Роналдо влезе в историята на Примера

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
McMarto
Мнения: 197
Регистриран на: 27 май 2010 11:39
Контакти:

Re: Роналдо влезе в историята на Примера

Мнениеот McMarto » 23 май 2011 02:12

Ми такова впечатление ми е направил, особено на четирите мача с Барселона наскоро, но и други имаше. Айде, знам, че не е лесно и сигурно и аз не бих ги отиграл тея положения, но за такава цена, човек би очаквал безгрешен играч.

Blue_Girl
Мнения: 13001
Регистриран на: 15 апр 2010 21:02
Skype: На, който му трябва да пита!
Местоположение: Ст. Георги Аспарухов, сектор А.
Контакти:

Re: Роналдо влезе в историята на Примера

Мнениеот Blue_Girl » 23 май 2011 02:14

40 гола, са си 40, както и да го погледнеш!
Така че, още 1 път, браво, на Роналдо!
8-)
Пак сърцата ни са пълни,
пак стадионът ще е син!
Синьо знаме ще се вее,
само Левски ще се пее!
ееееееее,
сини богове,
цялата земя,
пред вас на колене!

Потребителски аватар
UNBEATABLE
Мнения: 2782
Регистриран на: 24 май 2010 14:56
Контакти:

Re: Роналдо влезе в историята на Примера

Мнениеот UNBEATABLE » 23 май 2011 07:51

McMarto написа:Ми такова впечатление ми е направил, особено на четирите мача с Барселона наскоро, но и други имаше. Айде, знам, че не е лесно и сигурно и аз не бих ги отиграл тея положения, но за такава цена, човек би очаквал безгрешен играч.

Е, ти добре ли си... Всеки прави грешки, това че дадоха голяма сума за него, не означава, че сам трябва да носи титли... Цял сезон ни мъкна на гърба си, това че и ДРУГИ се дъниха много ни коства титлата в Примера. Ама дай Роналдо да е виновен, щото струва 100 милиона, а Бензема и Игуаин, че пропускат сами срещу вратарите и ни костваха около 9 точки?!?! А миналия сезон, колко обрати имаше, и кой помагаше за тях? РОНАЛДО! Стига с тоя песимизъм към него, дава всичко от себе си и играе със хъс и сърце, то си личи...

Потребителски аватар
McMarto
Мнения: 197
Регистриран на: 27 май 2010 11:39
Контакти:

Re: Роналдо влезе в историята на Примера

Мнениеот McMarto » 23 май 2011 16:05

Може и да си прав, аз не го харесвам и по-скоро щях да нахраня децата в Ирак, отколкото да дам тея 100 милиона за него :lol: Вероятно не съм обективен.

Потребителски аватар
Месершмит
Мнения: 761
Регистриран на: 16 авг 2010 22:21
Контакти:

Re: Роналдо влезе в историята на Примера

Мнениеот Месершмит » 23 май 2011 17:10

McMarto написа:Може и да си прав, аз не го харесвам и по-скоро щях да нахраня децата в Ирак, отколкото да дам тея 100 милиона за него :lol: Вероятно не съм обективен.

Новата оферта на Сити за него е 170 милиона, мисля че лятото ще стигне и до 200. Така че ако търсиш играч за който да са дадени пари на вятъра, това със сигурност не е той. И не понеже в момента струва много по-скъпо отколкото го взехме, а защото е най-добрия и най-постоянен играч за отбора.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта