Спортинг Хихон - Реал Мадрид 20:00, 14.11

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15581
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Спортинг Хихон - Реал Мадрид 20:00, 14.11

Мнениеот fcb_bg » 17 ное 2010 18:49

Много ми е интересно, как един "малък" човек изведнъж стана една от най-мразените личности в Испания?! Испания ли казах? Извинете - в Мадрид. Само защото си е позволил да се защити от нападките на човек, чиято арогантност върви един ден пред него? За това ли? Защо не определяте с всякакви епитети и треньора на Еспаньол, който открито подкрепи колегата си Пресиадо? :roll: Каквото си посееш, такова ще жънеш. Само да не си тръгне пак насред пресконференцията.
Той, Моу, пак тънко мина при гостуването с ВИП ложата. Трябваше да уважи поканата на агитката на Спортинг и да седне сред тях на специално отделената му седалка!
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15581
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Спортинг Хихон - Реал Мадрид 20:00, 14.11

Мнениеот fcb_bg » 17 ное 2010 18:56

UNBEATABLE написа: Абе тоя скапаняк за кого се помисли, да му е*а майката селска. Какъв е той, че ще прави такива мизерий? Ще се хваща за ташака, ще му вика "отрепка"? Къде е фейрплея тука? Този не заслужава да бъде треньор, след като не може да уважава съперника. Казва, че можел да губи, но явно не е така, щом се прави на клоун (не, че не е). ТЪП БАКШИШ!!! ДЕБЕЛ и МИЗЕРЕН МУСТАКАТ КРЕТЕН! К*Р ЗА ПРЕСИАДО!


А "Ходи на м*йната си" е напълно в стила на феърплея и уважението, така ли? Бас ловя, че Моу е треньорът с най-много изцепки. Специалния, раз'ирайш ли!
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Спортинг Хихон - Реал Мадрид 20:00, 14.11

Мнениеот Madridist » 17 ное 2010 20:14

fcb_bg би ли ми обяснил какво имаш предвид с тези думи:

Много ми е интересно, как един "малък" човек изведнъж стана една от най-мразените личности в Испания?! Испания ли казах? Извинете - в Мадрид.


Защото на мен ми звучат,сякаш Реал(М) е някакъв регионален отбор и никой извън Мадрид не се интересува от него :roll: Искам да те уверя,че в по-голямата част на Испания,този отбор е религия и национална гордост. Излишно е да обяснявам причините . А този Пресиадо за мен си направи една хубава реклама на гърба на Моуриньо. Португалецът,може да не е пример за подражание, но все пак той не е член на Съвета за Сигурност към ООН. Моуриньо е треньор по футбол, а там най-важни са победите и печеленето на купи. И точно в тези неща, той е Специален. ;)
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15581
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Спортинг Хихон - Реал Мадрид 20:00, 14.11

Мнениеот fcb_bg » 17 ное 2010 20:37

Madridist написа: fcb_bg би ли ми обяснил какво имаш предвид с тези думи:

Много ми е интересно, как един "малък" човек изведнъж стана една от най-мразените личности в Испания?! Испания ли казах? Извинете - в Мадрид.


Защото на мен ми звучат,сякаш Реал(М) е някакъв регионален отбор и никой извън Мадрид не се интересува от него :roll: Искам да те уверя,че в по-голямата част на Испания,този отбор е религия и национална гордост. Излишно е да обяснявам причините . А този Пресиадо за мен си направи една хубава реклама на гърба на Моуриньо. Португалецът,може да не е пример за подражание, но все пак той не е член на Съвета за Сигурност към ООН. Той е треньор по футбол, най-важни са победите и печеленето на купи. И точно в тези неща, той е Специален. ;)


По-полека с това за "по-голямата част от Испания", амиго. ;) Религия е в Мадрид. Да не би баските да го величаят? Или андалусийци? Или в някои други области със силни или средни отбори? Естествено, че си има привърженици на Реал навсякъде, но чак да е национална гордост?! Ако стане въпрос между испанец и англичанин примрно, естествено 1-ия ще се тупне в гърдите с Реал. Но това не значи, че му дреме много за тях, ако вика за местния тим. :roll: Все едно феновете на Локо Пд, да са горди с ЦСКА, като едно време еди-какво си, еди-що си.
И как го измисли за "Реал регионалния отбор", не знам.

Абе, много ми е интерсено, как все от плюнките ми върху Моу, излизам, че говоря против Реал? Че комплексар, смешник и какъв ли още не ме изкараха тук.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Спортинг Хихон - Реал Мадрид 20:00, 14.11

Мнениеот Madridist » 17 ное 2010 23:46

fcb_bg, ако беше написал "Пресиадо стана най-мразения в Мадрид",никога нямаше да ми направи впечатление. Но тази твоя "грешка" с Испания и последвалото-"Испания ли казах, имах предвид Мадрид" ме провокира да напиша за "регионалния отбор". Да, Реал Мадрид има фенове в цяла Испания, включително и Баския, Андалусия и Каталуния. И навсякъде,не само в Испания,а и по света,където има фенове на отбора, той е религия за тях, амиго . ;)
А Пресиадо аз не го мразя. Лудите хора не се мразят,а съжаляват. Ако пък го избиват на агресия се подхожда с насмешка, но в никакъв случай агресия. Относно плюнките ти върху Моу, не те смятам нито за комплексар,нито за смешник. Всеки човек си има право на мнение. Това,че не харесваш Моуриньо си е твой избор и по-абсолютно никакъв начин не искам да го променям. Също така, това,че някой не харесва Моуриньо не означава задължително,че плюе по Реал(М). Веднага мога да ти дам много прост пример с обратен знак. Мидълзборото от форума, е от Барса, не харесва Реал(М), но за него Моуриньо е уникален треньор. Естествено,има го и този момент, че за повечето хора,когато се обижда треньорът на техния любим отбор, индиректно се обижда и самият отбор. ;)
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Спортинг Хихон - Реал Мадрид 20:00, 14.11

Мнениеот MORSKI » 18 ное 2010 11:46

ФКБ друга песен щеше да пееш, ако този се държеше така спрямо Барселона....

Потребителски аватар
UNBEATABLE
Мнения: 2782
Регистриран на: 24 май 2010 14:56
Контакти:

Re: Спортинг Хихон - Реал Мадрид 20:00, 14.11

Мнениеот UNBEATABLE » 18 ное 2010 13:56

MORSKI написа:ФКБ друга песен щеше да пееш, ако този се държеше така спрямо Барселона....

+1

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15581
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Спортинг Хихон - Реал Мадрид 20:00, 14.11

Мнениеот fcb_bg » 18 ное 2010 20:00

Еееее, направо съм прочетена книга за някои!!! :? Каква музика харесвам?
Мадридисте, не съм казал, че точно ти си ме квалифицирал, те си знаят кои са. ;)
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
bojkyy
Мнения: 3913
Регистриран на: 31 яну 2009 00:42
Местоположение: Под тепетата
Контакти:

Re: Спортинг Хихон - Реал Мадрид 20:00, 14.11

Мнениеот bojkyy » 18 ное 2010 22:11

fcb_bg написа:Еееее, направо съм прочетена книга за някои!!! :? Каква музика харесвам?
Мадридисте, не съм казал, че точно ти си ме квалифицирал, те си знаят кои са. ;)

Аз :)
[wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/109/2985109G.jpg[/wrapimg]


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта