Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Mussolini
Мнения: 351
Регистриран на: 13 сеп 2009 11:52
Контакти:

Re: Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Мнениеот Mussolini » 26 сеп 2010 19:53

И това е най-големия проблем на футбола ? Че Черно Море има негоден стадион, а не това че се толерират едни и същи отбори от години наред.Това ли е причината БГ футбола да не регистрира прогрес ? Затова ли Румъния например вече е една от футболните сили в Европа, а ние тука не сме мръднали от 20 години ? Щото стадион Тича е "картофена нива" и е лицензиран, а всички останали в България са прекрасни европейски стадиони като този на Болтън днес срещу Манчестър Ютд?ТИМ да оправят стадиона, че не може така да пречим на красивия футбол в България.Ааа-ма-ха.

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Мнениеот Sagittarius » 26 сеп 2010 19:54

Messinho написа:От Варна съм, но не симпатизирам на този клуб. Ходя на мачове, защото това е част от работата ми и днес теренът със Сливеб бе под всякаква критика. Чудя се как е нормално това ? По - добре да бяха играли на поляната.

Ти да не носиш носилката :lol: .Чуди се чуди се,по времето докато се чудиш може да закрият ЦСКА-ту,а ние пак ще си играем на полянката и не ни пука от никой,разберете го това,от никой не ни пука,ние сме над вас и вашите закони,лицензи и простотии не ни ловят.Ние сме недосагаеми,може да го приемете кротко,или да го приемете грубо...т.е. да лаете докато ви сритаме и със скимтене да се свиете пак в ъгъла където ви е мястото :lol:
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Мнениеот Sagittarius » 26 сеп 2010 19:57

Няма да оправяме стадиона!Кеф ми е така,да се показва нагледно,че могат да ми реват само на х*я разните шопски големи футболисти.Чух,че Йорданов много се притеснил от тревното покритие преди мача с Милиционерски....ЗАЩОТО НЕ ЗНАЕЛ ДАЛИ ПРИ ДУЗПАТА КОЯТО СМЯТА ДА ДАДЕ ТОПКАТА НЯМА ДА СПРЕ В НЯКОЯ КАЛНА ЛОКВА :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

Sole
Мнения: 4568
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Мнениеот Sole » 26 сеп 2010 20:00

Теренът на Тича в нормалното му състояние си е идеален. Но истината е ,че на Тича,поради авария в системата за поливане наводниха терена точно преди мача с Левски. И за това сега прилича на картофена нива през която е минало стадо говеда :)

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Мнениеот Sagittarius » 26 сеп 2010 20:02

Sole написа:Теренът на Тича в нормалното му състояние си е идеален. Но истината е ,че на Тича,поради авария в системата за поливане наводниха терена точно преди мача с Левски. И за това сега прилича на картофена нива през която е минало стадо говеда :)

...Брат,кажи им го...кажи го на цяла България...НИЕ ВИНОВНИ ЛИ СМЕ,ЧЕ ЕДНИ 14 ЧОВЕКА (3-МА В ЧЕРНО) НИ ИЗПАСАХА ТРЕВАТА :lol: :lol: :lol:
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

Потребителски аватар
krum_futbolista
Мнения: 953
Регистриран на: 07 ное 2009 22:10
Skype: krum_futbolista
Контакти:

Re: Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Мнениеот krum_futbolista » 26 сеп 2010 20:07

И аз се стреснах кат видях стадиона им в какво състояние е :shock: :lol:
Изображение

MagicMoments написа:
Sisi 1914 написа:Sauntpark

South_Park ли се опита да напишеш, англичанке(


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

CristianoRonaldoo
Мнения: 89
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:33
Контакти:

Re: Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Мнениеот CristianoRonaldoo » 26 сеп 2010 20:10

Истината е че, Черно Море играе дърварски футбол, на картофен терен.
[strike]Комунизъм[/strike]

Потребителски аватар
Mussolini
Мнения: 351
Регистриран на: 13 сеп 2009 11:52
Контакти:

Re: Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Мнениеот Mussolini » 26 сеп 2010 20:11

krum_futbolista написа:И аз се стреснах кат видях стадиона им в какво състояние е :shock: :lol:

Ти си припомни години наред Ярмията в какво състояние беше и тогава се стряскай.Да не говорим за Герана как няма никакви условия по трибуните.Само тревата е добре, а хората по трибуните газят в лайна и помия.Да не говорим колко е почупен от самите геранци целия стадион.Така че Тича даже си е един от най-добрите в България мен ако питате.

Потребителски аватар
Жоржиньо
Мнения: 6604
Регистриран на: 16 авг 2010 13:25
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Мнениеот Жоржиньо » 26 сеп 2010 20:16

Mussolini написа:
krum_futbolista написа:И аз се стреснах кат видях стадиона им в какво състояние е :shock: :lol:

Ти си припомни години наред Ярмията в какво състояние беше и тогава се стряскай.Да не говорим за Герана как няма никакви условия по трибуните.Само тревата е добре, а хората по трибуните газят в лайна и помия.Да не говорим колко е почупен от самите геранци целия стадион.Така че Тича даже си е един от най-добрите в България мен ако питате.

Абе боклук .. 'лайна и помия' казва .. ти си едно цяло лайно бе ... вземи смени дилъра и спри да пишеш глупости ;)

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Мнениеот Sagittarius » 26 сеп 2010 20:18

Днес основна тема сред феновете беше дали да не се консултираме с адвокат и да съдим ФК Дузпа затова,че играчите им изпасаха тревата и съсипаха терена ни.Като прибавиш и разходите около обезпаразитяването след тях решихме,че ще заведем дело срещу тях,но в крайна сметка един юрист ни каза,че тогава сме щели да потъпчем правата на животните и се отказахме.Въпреки всичко да се знае,че онези 14 сини футболиста начело с капитана им Николай Йорданов и треньорът Тревопасен са виновни сега да няма трева на Тича
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта