Реал Мадрид - Аякс 15.09. 21:45ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Аякс 15.09. 21:45ч.

Мнениеот Madridist » 16 сеп 2010 01:02

Страхотен мач на Реал Мадрид. Ако това бил "грозният футбол" на Моуриньо- петички, финтове, атаки на скорост , нека всеки път да играем така, аз лично нямам нищо против. Единствено съм крайно недоволен от резултатът, който е доста нереален предвид създадените положения. Отдавна не съм гледал мач, в който единия отбор да е отправил близо 40 удара :shock: А и да не забравяме,че не играем срещу някой слабак, а отбор,който е сред най-големите в европейския футбол като традиции и име . Пореден уникален мач на Йозил, браво на Жозето, който лично настояваще да го привлечем и се вижда с просто око, че сме взели играч с голям потенциал, да не говорим, че е млад и дойде на доста ниска цена(около 15 млн. евро). Игуаин и Роналдо направиха няколко безумни пропуска, дано си вземат поука и почнат да бележат поне половината от създадените положения. На мен лично, ми харесаха много неща в играта на Реал. Първо показахме сигурност. Второ показахме класа. И трето, всеки мач играем по-добре от предишния. За мен, днешният двубой е най-силния на Реал от началото на сезона. Направо си беше игра на котка с мишка. Честита победа на всички фенове от форума

Hala Madrid Изображение
Последна промяна от Madridist на 16 сеп 2010 02:10, променено общо 1 път.
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Аякс 15.09. 21:45ч.

Мнениеот durex » 16 сеп 2010 01:21

Честита победа на Реал с оглед положенията трябваше да биете с 15:0 ;) но нищо и този резултат е достатъчен ;) Жозето както съм писал в по предни постове ще си свърши много добре работата с мадритчани още веднъж честито ;)

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Аякс 15.09. 21:45ч.

Мнениеот durex » 16 сеп 2010 01:24

JohnnieWalker написа:
C.Ronaldo.9 написа:Сигурно ви е много яд, Барца толкова положения дори и на Фифата не са правили ;)!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Хахахахахахаха Барса прави толкова положение горе-долу на всеки 2-3 мача по веднъж :lol: Смешко скрий се :lol:

Ехх колко е жалко да си фен на Барселона...такива са им феновете жалки и никога не се признават за победени

Потребителски аватар
Месершмит
Мнения: 761
Регистриран на: 16 авг 2010 22:21
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Аякс 15.09. 21:45ч.

Мнениеот Месершмит » 16 сеп 2010 07:57

Пичове, вярно, изпуснахме много положения, обаче играта ни от много време насам, за първи път беше - тотално мачкане плюс красиви и скоростни атаки. Ами спомнете си предните години, дори и най-големите слабаци в Премиера адвам ги биехме с няква тотално гадна игра и с клизма.
А сега просто ги смачкахме Аякс с лекота и красива игра. Йозил, разбира се беше над всички, този е толкова добър, че нямам думи и то при условие, че тренировките му с отбора и мачовете се броят на пръсти, представям си какво ще е като се сработи с останалите.
Относно пропуските на Роналдо, Игуаин и Ди Мария, мога да ви кажа, има и такива мачове, важното е по нататък отбора да се сработи и да имаме много по голяма ефективност. Та това е едва 3 мач на този отбор.
Още има много да се работи, много.
Но важното е едно, след този мач разбрах, че Жозе е на прав път и вече съм оптимист за бъдещето на отбора:)

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15581
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Аякс 15.09. 21:45ч.

Мнениеот fcb_bg » 16 сеп 2010 08:30

То не беше групата на групите, 1000 титли на едно място, ала бала... Не искам да омаловажавам победата на Реал, но на тоя Аякс, май са му останали само името и историята. Като ги гледах, си виках, че са едва ли не, аутсайдерите на лигата. Май не знаеха изобщо за какво излязоха. Съвсем спокойно можеше да си помисли човек, че Реал играят с някакъв никакъв съперник. То какво да очакваш от отбор, на когото повече от половината голове са вкарани от 1 човек и който за последно е бил шампион през... 2004?! :roll: Чак се учудих от гредата. Паднах от смях, когато Борето викаше през второто полувреме: "А, това е Икер Касияс, дами и господа". :lol: . Като се сетя как стояха Пул на Бернабеу преди 2 години, болно ми става за Аякс ( а са долу-горе на едно дередже) - тим с такива успехи, налагал стил във футбола и с такава продуктивна школа.
Моу да не набляга толкова на защитната фаза, че голям смях с тия нападатели - забравят как се вкарва и не могат да уцелят топката. :lol:
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

ELiNa
Мнения: 170
Регистриран на: 11 апр 2010 21:22
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Аякс 15.09. 21:45ч.

Мнениеот ELiNa » 16 сеп 2010 09:15

за съжеление моят любимец Кристияно не успя да вкара :) но мача беше хубав за Реал. честито на всички мадритисти :)
Левски и Реал Мадрид са отборите

P.S момчета моля ви, това не е сайт за запознанства !

Потребителски аватар
tibidabo
Мнения: 2258
Регистриран на: 14 дек 2009 21:53
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Аякс 15.09. 21:45ч.

Мнениеот tibidabo » 16 сеп 2010 09:29

Madridist написа:Страхотен мач на Реал Мадрид. Ако това бил "грозният футбол" на Моуриньо- петички, финтове, атаки на скорост , нека всеки път да играем така, аз лично нямам нищо против. Единствено съм крайно недоволен от резултатът, който е доста нереален предвид създадените положения. Отдавна не съм гледал мач, в който единия отбор да е отправил близо 40 удара :shock: А и да не забравяме,че не играем срещу някой слабак, а отбор,който е сред най-големите в европейския футбол като традиции и име . Пореден уникален мач на Йозил, браво на Жозето, който лично настояваще да го привлечем и се вижда с просто око, че сме взели играч с голям потенциал, да не говорим, че е млад и дойде на доста ниска цена(около 15 млн. евро). Игуаин и Роналдо направиха няколко безумни пропуска, дано си вземат поука и почнат да бележат поне половината от създадените положения. На мен лично, ми харесаха много неща в играта на Реал. Първо показахме сигурност. Второ показахме класа. И трето, всеки мач играем по-добре от предишния. За мен, днешният двубой е най-силния на Реал от началото на сезона. Направо си беше игра на котка с мишка. Честита победа на всички фенове от форума

Hala Madrid Изображение

Честито на феновете на Реал. Страхотна победа. Най-важното според мен за Реал е, че вече трети мач не допускат гол. Играта в атака според мен не се е променила кой знае колко от миналата година, но отзад сте наистина стена. Това ви беше големия проблем миналата година...вкарахте над 100 гола, но допуснахте с 20 повече от нас. Стахотно е движението от атака в защита. Но все пак трябва да се срещнете с някой по-равностоен отбор - Аякс в момента наистина са бледа сянка. Успех и с нетърпение очаквам Ел Класико...Поздрави ;)
[center]“Never argue with idiots, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”


― Mark Twain
[/center]

Потребителски аватар
federer90
Мнения: 1947
Регистриран на: 30 юли 2010 19:27
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Аякс 15.09. 21:45ч.

Мнениеот federer90 » 16 сеп 2010 10:36

Кристияно си е педал това е ясно.

Потребителски аватар
hajitsu
Мнения: 16274
Регистриран на: 20 яну 2010 19:31

Re: Реал Мадрид - Аякс 15.09. 21:45ч.

Мнениеот hajitsu » 16 сеп 2010 14:21

federer90 написа:Кристияно си е педал това е ясно.

За теб може да е ясно, но за нас не е... всъщност ти знаеш ли изобщо какъв си та правиш оценки за другите? Когато станеш по-голям от някого, надминеш го или постигнеш повече от него, тогава прави оценки... Аз, ти и всеки друг може да завижда на такива играчи и хора като цяло... затова нямаме право да ги съдим! ;) Първо на първо Роналдо с нищо не е показвал, че е по думите ти "педал", второ - в днешно време всеки има право да избира пола си, включително и той (аз не мисля, че попринцип това е нормално, защото Бог е създал два пола, но както виждаме всички това е напъно нормално в днешно време...), И ТРЕТО дори и да е такъв с какво ти пречи на теб? Мисля, че не трябва да го правим това на въпрос за обсъждане... ТОЙ Е ПОСТИГНАЛ ВСИЧКО КАКВОТО МОЖЕ ДА ПОИСКА ЕДИН ФУТБОЛИСТ - ПЕЧЕЛИЛ Е ШЛ, БИЛ Е НАГРАЖДАВАН С КАКВИ ЛИ НЕ НАГРАДИ, НАЙ–СКЪПИЯТ ДО СЕГА В ИСТОРИЯТА НА ФУТБОЛА И ОЩЕ КУП НЕЩА, КОИТО ТИ НЯМА ДА ПОСТИГНЕШ!
[center]

Код: Избери всички

01001000 01100001 01101100 01100001
01001101 01100001 01100100 01110010 01101001 01100100
[/center]

Потребителски аватар
kangas
Мнения: 41
Регистриран на: 16 сеп 2010 11:49
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Аякс 15.09. 21:45ч.

Мнениеот kangas » 16 сеп 2010 14:47

Жозе Моуриньо:Рано или късно головете ще доидат и тогава някои ще си изпати сериозно :) прав е.търпение трябва малко след 1-2 месеца ще видите кво ше става ;) HALA MADRID
Левски Завинаги


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта