Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

sinia
Мнения: 121
Регистриран на: 29 авг 2010 16:50
Контакти:

Re: Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Мнениеот sinia » 26 сеп 2010 18:28

Не са виновни "морето" виновни са тия кадето дават лицензите, а в случая това е недопустимио за такъв стадион.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Мнениеот PFC Litex » 26 сеп 2010 18:32

Спор няма, че е така, но пък както е сега лично на Черно море харесват ли им нещата, все пак говорим за някакво развитие в даден отбор, та ако ще да е и в нови гуми за автобуса.
Изображение

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Мнениеот deepblue1963 » 26 сеп 2010 18:39

Аз,пък,се чудя на какво ще прилича терена в края на полусезона?Чакам предположения...
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Мнениеот Sagittarius » 26 сеп 2010 18:42

Във Варна валя проливен дъжд 3 часа преди мача,което няма как да не доведе до лошия терен :!:

Ей милиционери подуенски,я ми припомнете на какъв терен ФК Дузпа победи АтрКомедия в Словакия :?: .Ей Милиционери,я ми припомнете как изглеждаше стадион Артемио Франки на мача Фиорентина-Спортинг от ШЛ?Пред тях Тича не е ли Ноу Камп :?:
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Мнениеот PFC Litex » 26 сеп 2010 18:44

Sagittarius, това с дъжда няма никакво значение когато всичко е наред.

Един директен въпрос, харесва ли ти тревното покритие на стадион "Тича" - ДА или НЕ?
Изображение

Потребителски аватар
hisara
Мнения: 49
Регистриран на: 13 дек 2009 17:48
Контакти:

Re: Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Мнениеот hisara » 26 сеп 2010 18:45

Стадиона на моряците става за всичко друго, но не и за футбол. Защото освен невъзможния терен, няма и нормални трибуни. Остава да се надяваме, че лицензионната комисия догодина ще раздава лицензи "по-прицизно", и стадиони като "Тича" ще отидат там където им е мястото!

Потребителски аватар
hisara
Мнения: 49
Регистриран на: 13 дек 2009 17:48
Контакти:

Re: Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Мнениеот hisara » 26 сеп 2010 18:51

Sagittarius написа:Във Варна валя проливен дъжд 3 часа преди мача,което няма как да не доведе до лошия терен :!:

Ей милиционери подуенски,я ми припомнете на какъв терен ФК Дузпа победи АтрКомедия в Словакия :?: .Ей Милиционери,я ми припомнете как изглеждаше стадион Артемио Франки на мача Фиорентина-Спортинг от ШЛ?Пред тях Тича не е ли Ноу Камп :?:


Тези терени бяха такива само и единствено поради лошите атмосферни условия, докато вашата ливада винаги е в такъв вид! Независимо от времето! Така че, Попай моряка да не се оправдава с лошото време!

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Мнениеот Sagittarius » 26 сеп 2010 18:51

Естествено не ми хареса,но примерно ФК Дузпа в Бургас игра на ужасния терен на Черноморец,но не рИва.Тревата беше супер,но жегите това лято я съсипаха,а днес се изля проливен дъжд и напълно нормално беше да изглежда така.Пак ще повторя КАК ИЗГЛЕЖДАШЕ АРТЕМИО ФРНАКИ?НА КАКЪВ ТЕРЕН МВР ПОБЕДИ АРТКОМЕДИЯ?ЩОМ ОНЕЗИ ИМАТ ЛИЦЕНЗИ НА УЕФА И ШЛ....КАКВО РИВЕТЕ КАТ ВДОВИЦИ ЗА СЕЩАТЕ СЕ КАКВО?
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

santi_santi
Мнения: 1114
Регистриран на: 28 юли 2009 20:56
Контакти:

Re: Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Мнениеот santi_santi » 26 сеп 2010 18:55

Парите на Химимпорт са го лицензирали

Потребителски аватар
Levskar_90
Мнения: 4214
Регистриран на: 05 авг 2009 10:40
Местоположение: Варна

Re: Кой лицензира стадиона на Ч.море?

Мнениеот Levskar_90 » 26 сеп 2010 18:56

Sagittarius написа:Във Варна валя проливен дъжд 3 часа преди мача,което няма как да не доведе до лошия терен :!:

Ей милиционери подуенски,я ми припомнете на какъв терен ФК Дузпа победи АтрКомедия в Словакия :?: .Ей Милиционери,я ми припомнете как изглеждаше стадион Артемио Франки на мача Фиорентина-Спортинг от ШЛ?Пред тях Тича не е ли Ноу Камп :?:



хахаах злоба злоба злоба, затова ще си цял живот в калта ;)
ЛЕВСКИ - ОТБОРА НА НАРОДА


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта