За двойните стандарти на Черно море

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

dodo7271
Мнения: 3053
Регистриран на: 26 окт 2009 12:24
Контакти:

За двойните стандарти на Черно море

Мнениеот dodo7271 » 13 май 2015 13:00

Имам едно питане към феновете на Черно море, ама към нормалните, не троловете и злобарите. Защо преди 9 години, когато БФС и Лигата наредиха финала с ЦСКА да се играе на Националния стадион, нямаше протести, обвинения? И защо сега, когато БФС очевидно в изгода на този клуб от Варна направи финала за Купата да се играе в Бургас, реакцията ви е съвсем друга? Просто така питам, за един приятел....
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6879
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: За двойните стандарти на Черно море

Мнениеот icko65 » 13 май 2015 13:18

Темата трябваше да е :За двойните стандарти на ФЕНОВЕТЕ на Черно море.Щото така е отправено и към клуба а според вас те са се договорили .Пък и нищо по въпроса от тяхна страна няма.
Черно море-вицешампион на България за 2024г.

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: За двойните стандарти на Черно море

Мнениеот saract » 13 май 2015 13:41

За мене е най редно мачът да бъде на неутрален терен.Не мога да разбера защо феновете на Левски защо така реагират.По тази логика мачът може да се играе и на Тича.Стига вече сте бленували за привилегии - нека всички са равни.

Потребителски аватар
varnafen
Мнения: 669
Регистриран на: 24 мар 2008 17:01
Местоположение: Varna, Bulgaria
Контакти:

Re: За двойните стандарти на Черно море

Мнениеот varnafen » 13 май 2015 13:52

Доколкото помня на финала с ЦСКА предварително бе обявено, че финалът ще е в София. Не ни беше изгодно, но нямаше никаква реакция. Помните как завърши този мач......

Финалът с Литекс доколкото помня се реши накрая къде ще се провежда и София пак не ни беше изгодната опция - като видиш картата ти става ясно защо.

За този финал не бе обявено предварително къде ще се играе и е повече от нормално да бъде на неутрален терен. Най-справедливо е това да е по средата - Сливен, Велико Търново, че дори Стара Загора или Ловеч.

Накрая вариантите останаха 2 - Васил Левски (логично неприемлив за нас) и Бургас (верно е по-близо до Варна, но тъй като левскарите са хиляди пъти ?!? повече от нас - не виждам каква е драмата. Логично остана Бургас.

Не виждам защо се разисква още този въпрос, при положение че 2/3 от билетите ще се дадат на Левски (по първоначални данни). Най-яко би било стадионът да се напълни до края с по равен брой фенове - нещо напълно постижимо.

ВАРНА
Мнения: 200
Регистриран на: 19 фев 2015 22:01
Контакти:

Re: За двойните стандарти на Черно море

Мнениеот ВАРНА » 13 май 2015 13:57

Когато бяхме на финал с ЦСКА и Литекс беше ясно още преди началото на турнира,че финала е на ст.Васил Левски и за това не е имало възражения,не че не са искали феновете,просто се знаеше и се примиряваш...
А да не забравяме,че преди години стадионите не бяха лицеприятни,а и все още нашия пък съвсем.
Въпреки всичко тогава бяхме 1500- 2000 от Варна=-O.
Това,което се направи с преразпределението 70-30 в полза на Левски ще изиграе лоша шега и на Полиция и на фенове,помнете ми думата.
Подценявате град,в който хората мечтаят за Купа и ще бъдете изненадани приятно от "чайки и гларуси", за които и не сте предполагли,че съществуват.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: За двойните стандарти на Черно море

Мнениеот sin4ec » 13 май 2015 14:02

ВАРНА написа:Когато бяхме на финал с ЦСКА и Литекс беше ясно още преди началото на турнира,че финала е на ст.Васил Левски и за това не е имало възражения,не че не са искали феновете,просто се знаеше и се примиряваш...
А да не забравяме,че преди години стадионите не бяха лицеприятни,а и все още нашия пък съвсем.
Въпреки всичко тогава бяхме 1500- 2000 от Варна=-O.
Това,което се направи с преразпределението 70-30 в полза на Левски ще изиграе лоша шега и на Полиция и на фенове,помнете ми думата.
Подценявате град,в който хората мечтаят за Купа и ще бъдете изненадани приятно от "чайки и гларуси", за които и не сте предполагли,че съществуват.

Никой нищо не подценява, но дори и с местните повече от 5 000 няма как да бъдете. И това ще се види прекрасно на мача. Всъщност го разбирате много добре. 10 000 към 7 000 не знам как се отнася като 70-30, ако можеш ми го разясни.
Никаква лоша шега няма да има, ние ще сме в целия център и морската градина, а вие-идвате от север и директно на Лазур.
Е, ако си търсите белята-може да влезете в града, но то си е ваш проблем!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

petar_m_popov
Мнения: 353
Регистриран на: 11 авг 2014 00:12
Контакти:

Re: За двойните стандарти на Черно море

Мнениеот petar_m_popov » 13 май 2015 14:05

сега вече всичко е решено но за следващите турнири трябва да се въведе старото правило на В.Левски обявено в началото на турнира и ще се избегнат подобни неразбории.

samatoranaga
Мнения: 577
Регистриран на: 13 окт 2008 23:16
Контакти:

Re: За двойните стандарти на Черно море

Мнениеот samatoranaga » 13 май 2015 14:15

Абе дайте им тая купа на сините, всичко оспамиха. Сега и двоен стандарт имало щото нямало мача пак да е в София :shock: Еми идете пред парламента и искайте да ви се подарява пак като преди на всяка четна година например купа, а на всяка нечетна титла. Финалът да си е винаги в София щом така искате (нали сте по важни според вас си, нищо че 99 % от мачовете ви сте 200 човека) и толкова. Това е вече безочие. Никога не сте били фактор. Ако титлите ви бяха истински щяхте да ходите и сега на мачове, защото сте Левски София, ама точно щото сте изкуствен отбор и всичките ви успехи са изкуствени (подарени) се събирате точно един път в годината над 1000 човека, а в останалото време 200 човека пеят из цяла България "селяни умрете".
Щом и Черно Море са виновни, че не искали финала да е в София е** му *****. :mrgreen: Цирк.

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: За двойните стандарти на Черно море

Мнениеот Кролик » 13 май 2015 14:23

sin4ec написа:
ВАРНА написа:Когато бяхме на финал с ЦСКА и Литекс беше ясно още преди началото на турнира,че финала е на ст.Васил Левски и за това не е имало възражения,не че не са искали феновете,просто се знаеше и се примиряваш...
А да не забравяме,че преди години стадионите не бяха лицеприятни,а и все още нашия пък съвсем.
Въпреки всичко тогава бяхме 1500- 2000 от Варна=-O.
Това,което се направи с преразпределението 70-30 в полза на Левски ще изиграе лоша шега и на Полиция и на фенове,помнете ми думата.
Подценявате град,в който хората мечтаят за Купа и ще бъдете изненадани приятно от "чайки и гларуси", за които и не сте предполагли,че съществуват.

Никой нищо не подценява, но дори и с местните повече от 5 000 няма как да бъдете. И това ще се види прекрасно на мача. Всъщност го разбирате много добре. 10 000 към 7 000 не знам как се отнася като 70-30, ако можеш ми го разясни.
Никаква лоша шега няма да има, ние ще сме в целия център и морската градина, а вие-идвате от север и директно на Лазур.
Е, ако си търсите белята-може да влезете в града, но то си е ваш проблем!


Уффффффффф, айде стига ми говорихте за проблеми и бели, егати ДЕТСКАТА градина !!!!!!!!!!!!!! Ти ще ми кажеш от къде да карам и да минавам. Може ли грам акъл да нямаш бе момче ? Насаждаш проблеми там дето изобщо ги няма.
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: За двойните стандарти на Черно море

Мнениеот Кролик » 13 май 2015 14:32

Проблема е, че БФС/ПФЛ още пред няколко месеца трябваше да кажат къде ще се играе финала. Тогава никой нямаше да има претенции. Билетите се пускат 50%-50% до 2-3 дни педи мача, после на свободна продажба ... Който отиде, отиде ... който не иска, ще гледа по ТВ.
Елементарно и просто ... ама не и за глупаците ...
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта