Реал дава Кака за Майкон

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Реал дава Кака за Майкон

Мнениеот MORSKI » 17 сеп 2010 00:18

fcb_bg написа:
MORSKI написа:
Хич не е високомерно! Какви еднодневки, след като отпадаме от Алкоркон, имаме 6 поред отпадания на 1/8 финал... Мислиш ли, че ако е имало еднодневки те ще останат след тези резултати? Ти знаеш ли на колко бъзика съм бил подложен, а? И то точно от фенове еднодневки, заради те\зи резили! Но Реал си остава велик клуб и феновете му също са велики, щом не го оставят!
Айде по-сериозно сега аз приканвам!


Аз съм си сериозен, като поп на погребение. Значи наистина не допускаш, че Реал са нямали такъв род фенове? Дали около началото на века не са си спечелили милиони заради кешовете? И дали не са те сред онези -17 млн. от '05-та насам, според последното проучване за броя на феновете на отборите в Европа?
Виж, можеш да вярваш в каквото си искаш, но не ме убеждавай, че за Реал правилата не важат! Ама много се издразних, как ги нареди - Челси, Манчо, Барса, пък за вас не важало... Аре, бе!


дори и да е имало такива, след 6 те години суша те отдавна не са фенове на Реал! Нечовешки нмасмешки се понасят от феновете на другите отбори.... В последните години не важи, ти си мисли каквото искаш, но и ти не се опитвай да ми натрапваш идеите си!

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15581
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Реал дава Кака за Майкон

Мнениеот fcb_bg » 17 сеп 2010 01:01

Абе, човек, кажи ми Реал от 6г. ли съществува? Когато вземаха ШЛ в началото на века, само истински фенове ли са печелили? Какво само се нервиш и натякваш как са те бъзикали? Изобщо не ме интересува тая работа, нищо, че е заслужена. Виж, по-интересно ми е, ако Реал спечели тази година 10-та, новите милиони фенове, дали ще са еднодневки?
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Реал дава Кака за Майкон

Мнениеот MORSKI » 17 сеп 2010 01:25

fcb_bg написа:Абе, човек, кажи ми Реал от 6г. ли съществува? Когато вземаха ШЛ в началото на века, само истински фенове ли са печелили? Какво само се нервиш и натякваш как са те бъзикали? Изобщо не ме интересува тая работа, нищо, че е заслужена. Виж, по-интересно ми е, ако Реал спечели тази година 10-та, новите милиони фенове, дали ще са еднодневки?


Извинявай, ти нарочно ли сега се опитваш да ме дразниш или наистина ги мисли тези неща? Ти фен еднодневка знаеш ли какво означава? Да ти разясня понеже май не си наясно... Това е такъв тип фен, който си сменя отборите и е стях докато печелят.,... След това става от друг тим....Дорфи и да е имало такива, ти мислиш ли, че те биха издържали периода 2003- 2010? И всичките подигравки? Айде да погледнем реално на нещата, а не да говорим глупости! А това как са ме бъзикали и т.н е относно думите ти за еднодневките... И мен не ме вълнува дали теб те интересува, просто ти отговарям с факти! А дали е било залсужено.... Ще си говорим пак когато Реал си върне победната форма!

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15581
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Реал дава Кака за Майкон

Мнениеот fcb_bg » 17 сеп 2010 14:19

MORSKI написа:
fcb_bg написа: Абе, човек, кажи ми Реал от 6г. ли съществува? Когато вземаха ШЛ в началото на века, само истински фенове ли са печелили? Какво само се нервиш и натякваш как са те бъзикали? Изобщо не ме интересува тая работа, нищо, че е заслужена. Виж, по-интересно ми е, ако Реал спечели тази година 10-та, новите милиони фенове, дали ще са еднодневки?


Извинявай, ти нарочно ли сега се опитваш да ме дразниш или наистина ги мисли тези неща? Ти фен еднодневка знаеш ли какво означава? Да ти разясня понеже май не си наясно... Това е такъв тип фен, който си сменя отборите и е стях докато печелят.,... След това става от друг тим....Дорфи и да е имало такива, ти мислиш ли, че те биха издържали периода 2003- 2010? И всичките подигравки? Айде да погледнем реално на нещата, а не да говорим глупости! А това как са ме бъзикали и т.н е относно думите ти за еднодневките... И мен не ме вълнува дали теб те интересува, просто ти отговарям с факти! А дали е било залсужено.... Ще си говорим пак когато Реал си върне победната форма!


Превърна се в човек, чиито постове просто ще ги пропускам. Не си струва да ги чета. Разбрах го още катп прочетох гениално-самовлюбеното ти "Ето това ни различава от феновете еднодневки, които днес са за Челси, утре стават от Манчестър, вдругиден от Барса и т.н!". Къде и с какъв акъл изобщо бутна Барселона в редицата?! :roll: Май наистина бая та*шак си отнесъл, щом си го написал. Ама защо ли изобщо се захванах...

Поправка - няма да ти чета постовете засега. Ще изчакам момента "когато Реал си върне победната форма", че това ми звучи доста заканващо и интригуващо и обещава да бъде интересно, как ще си го връщаш на всички за подигравките през осминафиналната сага.
Стига толкова, че каква беше темата, а каква стана тя. Айде със здраве!
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
bojkyy
Мнения: 3913
Регистриран на: 31 яну 2009 00:42
Местоположение: Под тепетата
Контакти:

Re: Реал дава Кака за Майкон

Мнениеот bojkyy » 17 сеп 2010 15:07

fcb_bg написа:Превърна се в човек, чиито постове просто ще ги пропускам. Не си струва да ги чета. Разбрах го още катп прочетох гениално-самовлюбеното ти "Ето това ни различава от феновете еднодневки, които днес са за Челси, утре стават от Манчестър, вдругиден от Барса и т.н!". Къде и с какъв акъл изобщо бутна Барселона в редицата?! :roll: Май наистина бая та*шак си отнесъл, щом си го написал. Ама защо ли изобщо се захванах...

Поправка - няма да ти чета постовете засега. Ще изчакам момента "когато Реал си върне победната форма", че това ми звучи доста заканващо и интригуващо и обещава да бъде интересно, как ще си го връщаш на всички за подигравките през осминафиналната сага.
Стига толкова, че каква беше темата, а каква стана тя. Айде със здраве!

Абе ти защо само не помислиш колко новоизлюпени фенове на Барселона и Меси се появиха през тази година, колко много хора с фанелки на Роналдо и на други футболисти от Манчестер след 2008, а Роналдиньо след 2006(макар, че вече са на изчезване). Престани да мислиш с гъза си, и се радвай за Барселона, не на несполуките на Реал! Псевдо фене!

П.С. Темата е за размяната на Кака за Майкон, защо подяволите се обясняваш за тези фенове? Барселона по-велики ли са като имат толкова фенове?
[wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/109/2985109G.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
NeRaDzYrA
Мнения: 480
Регистриран на: 24 май 2009 20:44
Контакти:

Re: Реал дава Кака за Майкон

Мнениеот NeRaDzYrA » 18 сеп 2010 00:11

Киву за Кака ? :lol: :lol: :lol:
Изображение
Моуриньо:„Аз не съм Ибрахмович. Твърде съм влюбен в Интер, за да мога да бъда наставник на Милан”,

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Реал дава Кака за Майкон

Мнениеот MORSKI » 18 сеп 2010 21:02

fcb_bg написа:Превърна се в човек, чиито постове просто ще ги пропускам. Не си струва да ги чета. Разбрах го още катп прочетох гениално-самовлюбеното ти "Ето това ни различава от феновете еднодневки, които днес са за Челси, утре стават от Манчестър, вдругиден от Барса и т.н!". Къде и с какъв акъл изобщо бутна Барселона в редицата?! :roll: Май наистина бая та*шак си отнесъл, щом си го написал. Ама защо ли изобщо се захванах...

Поправка - няма да ти чета постовете засега. Ще изчакам момента "когато Реал си върне победната форма", че това ми звучи доста заканващо и интригуващо и обещава да бъде интересно, как ще си го връщаш на всички за подигравките през осминафиналната сага.
Стига толкова, че каква беше темата, а каква стана тя. Айде със здраве!


Все ми е тази какво ще четеш и какво не! То и аз няма да чета поустовете ти... Едно нещо не каза като хората, един факт не изброи! Целия ни форум те разбра що за птица си ;) С какъв акъл съм сложил Барселона ли :mrgreen: Айде не се прави, че нямате еднодневки! Такива, които са станали от Барса след като почна да мачка в последните 3-4 години... Такива, които станаха от Барса заради Стоичков и т.н.... А когато Реал си върне формата го възприемай както искаш, това не е мой проблем... За нищо няма да си връщам, Реал просто ще се върне там където му е мястото- на върха! И тогава тези, които плюеха искат или не ще замлъкнат... Със здраве!


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта