сезон и после алъш-вериш. Няма да е сигурно, че ЦСКА или Левски ще са шампиони. Играчите ще са с по-добра физическа подготовка и по-подготвени за цикъл сряда-събота. Паузата в първеството ще по-малка. Няма да се играят кървави дербита Спортист - Локо Мездра /нищо против двата отбора, но.../.
Другото, за отбори от Плевен и т.н. - от 20 години сме в "демокрацията" и "капитализъма". Парите са съсредоточени на други места. Но освен пари - трябва и желание...
Ама, ако Руски паметник го нямаше...

Потребителски аватар
petrof
Мнения: 1415
Регистриран на: 02 окт 2008 11:37
Skype: Да го духа София
Местоположение: ПЕРНИК СТАДИОН "МИНЬОР"
Контакти:

Re: Ако БФС направи А група 12 отбора...

Мнениеот petrof » 18 яну 2010 20:09

Темата е дъвкана прекалено много. Аз лично съм против намаляване. Съгласен съм с автора, че са прекалено много софийските отбори. Ако се намялява групата те половината отбори ще са от София. Става егати тъпото първенство. Някой май искат да си правят софийска група. Пък и от сегашните отбори в групата няма изявен аутсайдер. Не виждам кой отбор толкова ви дразни че да искате да се махне.
Последна промяна от petrof на 18 яну 2010 20:10, променено общо 1 път.
ПОДКРЕПЯЙ МЕСТНИЯ СИ ОТБОР! НЕ БЪДИ К*РВА!
Реконтра от Перник http://vbox7.com/play:ce211868

Потребителски аватар
MoNteSo
Мнения: 2276
Регистриран на: 25 мар 2008 17:45
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: Ако БФС направи А група 12 отбора...

Мнениеот MoNteSo » 18 яну 2010 20:09

Parmalat написа:Първо 12 отбора всеки играе срещу другия като домакин и гост,а третия мач се играе в зависимост на класирането от миналия полу-сезон.Това прави 33 мача на сезон.

Така е в Дания и Шотландия и не ми харесва нестабилността на първенството.

Най-добрата схема за нас е 10 ама много отбори има от столицата цели 4?!Ако станат 10 четири от тях ще са от столицата,което е ненормално(изритваме Славия и Локо София от А група и всичко си идва на мястото в кръга на майтапа ;) )София да не е Москва да има четири отбора в А група

Щем нещем ще трябва да сме с 12 :roll: ,но само при условие че имат определен бюджет,гаранция че ще завършат сезона,тревно покритие като на Васил Левски,75% покрита козирка на стадиона,седалки навсякъде по стадиона.Който отбор не изпълни тези условия няма да играе в А група независимо дали си е спечелил промоция.

Споделете тук вашите мнения


Братино, ако трябва да се изпълняват тези изисквания или всички мачове ще се играят на Лазур(макар, че и там стадиона не е покрит на 75%) или просто няма да има първенство!А аз изобщо не съм за схема с 3 или 4 срещи между отборите... просто ще бъде адска тъпотия това, но за съжаление намалят ли се отборите ще се стигне и до там.

Потребителски аватар
maldin1
Мнения: 2485
Регистриран на: 16 юли 2009 09:54
Контакти:

Re: Ако БФС направи А група 12 отбора...

Мнениеот maldin1 » 18 яну 2010 20:11

Ако въведът това за стадионите София директно остава с 2 отбора. :D:D:D 4 отбора да играят на 1 стадион никак не ми се връзва.Иначе 12-14 отбора е добре ,зависи как ще направят програмата.И какви са тия зимни паузи......в англия играят на коледа нашите манекенчета на топличко под елхата........Скоро футбол у нас няма да има при тая програма 2 месеца полусезон 4 месеца подготовка......
Последна промяна от maldin1 на 18 яну 2010 20:11, променено общо 1 път.
Всичко, което е далеч от морето, е провинция!!!

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Ако БФС направи А група 12 отбора...

Мнениеот ЕМИЛ » 18 яну 2010 20:11

Ако БФС направи А група от 12 отбора ще направи едно добро дело.Това ще бъде само в полза на футбола ни.
[offtopic]Аз искам да са 10.Искам,искам,искам......... :evil: :evil: :evil:[/offtopic]

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Ако БФС направи А група 12 отбора...

Мнениеот PFC Litex » 18 яну 2010 20:17

ЕМИЛ написа:Ако БФС направи А група от 12 отбора ще направи едно добро дело.Това ще бъде само в полза на футбола ни.
[offtopic]Аз искам да са 10.Искам,искам,искам......... :evil: :evil: :evil:[/offtopic]

Ще се съглася с искането ако ми кажеш кога ще се изиграят всички мачове, които ще се увеличат ;)
Намалянето не може да гарантира качество и още на следващата година средно-добри за нашите стандарти отбори ще изпаднат за сметката на два по-слаби, а това са гарантирани на 90% 8 победи през сезона.
Изображение


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта