Представиха уникална футболна книга

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Представиха уникална футболна книга

Мнениеот modor » 06 ное 2010 15:27

Абе не може ли да има една тема без да бъде остана :evil: Поздравление за труда на авторите ;) Лошо е че никой от БФС
и множеството от отборите не са помогнали и грам:evil:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
Gutev
Мнения: 241
Регистриран на: 09 окт 2009 19:30
Контакти:

Re: Представиха уникална футболна книга

Мнениеот Gutev » 06 ное 2010 16:02

batistutafor написа:
HEATSEEKER написа:АЗ ВЕЧЕ ИМАМ 2
АВТОРИТЕ СА МИ ПОЗНАТИ
ТЕ СА ВАРНЕНЦИ............



Сигурно има минимум 20 глави които описват победата над МАКАБИ нетаня. :lol: :lol: :lol:

Както винаги ще се намери някой дето да плюе. Тези хора кой знае колко труд са хвърлили за да подготвят всички материали, както се разбира без особена финансова помощ, не смяташ ли че заслужават уважение, защото до момента такива книги има само за Левски и ЦСКА, а наистина е необходимо тази ценна информация да бъде селектирана.

Потребителски аватар
Roger_Federer
Мнения: 1469
Регистриран на: 31 яну 2010 14:05
Контакти:

Re: Представиха уникална футболна книга

Мнениеот Roger_Federer » 06 ное 2010 16:06

alexxx написа:Артилериста не трябва само с четене трябва и да го изпиташ за разлика от вас ние го изпитахме скоро преди 5 години,а ти си чети книгите за "славното ти отборче"от преди 50 години и да знаеш, че вие ще си останете само с книгите. :lol: :lol: А дали пише нещо за Милко Балев? :lol: :lol: ли пък за указа с които са ви ИЗМИСЛИЛИ :lol: :lol: :lol:


Нещастна история.Незнам какво е нивото на мазохистичния оргазъм,който си изпитал докато са ви зашивали 17 гола в ШЛ преди пет години,но знам със съгурност,че еврограндът,който си позволяваш да усмиваш детронира Рапид насред Виена около 2 часа след като в твоето отборче се лигавиха на оня селянин,който си заби автогол 5 секунди след като влезе в игра.

Потребителски аватар
alexxx
Мнения: 141
Регистриран на: 22 сеп 2010 17:53
Контакти:

Re: Представиха уникална футболна книга

Мнениеот alexxx » 06 ное 2010 16:21

Хахахаахха Еврогранда.Пропускаш нещо много важно,знам че не ти е приятно, но ще ти го припомня 1/4 финал в УЕФА и каквото и да говорите и да правите трябва да разбрете че Левски e отбора в момента,но разбирасе няма нищо лошо да пре пре пре разказваш миналото :lol: :lol: :lol:
Още Апостола е казал: "Нас няма кой да ни спре!"

Потребителски аватар
tomatomov197
Мнения: 200
Регистриран на: 06 ное 2010 16:41
Контакти:

Re: Представиха уникална футболна книга

Мнениеот tomatomov197 » 06 ное 2010 16:47

Какво изпитахте преди 5г. ? Как се вади топката от вратата 17 пъти ? И как стигнахте дотам - с елиминиране на изпадащия Киево . Точно за такива хора е книгата - да прочетат как се детронират действащи еврошампиони .

vladimirtsv
Мнения: 51
Регистриран на: 02 авг 2009 21:37
Skype: vladimir.tsvetkov1
Контакти:

Re: Представиха уникална футболна книга

Мнениеот vladimirtsv » 06 ное 2010 16:50

Нещастна история.Незнам какво е нивото на мазохистичния оргазъм,който си изпитал докато са ви зашивали 17 гола в ШЛ преди пет години,но знам със съгурност,че еврограндът,който си позволяваш да усмиваш детронира Рапид насред Виена около 2 часа след като в твоето отборче се лигавиха на оня селянин,който си заби автогол 5 секунди след като влезе в игра.[/quote]
:) :) :) извини ме , не разбрах къде са ни вкарали тия 17 гола ?
Точно така в Шампионска Лига !!!! това е турнира за който вие играете чифром най много до 20 мин . Да припомним :) най много играни минути на Цска в последния предварителен кръг за ШЛ
Някой да се досеща мача с Галатасарай колко беше резултата в 6 минута ? припомням 2:0 за комшиите . Някой да се досеща колко беше резултата на мача с Ливърпул в София в 28 мин. ? Припомням 2:0 за Ливърпул . Сега да припомня колко игра Левски в ГРУПОВАТА ФАЗА 540 мин . това че са ни направили на щайга шампионите на 3 от водещите 4 първенства мен не ме бърка и се гордея с това . Слушах ли химна на лигата ? да Левски доведе ли Тери , Лампард и ко , Роналдиньо , Иниеста и ко , Диего ( в най добрите му сезони до сега ) и ко , доведе ги , та неразбрах кого е детронирал , извини ме от къде е детронирал Цска Рапид , да знаеш някакви успехи на този отбор в последните 10 години ?

Потребителски аватар
tomatomov197
Мнения: 200
Регистриран на: 06 ное 2010 16:41
Контакти:

Re: Представиха уникална футболна книга

Мнениеот tomatomov197 » 06 ное 2010 17:16

Е да, в това е разликата . Левскарите се гордеят когато падат.

vladimirtsv
Мнения: 51
Регистриран на: 02 авг 2009 21:37
Skype: vladimir.tsvetkov1
Контакти:

Re: Представиха уникална футболна книга

Мнениеот vladimirtsv » 06 ное 2010 17:25

tomatomov197 написа:Е да, в това е разликата . Левскарите се гордеят когато падат.


така е :) :) лисицата като не можала да стигне гроздето казала, че е кисело :) Левскарите се гордеят до къде са стигнали , там където вие не смеете да мечтаете , ние сме стигнали най високото ниво , а вие полудявате от щастие ако се закачите в утешителни турнири . Също като едно време :) :) запазениете купи от турнирите "Петричка пролет " и "Долината на розите" :mrgreen:

Потребителски аватар
alexxx
Мнения: 141
Регистриран на: 22 сеп 2010 17:53
Контакти:

Re: Представиха уникална футболна книга

Мнениеот alexxx » 06 ное 2010 17:41

tomatomov197 написа:Какво изпитахте преди 5г. ? Как се вади топката от вратата 17 пъти ? И как стигнахте дотам - с елиминиране на изпадащия Киево . Точно за такива хора е книгата - да прочетат как се детронират действащи еврошампиони .


Точно това е мой човек че ние го изпитахме,а сега да тръгна да ти обяснявам какво е чувството няма да ме разбереш, това трябва да се изпита,но все пак се помъчи,колкото и трудно да ти е да си представиш твоята Цецка на 1/4 финал сред 8-тте най добри тогава ше разбереш.НО ПАК СЕ ПОВТАРЯМ ВАЖНОТО Е ДА ГО ИЗПИТАШ,а не да ти го ПРЕРАЗКАЗВАТ.А доколкото до Kиево, че е изпадащ отбор нали знаеш че късмета идва при ГОЛЕМИТЕ...
Още Апостола е казал: "Нас няма кой да ни спре!"

Потребителски аватар
messi7
Мнения: 1599
Регистриран на: 13 юни 2008 12:31
Skype: deadmaster24
Местоположение: София
Контакти:

Re: Представиха уникална футболна книга

Мнениеот messi7 » 06 ное 2010 19:37

Ей, веднага почнахте да се джафкате на тема Левски - ЦСКА и кой е по по най :evil: :roll: Не ви ли писна, гледайте си собствените отбори, толкова злоба и завист само на българина е присъща.. :!: :|
Изображение


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта