Реал Мадрид с най-големия бюджет в историята на футбола

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

lubomir78
Мнения: 88
Регистриран на: 07 апр 2009 23:15
Контакти:

Реал Мадрид с най-големия бюджет в историята на футбола

Мнениеот lubomir78 » 08 сеп 2010 18:26

Испанският колос Реал Мадрид ще представи днес бюджета си за новия сезон 2010/2011. Той е рекорден в историята на футбола: 450 милиона евро. Президентът на "лос меренгес" Флорентино Перес ще го обяви официално днес от 21,00 часа на пресконференция в испанската столица.

Печалбата от миналия сезон възлиза на 23,971 милиона евро. До 30 юни 2010 година дългът на Кралския клуб е намалял с 25 процента - от 327 млн. на 245. Очакваната печалба през юни 2011 година е 19 милиона.

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: Реал Мадрид с най-големия бюджет в историята на футбола

Мнениеот TPAKTOP » 08 сеп 2010 18:45

колкото и пара да имат пак ще дишат праха на Барса ;)
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата

Proteccao
Мнения: 529
Регистриран на: 12 авг 2010 13:56
Контакти:

Re: Реал Мадрид с най-големия бюджет в историята на футбола

Мнениеот Proteccao » 08 сеп 2010 19:16

Аз не виждам къде ще ги пръскат тези 450 милиона, при положение, че в момента всичките играчи са на много високо ниво и не виждам нито една "дупка" в отбора

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: Реал Мадрид с най-големия бюджет в историята на футбола

Мнениеот TPAKTOP » 08 сеп 2010 19:24

Proteccao написа:Аз не виждам къде ще ги пръскат тези 450 милиона, при положение, че в момента всичките играчи са на много високо ниво и не виждам нито една "дупка" в отбора

Не е задължително тези пари да се харчат за трансфери! Това са пари за заплатите на манекенките. Турненце тук, турненце там и те парите свършиха. След това обаче започва големия рев как с толкова добър отбор Реал са вечено втори в Испания и как като срещнат Олимпик Лион в ШЛ се нас**ат срещу скромния им отбор. Проблема на Реал е цялостната им политика! Те не са отбор а са една жива реклама!
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15581
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Реал Мадрид с най-големия бюджет в историята на футбола

Мнениеот fcb_bg » 08 сеп 2010 20:15

Proteccao написа: Аз не виждам къде ще ги пръскат тези 450 милиона, при положение, че в момента всичките играчи са на много високо ниво и не виждам нито една "дупка" в отбора


Ами само разходите за организацията на домакинството на "Бернабеу", възлизат на около 100 000 евро. Разходите на такива клубове, които се издържат сами, са строго разчетени. Сметни - печалбата, която обявиха за миналият сезон е по-малко от 5%.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Реал Мадрид с най-големия бюджет в историята на футбола

Мнениеот Madridist » 08 сеп 2010 21:53

TPAKTOP написа:Не е задължително тези пари да се харчат за трансфери! Това са пари за заплатите на манекенките. Турненце тук, турненце там и те парите свършиха. След това обаче започва големия рев как с толкова добър отбор Реал са вечено втори в Испания и как като срещнат Олимпик Лион в ШЛ се нас**ат срещу скромния им отбор. Проблема на Реал е цялостната им политика! Те не са отбор а са една жива реклама!


Реал Мадрид никога не са били и няма да бъдат "вечно втори" в Испания. Дори да вземем последните десет години в Примера, ще видиш, че двата испански гранда имат точно по четири титли. Да, Барселона в момента притежават по-силен и сработен отбор, имат страшно талантливо поколение и един от най-добрите състави въобще в историята на футбола. Това е факт. Но, че Реал Мадрид щели да бъдат вечно втори ми идва малко пресилено. Също и че цялостната политика на Реал била "живата реклама" и фуболистите били манекени. Ти знаеш ли какви футболисти купихме през лятото и въобще какво представлява тима в момента :roll: Имаме най-младият състав в първенството и аз лично смятам,че бъдещето е пред тези момчета. Играчи като Ди Мария, Игуаин, Каналес, Йозил, Леон и т.н. Аз вярвам в качествата на тези футолисти и смятам,че единственото,от което имат нужда е време и сработване 8-) Относно "цялостната политика" на Реал Мадрид, че била рекламата, аз мога да ти покажа с факти, че същите неща които се казват за мадридчани, се отнасят и за каталунците. Първо - футболистът с най-много доходи от реклами за миналата 2009 е Лионел Меси. След него е Роналдо. Второ-турнетата. Реал Мадрид са пътуващ цирк,защото ходили на турнета, все едно Барселона през лятото не правят същото. Тази година,според теб с каква цел играха няколко мача с всякакви сборни отбори от китайци и корейци. Аз лично нямам нищо против тези неща, дори напротив, това освен доходи за клуба е възможност и за много местни фенове да се докоснат до своите любимци и да ги видят наживо . Все пак Реал Мадрид и Барселона са отбори популярни в целия свят и съм сигурен,че дори и на Антарктида ще се намерят двама ескимоси, които да спорят гледайки "Ел Класико" :lol: Просто, аз лично се дразня, че за Реал Мадрид се казват неща,които са характерни за абсолютно всички големи тимове в света-Барселона, Манчестър Юнайтед, Ливърпул, Милан и т.н.

[offtopic]И като гледаш Заразно зло, драсни някой ред, дали ти е харесал :geek:[/offtopic]
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

urkoto
Мнения: 3894
Регистриран на: 25 апр 2010 11:54

Re: Реал Мадрид с най-големия бюджет в историята на футбола

Мнениеот urkoto » 09 сеп 2010 01:08

Това значи ли, че тази година провалът ще е най-големият в историята? :?
Краен костовист за сведение на всички герберастки псета.

http://vbox7.com/play:9c1d258e8b - най-великия 3-секунден клип в историята на човечеството

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: Реал Мадрид с най-големия бюджет в историята на футбола

Мнениеот TPAKTOP » 09 сеп 2010 07:55

Madridist написа:Реал Мадрид никога не са били и няма да бъдат "вечно втори" в Испания. Дори да вземем последните десет години в Примера, ще видиш, че двата испански гранда имат точно по четири титли. Да, Барселона в момента притежават по-силен и сработен отбор, имат страшно талантливо поколение и един от най-добрите състави въобще в историята на футбола. Това е факт. Но, че Реал Мадрид щели да бъдат вечно втори ми идва малко пресилено. Също и че цялостната политика на Реал била "живата реклама" и фуболистите били манекени. Ти знаеш ли какви футболисти купихме през лятото и въобще какво представлява тима в момента :roll: Имаме най-младият състав в първенството и аз лично смятам,че бъдещето е пред тези момчета. Играчи като Ди Мария, Игуаин, Каналес, Йозил, Леон и т.н. Аз вярвам в качествата на тези футолисти и смятам,че единственото,от което имат нужда е време и сработване Относно "цялостната политика" на Реал Мадрид, че била рекламата, аз мога да ти покажа с факти, че същите неща които се казват за мадридчани, се отнасят и за каталунците. Първо - футболистът с най-много доходи от реклами за миналата 2009 е Лионел Меси. След него е Роналдо. Второ-турнетата. Реал Мадрид са пътуващ цирк,защото ходили на турнета, все едно Барселона през лятото не правят същото. Тази година,според теб с каква цел играха няколко мача с всякакви сборни отбори от китайци и корейци. Аз лично нямам нищо против тези неща, дори напротив, това освен доходи за клуба е възможност и за много местни фенове да се докоснат до своите любимци и да ги видят наживо . Все пак Реал Мадрид и Барселона са отбори популярни в целия свят и съм сигурен,че дори и на Антарктида ще се намерят двама ескимоси, които да спорят гледайки "Ел Класико" :lol: Просто, аз лично се дразня, че за Реал Мадрид се казват неща,които са характерни за абсолютно всички големи тимове в света-Барселона, Манчестър Юнайтед, Ливърпул, Милан и т.н.

[offtopic]И като гледаш Заразно зло, драсни някой ред, дали ти е харесал :geek:[/offtopic]

Виж аз съм на мнение че политиката на Реал не е правилна. Има само две звезди които след трансферите си в Реал са продължавали да играят на ниво - Фиго и Задан. ;) Всички други бяха закупувани с цел продажба на фен артикули и се стигаше до факта че за един пост да се борят 5 футболиста като от тях 2ма бяха много известни. Преди години навярно помниш Реал като бяха пред фалит и тогавашният им президент явно беше бизнесмен и ипотекира всички бази на клуба. Оттам започна да купува подобни футболисти. Да обаче е неприятно да гледаш Дейвид Бекамп как от най-добрия в Ман Юн става поредната "супер звезда" в Реал Мадрид. Не може човека с най-добрия дълъг пас да заиграе в Реал при положение че Реал са все известни с задържането на топката и подаването си по земя :shock: Това си беше трансфер с цел реклама :roll: А за турнетата нищо лошо не съм казал. Исках да кажа че там се пръскат страшно много пари за организирането на подобно мероприятие. То също е с цел реклама и продажба на фен артикули ;)
[offtopic]Иначе за "Заразно зло" се оказа че премиерата му е чак на 10.09.2010 :roll: Кво се обърках мамата си трака :shock: Но ще ти кажа ;)[/offtopic]
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта