Моуриньо напуска Реал Мадрид през лятото ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ARSENAL(LONDON)
Мнения: 138
Регистриран на: 16 ное 2009 11:02
Skype: MILEN.DENEV
Контакти:

Re: Моуриньо напуска Реал Мадрид през лятото ?

Мнениеот ARSENAL(LONDON) » 20 яну 2011 08:45

Моу е най-големия за нищо на света не трябва да го изпускат.

Потребителски аватар
Real_Madrid1
Мнения: 40
Регистриран на: 26 апр 2009 15:06
Контакти:

Re: Моуриньо напуска Реал Мадрид през лятото ?

Мнениеот Real_Madrid1 » 20 яну 2011 09:26

Лично мое мнение е такъв треньор не се изпуска, той си тръгва ако нещо не му хареса ! Така че според мен това са пълни глупости, все пак където и да е бил , медиите винаги са го гонили от отбора, така беше и в Интер, и в Челси .

Потребителски аватар
Месершмит
Мнения: 761
Регистриран на: 16 авг 2010 22:21
Контакти:

Re: Моуриньо напуска Реал Мадрид през лятото ?

Мнениеот Месершмит » 20 яну 2011 09:28

Ако това се случи ние се обричаме на дълги години напред безтитлие и унизения. Тия нещастници Перес и Валдано са се надули като пуяци, а реално никъква работа не вършат и взимат малоумно след малоумно решение.
Единствения правилен ход на Реал в последните няколко години е превличането на Моу но след като усетиха тия двамцата, че прожекторите не са насочени към тях, а към Моу и взеха да се чувстват пренебрегнати.
Валдано е пълен нещастник, напрактика като директор освен да се надува и да демонстрира самочувствие до небесата, друго не е постигнал.
Ако Моу се махне, Реал отива в десета глуха.
Той може да е арогантен но е най-добрия и догодина Реал ще е машина, която никой не може да спре.
Изход от създалата се ситуация е Валдано да си обира парцалята и да изчезва, надявам се това да се случи възможно най-скоро, иначе човека който ще си тръгна е Моу...

Потребителски аватар
vassilp
Мнения: 50
Регистриран на: 29 дек 2008 12:11
Контакти:

Re: Моуриньо напуска Реал Мадрид през лятото ?

Мнениеот vassilp » 20 яну 2011 09:33

За съжаление в Реал всичко е възможно – кажете ми друг клуб, който упорито да си гони треньорите след спечелване на Шампионската титла? ТОВА НЕ Е НОРМАЛНО! Дел Боске не изглеждал добре, при Капело отборът не играел красиво, Шустер бил рус... Глупости... Перез и Валдано не разбират, че за да се спре хегемонията на барса от звездите на Мадрид трябва треньор със самочувствие и респект в съблекалнята – какъвто е Мо. Те искат хем отбора да побеждава, хем да имат за треньор някоя муха като Пелегрини – послушна пионка, която да опере пешкира в края на сезона даже и да стане шампион. Еми няма как! За Перез по-важно е „маркетинговия” Реал да печели пари, а ако вземат и някоя купа – бонусче.
Изображение

Потребителски аватар
DmG
Мнения: 3192
Регистриран на: 07 фев 2010 18:07
Контакти:

Re: Моуриньо напуска Реал Мадрид през лятото ?

Мнениеот DmG » 20 яну 2011 10:55

Една от най-голямите глупости , които съм чувал . Дали заради това , че не вярвам да стане , Моуриньо няма да се откаже лесно . Дали е глупост заради това , че Перез ще направи най-огромната си грешка .
Радвайте се на Моуриньо , че след 3- 4 сезона ще дойде при нас !

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15581
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Моуриньо напуска Реал Мадрид през лятото ?

Мнениеот fcb_bg » 20 яну 2011 11:52

[offtopic]Първо да се огледам, дали видимо-невидимият кмет на форума не дебне гневен отнякъде. :? Няма го май, ама тя ще се чуе...[/offtopic]
В един друг спортен сайт преди година и нещо, докато масата запалянковци на Реал се радваше на предизвестения вот на президентските избори, аз бях супердоволен от завръщането на Перес на поста. И когато им го споменах, ми се изхилиха насреща облизвайки се за предстоящите гръмки трансфери, защото всички много добре знаем каква е системата на Перес и на какво е способен. Но през изминалата година човекът доказа, че изобщо не се е поучил от грешките си в първия проект, а просто повтаря филма и се надява този път той да завърши с хепиенд. Само, че след 3-ия рунд с шампиона, розовият край изглежда мираж.
Много се учудих, като прочетох официалнато становище на клуба спрямо изявлението на Испанската федерация. Второто разбира се беше язвително и нищо не дава право на институция от такъв ранг да излиза с подобно, но то беше напълно в духа на предизвикалият я с непрестанните си обиди. Изявлението на клуба си е нормална реакция, която ще даде кураж на Моуриньо да продължава със заяждането си със всички, но някак си е не на място с явната неподкрепа към треньора от ръководството към момента.Имам чувството, че Перес не знае как да се справи с поведението на Моу. Той иска да е в перфектни отношения със всички( не напразно Испания е едно от малкото първенства, където президентите сядат рамо до рамо на всеки мач), но също така и му харесва някой да отстоява правата на клуба. Всичко щеше да е тип-топ само Моуриньо да не го правеше така язвително, натрапчиво и дразнещо всички. И също така, добре е Перес да се сети, че първо трябва да вържеш своето куче и после да питаш съседа защо неговото хапе.
Все си мисля, че Перес е знаел какъв таралеж си слага в гащите с назначаването на Моуриньо, но не е бил измислил какво ще прави когато се стигне до подобен момент. Защото с поведението на такъв човек, всичко може да се очаква. Перес просто иска по някакъв начин да се спре този Барселона, да не се говори за бляскавата им игра, успехите и т.н., и в графата да пише името Реал Мадрид. С идването си такава му беше и първата цел - с привличането на Роналдо, успя да спре шумотевицата в севтовната спортна преса около всичките обрани купи от вечния съперник и да насочи прожекторите към Реал. Със светкавичното купуване на Кака и Алонсо, уравнението явно му се е струвало решено. Само, че беше забравил да включи и Барселона в него, както и не питаше треньора си какви са му плановете. Не - "ето ти тези, най-доброто на пазара е, искам да мелят всичко наред. Този и онзи ги продаваме. Продаааваме ги, казах - отвърна на плахите опити за протест на Инженера."
И тук по-рано съм споменавал, че Реал най-добре изразява поговорката, че рибата винаги се вмирисва откъм главата, но не се сещам някой да ме е бил разбрал!
Последна промяна от fcb_bg на 20 яну 2011 12:56, променено общо 1 път.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

THE G.A.M.E
Мнения: 49972
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Моуриньо напуска Реал Мадрид през лятото ?

Мнениеот THE G.A.M.E » 20 яну 2011 12:40

Немога да разбера, защо в Мадрид се отнасят така с човека, който може много бързо да им върне славата на най велик Клуб в света ?

Някой беше казал, че треньор като Моуриньо не се гони ... а по принцип - сам си тръгва.
Ами твърдер вероятно е, точно така да стане !
Не, че Реал ще го уволнят .... по скоро, Жозе сам ще си тръгне заради отношението ( или липсата на такова ) към него.

П.п.

Явно в Мадрид са загрижени за Челси ... :lol:
Щото Моу напусне ли Беранбеу през лятото, твърде вероятно е следващата спирка да е-
Станфорд Бридж ... отново !
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
bojkyy
Мнения: 3913
Регистриран на: 31 яну 2009 00:42
Местоположение: Под тепетата
Контакти:

Re: Моуриньо напуска Реал Мадрид през лятото ?

Мнениеот bojkyy » 20 яну 2011 14:58

Касияс опроверга всички слухове

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4995
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Моуриньо напуска Реал Мадрид през лятото ?

Мнениеот LaRgO » 20 яну 2011 20:33

Моуриньо ще си тръгне, когато Реал стане шампион на Испания и спечели ШЛ.

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Моуриньо напуска Реал Мадрид през лятото ?

Мнениеот Madridist » 21 яну 2011 01:10

Валдано: Няма никакви проблеми с Моуриньо


Генералният директор на Реал (Мадрид) Хорхе Валдано обяви, че между него и треньора Жозе Моуриньо няма абсолютно никакви проблеми. Както е известно, вчера се появиха информации, че „Специалния" обмисля напускане, защото има разногласия с ръководството. Ябълката на раздора е така лелеяният от португалеца нов нападател, който Валдано отказва да му закупи.

„Излизат луди неща. Странно е, че тези слухове се разпространяват точно сега. От неделя до днес веднъж вечеряхме заедно, говорим постоянно. Вчера Жозе дори ми прати sms", заяви Валдано.

Той увери още, че до края на седмицата трябва да има ясно около евентуалния трансфер на Рууд ван Нистелрой. Мадридчани искат да си върнат нападателя, но проблемът е, че той има контракт с Хамбургер, а „белият балет" не иска да плаща трансферна сума.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта