Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

kiko75
Мнения: 1901
Регистриран на: 01 ное 2008 23:25
Контакти:

Re: Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Мнениеот kiko75 » 26 сеп 2010 19:22

Sagittarius написа:Естествено не ми хареса,но примерно ФК Дузпа в Бургас игра на ужасния терен на Черноморец,но не рИва.Тревата беше супер,но жегите това лято я съсипаха,а днес се изля проливен дъжд и напълно нормално беше да изглежда така.Пак ще повторя КАК ИЗГЛЕЖДАШЕ АРТЕМИО ФРНАКИ?НА КАКЪВ ТЕРЕН МВР ПОБЕДИ АРТКОМЕДИЯ?ЩОМ ОНЕЗИ ИМАТ ЛИЦЕНЗИ НА УЕФА И ШЛ....КАКВО РИВЕТЕ КАТ ВДОВИЦИ ЗА СЕЩАТЕ СЕ КАКВО?
awe pi` kwa trewa wie nqmate nikakakyw drenav
в американски форум питаш и ти отговарят, в руски - питаш и те питат ти кой си и защо питаш, в български - питаш и ти обясняват колко си тъп.

Потребителски аватар
Mussolini
Мнения: 351
Регистриран на: 13 сеп 2009 11:52
Контакти:

Re: Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Мнениеот Mussolini » 26 сеп 2010 19:24

Стига глупости с тея терени бе.Като че ли теренът не е еднакъв за играчите на двата отбора.Това са глупости, не ви ли омръзна вече?Че не трябва да се играе на такива терени не трябва, ама какво да направим?Даже си беше супер при положение какъв дъжд се изля преди това.На този терен не са правени никакви ремонти и е що-годе конкурентно способен на нивите в Перник, Сливен и Бургас ( говоря за тревата не стадиона като цяло на Черноморец ).
Последна промяна от Mussolini на 26 сеп 2010 19:36, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Gesha1986
Мнения: 656
Регистриран на: 28 апр 2010 18:42
Контакти:

Re: Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Мнениеот Gesha1986 » 26 сеп 2010 19:24

Sagittarius написа:Във Варна валя проливен дъжд 3 часа преди мача,което няма как да не доведе до лошия терен :!:

Ей милиционери подуенски,я ми припомнете на какъв терен ФК Дузпа победи АтрКомедия в Словакия :?: .Ей Милиционери,я ми припомнете как изглеждаше стадион Артемио Франки на мача Фиорентина-Спортинг от ШЛ?Пред тях Тича не е ли Ноу Камп :?:

авееееееееее какъв дъжд е валяло тука ...изпика са 15-20 минути....

Потребителски аватар
Gesha1986
Мнения: 656
Регистриран на: 28 апр 2010 18:42
Контакти:

Re: Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Мнениеот Gesha1986 » 26 сеп 2010 19:26

Mussolini написа:Стига глупости с тея терени бе.Като че ли теренът не е еднакъв за играчите на двата отбора.Това са глупости, не ви ли омръзна вече?Че не трябва да се играе на такива терени не трябва, ама какво да направим?Даже си беше супер при положение какъв дъжд се изля преди това.На този терен не са правени никакви ремонти и е що-годе конкурентно способен на нивите в Перник, Сливен и Бургас ( говоря за тревата не стадиона като цяло на Черноморец ).Сините да кажат защо им свириха такава смешна дузпа и докога ше ги подкрепят ?

еднакъв ли ....НЕ!
Когато единият отбор играе ФУТБОЛ ,а другия играе АМЕРИКАНСКИ ФУТБОЛ..... еднакъв ли е!?

Потребителски аватар
Mussolini
Мнения: 351
Регистриран на: 13 сеп 2009 11:52
Контакти:

Re: Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Мнениеот Mussolini » 26 сеп 2010 19:31

Gesha1986 написа:
Mussolini написа:Стига глупости с тея терени бе.Като че ли теренът не е еднакъв за играчите на двата отбора.Това са глупости, не ви ли омръзна вече?Че не трябва да се играе на такива терени не трябва, ама какво да направим?Даже си беше супер при положение какъв дъжд се изля преди това.На този терен не са правени никакви ремонти и е що-годе конкурентно способен на нивите в Перник, Сливен и Бургас ( говоря за тревата не стадиона като цяло на Черноморец ).Сините да кажат защо им свириха такава смешна дузпа и докога ше ги подкрепят ?

еднакъв ли ....НЕ!
Когато единият отбор играе ФУТБОЛ ,а другия играе АМЕРИКАНСКИ ФУТБОЛ..... еднакъв ли е!?

Е добре, не е еднакъв.Когато терена е п*сран от дъжда, играчите на Черно Море придобиват невероятни умения, а противниковия отбор ги губи.Така ли?Хахахахаха доста ограничени хора има в тая България.

левскар07
Мнения: 924
Регистриран на: 02 окт 2008 19:14
Контакти:

Re: Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Мнениеот левскар07 » 26 сеп 2010 19:31

зеления написа:
renaultforever написа:Гледам мача на Морето със Сливен и си мисля: Кой глупак е взел пари,за да лицензира тази картофена нива? Разбирам че стила на отбора е предимно да мачка,рита и хапе и терена им изнася,ама нали все пак футбола е игра? Много стадиони си плачaт за затваряне. Ами те морето на трета буна да идат да играят,по-добре. Пък и повече публика ще има!


Леля ти лицензира стадиона! Що за глупав въпрос? Ти още ли не знаеш кой дава лицензите? И спри със злобата си към моряците - ти да не мислиш, че тази "картофена нива" е удобна стила ни на игра? Моряците играят твърд ( не груб ) и техничен футбол. Така, че терена е по-скоро неудобен за нас, а не за гостите.

Особено, ако е обилно напоен /терена/ през вечерта преди
мача. Става райска градина.

stg333
Мнения: 2531
Регистриран на: 02 мар 2009 21:53
Контакти:

Re: Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Мнениеот stg333 » 26 сеп 2010 19:34

Леля ти лицензира стадиона! Що за глупав въпрос? Ти още ли не знаеш кой дава лицензите? И спри със злобата си към моряците - ти да не мислиш, че тази "картофена нива" е удобна стила ни на игра? Моряците играят твърд ( не груб ) и техничен футбол. Така, че терена е по-скоро неудобен за нас, а не за гостите.

ако някой заблуден си мисли че мижитурка като Боби Михайлов командва а ЧЛЕНОВЕТЕ на изпълкома като гришата ,гигов и знаете кои изпълняват значи живее в някаква паралелна вселена :) :lol:

Потребителски аватар
Messinho
Мнения: 2030
Регистриран на: 01 дек 2009 08:50
Контакти:

Re: Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Мнениеот Messinho » 26 сеп 2010 19:44

От Варна съм, но не симпатизирам на този клуб. Ходя на мачове, защото това е част от работата ми и днес теренът със Сливеб бе под всякаква критика. Чудя се как е нормално това ? По - добре да бяха играли на поляната.
08.01.1994 г. Барселона Реал Мадрид 5:0
02.05.2009 г. Реал Мадрид - Барселона 2:6
29.11.2010 г. Барселона - Реал Мадрид 5:0
10.12.2011 г. Реал Мадрид - Барселона 1:3

ЦСКА ДО ГРОБ!!!
Изображение

Потребителски аватар
Djoro1974
Мнения: 48
Регистриран на: 15 окт 2008 21:38
Контакти:

Re: Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Мнениеот Djoro1974 » 26 сеп 2010 19:45

На тоя стадион няма да си пусна кучето да играе,защото и то ще се контузи.А дали става за футбол-В никакъв случай.А ти образ чермоморски ела и виж Сливен на какъв стадион играе и на каква база тренира.Но това вас не ви бърка,вие и при добър терен пак така играете(толкова си можете).Само едно ритане и блъскане на топка и играчи(справка последните 2 мача на стадион Тича)Днес 2 ма контузени.С Левски отново двама плюс куп наритани и насинени играчи.

Ако зависи от мен няма да му дам Лиценз и за "В"група!!!

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Мнениеот Sagittarius » 26 сеп 2010 19:52

Лайте си....ПСЕТА,лайте си след зелено-белия керван,той върви и не ви обръща вниамние.Лайте там,не ми пречите.Догодина ще ми дойдете пак в калта да ви наритаме и насечем и тогава няма да си заминете само с 2-3 контузени.Продължавайте да лаете да видите как ще вземем лиценз и догодина,и по-догодина и т.н.....просто напук на безпомощни анонимници като вас.Армията е без лиценз,но НИЕ имаме и ще имаме,а вие...вий си лайте,може да ви метнем някой кокал :lol:
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта