Реал Мадрид с най-младия отбор в Примера

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
RENAULT
Мнения: 1090
Регистриран на: 06 авг 2009 22:01
Контакти:

Re: Реал Мадрид с най-младия отбор в Примера

Мнениеот RENAULT » 03 сеп 2010 23:15

Unscrewed написа:къв интер та бухти в главата бре те тая година в топ 3 ако са пак ще е чудо ;)

Дали???? ;) ;) ;) ;)
megan fox написа:"Меси вкарва когато пожелае." :X

Потребителски аватар
FREE-attitude
Мнения: 5
Регистриран на: 04 сеп 2010 11:24
Контакти:

Re: Реал Мадрид с най-младия отбор в Примера

Мнениеот FREE-attitude » 04 сеп 2010 11:50

От Реал че на Интер и Юве.. абе.. :lol:

Реал хубаво правят, че подмладяват отбора. Но не забравяйте школата на Барса - доста юноши са излезли оттам и сега са звезди.
Хубавото в случая за Реал е, че хем купуват млади футболист, хем вече са звезди :mrgreen:
Лично на мен ще ми е интересно да видя Месута как ще се представи :!:
FORZA JUVENTUS

Потребителски аватар
sl321
Мнения: 2807
Регистриран на: 21 апр 2008 15:17

Re: Реал Мадрид с най-младия отбор в Примера

Мнениеот sl321 » 04 сеп 2010 12:56

Така е по добре от колкото да се взимат футбоисти на които пика им е минал.В Реал ако прояват търпение мисля че ако не тази то следващата година ще мачкаме!
http://www.eridubet.com
Доста блогове с типстъри на едно място.

Aquaaa
Мнения: 12
Регистриран на: 02 сеп 2010 12:15
Контакти:

Re: Реал Мадрид с най-младия отбор в Примера

Мнениеот Aquaaa » 04 сеп 2010 14:56

bojkyy написа:Това е страхотно, но в един момент може и да навреди това, че повечето не са вряли и кипяли в големите мачове, като един Раул например

Аз не съм много съгласен с теб, според мен опита идва с игра и няма нищо по-добро от младеж, който иска да се докаже в един отбор, стига да се работи правилно с него и да има добър треньор зад гърба си... Евала това е Реал, сега остава да покажем красивата игра от миналия сезон, само че доста по-резултатна....

Потребителски аватар
bojkyy
Мнения: 3913
Регистриран на: 31 яну 2009 00:42
Местоположение: Под тепетата
Контакти:

Re: Реал Мадрид с най-младия отбор в Примера

Мнениеот bojkyy » 04 сеп 2010 16:08

Aquaaa написа:
bojkyy написа:Това е страхотно, но в един момент може и да навреди това, че повечето не са вряли и кипяли в големите мачове, като един Раул например

Аз не съм много съгласен с теб, според мен опита идва с игра и няма нищо по-добро от младеж, който иска да се докаже в един отбор, стига да се работи правилно с него и да има добър треньор зад гърба си... Евала това е Реал, сега остава да покажем красивата игра от миналия сезон, само че доста по-резултатна....

И ти си прав, но не е ли по добре да има един опитен играч който да придава спокойствое и да помага на младите. В защита вече везехме един(Карвальо) но напред вече няма :)
[wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/109/2985109G.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
RENAULT
Мнения: 1090
Регистриран на: 06 авг 2009 22:01
Контакти:

Re: Реал Мадрид с най-младия отбор в Примера

Мнениеот RENAULT » 04 сеп 2010 17:24

bojkyy написа:
Aquaaa написа:
bojkyy написа:Това е страхотно, но в един момент може и да навреди това, че повечето не са вряли и кипяли в големите мачове, като един Раул например

Аз не съм много съгласен с теб, според мен опита идва с игра и няма нищо по-добро от младеж, който иска да се докаже в един отбор, стига да се работи правилно с него и да има добър треньор зад гърба си... Евала това е Реал, сега остава да покажем красивата игра от миналия сезон, само че доста по-резултатна....

И ти си прав, но не е ли по добре да има един опитен играч който да придава спокойствое и да помага на младите. В защита вече везехме един(Карвальо) но напред вече няма :)

Точно това си пролича в миналият мач
megan fox написа:"Меси вкарва когато пожелае." :X

Потребителски аватар
bojkyy
Мнения: 3913
Регистриран на: 31 яну 2009 00:42
Местоположение: Под тепетата
Контакти:

Re: Реал Мадрид с най-младия отбор в Примера

Мнениеот bojkyy » 04 сеп 2010 20:28

RENAULT написа:
bojkyy написа:
Aquaaa написа:Аз не съм много съгласен с теб, според мен опита идва с игра и няма нищо по-добро от младеж, който иска да се докаже в един отбор, стига да се работи правилно с него и да има добър треньор зад гърба си... Евала това е Реал, сега остава да покажем красивата игра от миналия сезон, само че доста по-резултатна....

И ти си прав, но не е ли по добре да има един опитен играч който да придава спокойствое и да помага на младите. В защита вече везехме един(Карвальо) но напред вече няма :)

Точно това си пролича в миналият мач

Да Раул би помогнал много ;)
[wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/109/2985109G.jpg[/wrapimg]


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта