Футболни фенове наръгаха момче в София!

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

James Beattie
Мнения: 2458
Регистриран на: 15 ное 2011 19:18

Re: Футболни фенове наръгаха момче в София!

Мнениеот James Beattie » 20 юли 2016 10:01

Майката бе категорична, че синът й по никакъв начин не е провокирал биячите. "Единственото, което има, е надпис "ЦСКА" на ръката. Той дори не е такъв фен, просто се хванали на бас с негов приятел", увери тя.

Опа, излезнаха нови разкрития. Момчето с нищо не е провокирало левскарите, само си имало надпис ЦСКА на ръката 8-)

То и аз си татуирах лика на жужето Пути на рамото, заради изгубен бас. Сега ако ме срещне една групичка с братя соросоиди, дали няма да ми отрежат чутурата? Как ще им обясня, че не съм русофил, ама имам мутрата на тиранина Путин на рамото?

[offtopic]http://www.blitz.bg/news/article/429910[/offtopic]

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Футболни фенове наръгаха момче в София!

Мнениеот Player » 20 юли 2016 12:03

Фенове има около мач, през другото време са си като всеки друг и няма нужда от провокации и заяждане от страна на медии и жалки човечета като този спонджбоб пуснал тази тема.
Имаше един случай пред няколко години, когато пиян бакшиш уби няколко човека на спирката през The Mall. Като го арестуваха беще с фланелка на ЦСКА. Това по тази същата сегашна малоумна логика, значи че може да се каже, че цесекар убива хора на спирка. Който е забравил ето му снимка на чорбарският убиец. Осъден е на 9 годинки.
Изображение

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Футболни фенове наръгаха момче в София!

Мнениеот GOLEADOR » 20 юли 2016 12:54

Player написа:Фенове има около мач, през другото време са си като всеки друг и няма нужда от провокации и заяждане от страна на медии и жалки човечета като този спонджбоб пуснал тази тема.
Имаше един случай пред няколко години, когато пиян бакшиш уби няколко човека на спирката през The Mall. Като го арестуваха беще с фланелка на ЦСКА. Това по тази същата сегашна малоумна логика, значи че може да се каже, че цесекар убива хора на спирка. Който е забравил ето му снимка на чорбарският убиец. Осъден е на 9 годинки.
Изображение

Да си видял да сме му построили паметник на "Армията" на този убиец"?А?
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Футболни фенове наръгаха момче в София!

Мнениеот Player » 20 юли 2016 13:00

То и това оставаше да му построите. Ама някъде да е ставало на въпрос, че ваш фен убива хора и с това заглавие да се манипулира? Ако се окажат други, веднага се плюе по всички от другите че били такива или онакива. Когато е от вашите се правите на луди, че дори и ги защитавате понякога, като случая с дедото с малките деца, дето го биха пак едни такива като тези от този случая. Тогава задружни ги защитавахте, ако помниш? В този случай каквито и да са и за каквото и да става дума никой не ги защитава.

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6862
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Футболни фенове наръгаха момче в София!

Мнениеот veni__85 » 20 юли 2016 17:57

James Beattie написа:Майката бе категорична, че синът й по никакъв начин не е провокирал биячите. "Единственото, което има, е надпис "ЦСКА" на ръката. Той дори не е такъв фен, просто се хванали на бас с негов приятел", увери тя.

Опа, излезнаха нови разкрития. Момчето с нищо не е провокирало левскарите, само си имало надпис ЦСКА на ръката 8-)

То и аз си татуирах лика на жужето Пути на рамото, заради изгубен бас. Сега ако ме срещне една групичка с братя соросоиди, дали няма да ми отрежат чутурата? Как ще им обясня, че не съм русофил, ама имам мутрата на тиранина Путин на рамото?

[offtopic]http://www.blitz.bg/news/article/429910[/offtopic]

Mи примерно , ако момчето има надпис "К*р за ЦСКА" , а те са видели само ЦСКА, пак ли с прави да го бият ? Нещо не мога ти схвана логиката, дори момчето да е фен на ЦСКА това са изроди и не ги оправдава нищо.

James Beattie
Мнения: 2458
Регистриран на: 15 ное 2011 19:18

Re: Футболни фенове наръгаха момче в София!

Мнениеот James Beattie » 20 юли 2016 19:39

veni__85 написа:
James Beattie написа:Майката бе категорична, че синът й по никакъв начин не е провокирал биячите. "Единственото, което има, е надпис "ЦСКА" на ръката. Той дори не е такъв фен, просто се хванали на бас с негов приятел", увери тя.

Опа, излезнаха нови разкрития. Момчето с нищо не е провокирало левскарите, само си имало надпис ЦСКА на ръката 8-)

То и аз си татуирах лика на жужето Пути на рамото, заради изгубен бас. Сега ако ме срещне една групичка с братя соросоиди, дали няма да ми отрежат чутурата? Как ще им обясня, че не съм русофил, ама имам мутрата на тиранина Путин на рамото?

[offtopic]http://www.blitz.bg/news/article/429910[/offtopic]

Mи примерно , ако момчето има надпис "К*р за ЦСКА" , а те са видели само ЦСКА, пак ли с прави да го бият ? Нещо не мога ти схвана логиката, дори момчето да е фен на ЦСКА това са изроди и не ги оправдава нищо.

То и да е пишело "К*р за ЦСКА" , не означава че не трябва да яде бой :) То е било фен на Чавдар ( Ловеч-София). Такива фенове заслужават лабут, докато си изпикаят бъбречните камъни.

ShooterMan
Мнения: 7830
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Футболни фенове наръгаха момче в София!

Мнениеот ShooterMan » 21 юли 2016 18:11

Каквото и да обясняват, вкл. и този МАЛОУМЕН и ДЕБИЛЕН баща на 14 годишния изрод дето го оставил без надзор да се събира с други отрепки и проидохи (как може да кажеш, че никой не го биели без причина, трябва да си някакъв уникален дебил, логично и сина му е същия)....това е опит за убийство и трябва да се лажи стабилно. Минималното в закона е 15 години. Тези тримата трябва да лежат, трябва да бъдат е*ни здраво в затвора от загорели роми и всякаква измет. Тук никаква милост не трябва да има. Този 14 годишния - 4 години в ТВУ и после и той 15 години директно в пандиза. Значи Майкъл Шийлдс го мраизме и ревем как нямало правосъдие....а ето го това ЛАЙНО прави същото и дори дебилния му извратен баща обяснява как не биели без причина?! Само аз ли мисля, че и този изрод трябва да бъде съден? Да обяснява и да пише показания защо е пуснал сина си да се събира с наркомани и без надзор. Боклук!
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
bezpanika
Мнения: 407
Регистриран на: 30 яну 2009 18:08
Контакти:

Re: Футболни фенове наръгаха момче в София!

Мнениеот bezpanika » 23 юли 2016 10:33

А бе какви фенове са тия , пет имена от състава от мача с Марибор не могат да изредят сигурно.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта