Реал Мадрид - Валенсия, 4 Дек (Съб) 23:00

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Валенсия, 4 Дек (Съб) 23:00

Мнениеот daniel875 » 05 дек 2010 16:48

sl321 написа:Аз ако съм фен на Барселона след това 5-0 поне 2 месеца няма да коментирам нещо относно Реал Мадрид.Явно в годините генетично са натрупали доста комплекси милите.
Ае спрете да гледате в чуждата чиния.И двата отбора ги подпират.Не ви ли стига това 5-0?
Вчера съдията ( както повечето съдии в Испания) беше трагичен и не отсъди много ситуации правилно и в двете страни.
Тоя дето ми разправя че не се играла играта на "ако" повтаря само "ако".
Иначе поздрави за фена на Сарагоса.Мисля че е прав напълно.

В интерес на истината понякога от дадена държава да нямаш любим голям отбор мисля, че е за предпочитане. Помага да се виждат нещата обективно, макар че аз винаги се опитвам да го правя. Ще видите, че моите хора ще се спасят. Много са зле наистина, но има време. Арагонският дух трябва да си каже думата.
Мадридисте, точно така е. Силните на деня винаги са ги подпирали. Но понеже през годините са били различни поддръжката се е променяла. Винаги е било така и така ще бъде. Важното е да не става най - гадното - да ти вкарват голове с ръка съперниците и съдиите да се правят на слепци. Та, затова мнението ми е, че големите отбори нямат право да се оплакват от съдиите ако те самите са ощетени или ако в мача на конкурента са помага. Тези неща са временни и многото шум само може да навреди на съответния да си спечели отново "доверието" на съдиите.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19121
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Валенсия, 4 Дек (Съб) 23:00

Мнениеот TodorT » 06 дек 2010 21:07

Като цяло слаб мач за Реал, но важни са трите точки, които в интерес на истината дойдоха дооста трудно :oops: Споделям мнение, че след това 5-0 трудно се играе ... Дано победата срещу Валенсия даде криле на играчите и отново възвърнат самочувствието си :) Какво дъвчете срещу съдиите не ми е ясно :roll: 1. Съдииството в Испания на моменти е трагично и това не е от днес или от вчера ....
2. Навсякъде по-света големите отбори са подпирани !!! Като започнете от България, минете през Италия, Испания, Англия и т.н. ;)

П.П. Както казваше Бай Тошо: "Който има пари той решава... щом немаш пари какво ще решиш ти :?: " :lol:

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Валенсия, 4 Дек (Съб) 23:00

Мнениеот Madridist » 06 дек 2010 21:16

Който иска да си свали мача, ето линк- http://rgfootball.org/viewtopic.php?t=901. Регистрацията е безплатна, а за мен,този тракер е най-добрият в света за сваляне на мачове. ;)
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
UNBEATABLE
Мнения: 2782
Регистриран на: 24 май 2010 14:56
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Валенсия, 4 Дек (Съб) 23:00

Мнениеот UNBEATABLE » 07 дек 2010 06:55

Madridist написа:Който иска да си свали мача, ето линк- http://rgfootball.org/viewtopic.php?t=901. Регистрацията е безплатна, а за мен,този тракер е най-добрият в света за сваляне на мачове. ;)

Благодаря много! :)


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта