Реал Мадрид - Севиля 2:0 FT (3:0)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Севиля 2:0 FT (3:0)

Мнениеот Tommi » 03 фев 2011 02:03

Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Севиля 2:0 FT (3:0)

Мнениеот Madridist » 03 фев 2011 02:09

Томи, това не е точно моментът на центрирането на Лас. Точно след секунда на клипа,защитникът на Севиля тръгва към вратата и покрива Адебайор. Според мен тук засада няма 8-)
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Севиля 2:0 FT (3:0)

Мнениеот Tommi » 03 фев 2011 02:15

Изгледай клипа и го спри сам в момента на паса, за да се убедиш в засадата ;) Но признавам, че за страничния съдия е доста трудно да прецени положението, а и всичко вече беше ясно.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Севиля 2:0 FT (3:0)

Мнениеот Madridist » 03 фев 2011 02:18

Ами изгледах го няколко пъти и смятам,че повече няма засада,отколкото има. Същото мисля и за положението на Негредо. 8-)
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Севиля 2:0 FT (3:0)

Мнениеот Tommi » 03 фев 2011 02:21

Madridist написа:Ами изгледах го няколко пъти и смятам,че повече няма засада,отколкото има. Същото мисля и за положението на Негредо. 8-)

Е как така :lol: :lol: Или има засада, или няма :)
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Севиля 2:0 FT (3:0)

Мнениеот Madridist » 03 фев 2011 02:26

Малко като вицът за полубременната жена се получи :) Най-просто казано- за мен няма засада нито на Негредо,нито на Адебайор. Факт е,че за голът на Адебайор никъде не видях в интернет, някой да е писал за засада, включително и треньорт на гостите,който коментира единствено ситуацията с Негредо 8-)
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Севиля 2:0 FT (3:0)

Мнениеот megan fox » 03 фев 2011 11:47

Виждам, че спорите за гола на Адебайор, лично според мен няма никаква засада.
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
sl321
Мнения: 2807
Регистриран на: 21 апр 2008 15:17

Re: Реал Мадрид - Севиля 2:0 FT (3:0)

Мнениеот sl321 » 03 фев 2011 13:39

Няколко неща ми направиха впечатление във този мач>
1) Марсело е много важен футболист относно атаката на отбора.Арбеола,не че нещо,но е много по-бавен,не може да мине човек когато е един на един и въобще не изнася топката добре.
2).Мауриньо пусна същия състав ( разликата беше Чаби Алонсо) както в мача с Осасуна,и едва ли не, изчака докато този състав отбележи гол.Не знам дали беше нарочно за това,но на мен така ми се стори.Едва ли не , ги изчака да се отпушат.Не знам това дали ще повлияе за непред,но на мен така ми се струва.
3).Адебайор е много ценен.Лъха класа от него и това много ме радва.
4).Отбора е много напрегнат.Според мен трябва да играят по спокойно.Те искат едва ли не да смачкат противника,а това с напрежение не се прави.Факт е че когато вкарааме един гол след това всичко става много по лесно.Когато падне напрежението нещата се случват.
Не знам защо играехме все едно не водим 1-0 ами е обратното.
5).Имаме много бързи нападатели,и полузащитниците трябва по бързо да подават напред.Според мен нещата не се получават защото полузащитата играе на по-ниска скоросто то нападението.Имам предвид,Чаби,Кедира и Йозил,спрямо Роналдо,Ди Мария и Бензема..Трябва да действат в унисон.Или атакуващите футболисти да изчакват по късен момент за атака,или пък трябва веднага щом се вземе топката да се подава на пред.Второто е много хубаво ,но по рисковано и хаотично.В този смисъл ми се струва че Роналдо много бърка играта на отбора като постоянно иска някакви топки които са трудни за подаване отиграване и т.н.Създава се впечатление че оня който не му е подал е сгрешил,а това не е така и по този начин играта се изнервя.
И все пак не може да се отбележи отбора има много голям потенциал.

Много се радвам че сме на финал с Барселона.Сега ние сме в по изгодна позиция,защото Барселона са фаворита а по принцип знам че не е толкова трудно да победиш някой ,колкото е трудно да затвърдиш превъзходството си.Всеки очаква от тах , а и съм сигурен че и те ще искат,да затвърдят превъзходството си над Реал този сезон.Само че дали няма да бъдат излъгани в това си свое намерение.
До 20-ти април има доста време и нещата до тогава може коренно да са се променили.Барса да са станали още по добри а Реал по слаби.Или обратно.Както и да се стекат обстоятелства поне знам че ще бъде много интересно и края не е предизвестен.
http://www.eridubet.com
Доста блогове с типстъри на едно място.

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Севиля 2:0 FT (3:0)

Мнениеот Madridist » 03 фев 2011 13:48

Отборът играе слабо,като според мен не може да се отрече умората в много от основните футболисти. За Купата попаднахме в по-тежкия поток,където бяха всички силни испански отбори с изключение на Барселона и това беше причината да не можем да пускаме резерви в реваншите. Да не говорим,че треньорът ни е абсолютен максималист и просто не подценява никой турнир,а се играе навсякъде на максимум.За Купата имаме точно два двубоя в които се даде почивка на основни футболисти-първия двубой с Мурсия и реванша с Леванте. Но последния месец играхме срещу Атлетико Мадрид и Севиля и просто нямаше място за никакви компромиси. Силни отбори, особено в турнирни двубои(Севиля е миналогодишния носител на Купата, а Атлетико Мадрид спечелиха ЛЕ) и донякъде съм доволен,че отборът срещна толкова сериозни съперници непосредствено преди мачовете с Лион. Мисля,че така се сработва отбор. ;)
Няколко думи и за Роналдо. Не мисля,че в момента проблем му е ,че "носи кръста" в Реал. Той е свикнал да бъде основен футболист и лидер още от Юнайтед . Също така, не смятам, че го притесняват хората,които го псуват по стадионите. А голяма част от същите, го чакат преди или след мача да му искат автограф и 90 минути повече го снимат,отколкото да гледат играта. Куриози по света,колкото искаш. Мисля,че причината от една страна е умората и това че е футболистът с Касийяс с най-много минути от началото на сезона. Второто е, че той като не вкара в няколко поредни мача, се забелязва едно изнервяне при него. Ако си спомняте, в началото на сезона също беше мъка-с Майорка 0:0, с Осасуна 1:0(гол на защитника Карвальо), с Леванте 0:0 и да дойде кулминацията с Аякс,когато имахме близо 40 удара към вратата и вкарахме само два гола. А Роналдо правеше всеки мач пропуск след пропуск. И изведнъж португалецът вкара гол и просто стана неудържим . Мисля си,че колкото по-бързо вкара гол, ще бъде добре за Роналдо. Както и за Реал Мадрид ;)
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
RENAULT
Мнения: 1090
Регистриран на: 06 авг 2009 22:01
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Севиля 2:0 FT (3:0)

Мнениеот RENAULT » 03 фев 2011 14:36

честита победа на всички фенове на Реал.Лошото е че сме срещу Барселона
megan fox написа:"Меси вкарва когато пожелае." :X


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта