Нури Сахин е играч на Реал Мадрид

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: Нури Сахин е играч на Реал Мадрид

Мнениеот shotgun blues » 10 май 2011 18:49

Карлос Тевес е поредният спряган страхотен футболист е но на кой на мястото да дойде
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
hajitsu
Мнения: 16274
Регистриран на: 20 яну 2010 19:31

Re: Нури Сахин е играч на Реал Мадрид

Мнениеот hajitsu » 10 май 2011 19:15

shotgun blues написа:Карлос Тевес е поредният спряган страхотен футболист е но на кой на мястото да дойде

Адебайор! ;)
[center]

Код: Избери всички

01001000 01100001 01101100 01100001
01001101 01100001 01100100 01110010 01101001 01100100
[/center]

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: Нури Сахин е играч на Реал Мадрид

Мнениеот shotgun blues » 10 май 2011 19:45

еее Игуаин,Бензема,Роналдо,КАКА,Сахин,Ди Мария,Йозил + искаме да дадат шанс на младите Сарабия и особеннно на МОРАТА който е страхотен талант
как МОРАТА ще получи шанс при Игуаин ,Бензема,Тевез :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
МОРАТА трябва да е третият нападател на отбора заедно с Игуаин и Бензема и да му се дава все повече шанс ,головете ще дойдат сигурен съм 8-)
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12962
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Нури Сахин е играч на Реал Мадрид

Мнениеот Eminem » 10 май 2011 20:01

shotgun blues написа:еее Игуаин,Бензема,Роналдо,КАКА,Сахин,Ди Мария,Йозил + искаме да дадат шанс на младите Сарабия и особеннно на МОРАТА който е страхотен талант
как МОРАТА ще получи шанс при Игуаин ,Бензема,Тевез :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
МОРАТА трябва да е третият нападател на отбора заедно с Игуаин и Бензема и да му се дава все повече шанс ,головете ще дойдат сигурен съм 8-)

Ами целта пред Реал за следващият сезон ще е спечелване на титлата,Купата на Краля и ШЛ.Така,че според мен ако Адебайор си тръгне ще е наложително да се купи един класен централен нападател,защото при една контузия на Бензема или Игуаин ще останат само с един опитен нападател. Мората не е готов да решава мачове в ШЛ.Дори и да вземат един нападател и те да станат трима, пак ще има мачове за Мората.Реал има да играе много мачове следващият сезон, ще играе на три фронта, така че мачове за Мората пак ще има.

Потребителски аватар
UNBEATABLE
Мнения: 2782
Регистриран на: 24 май 2010 14:56
Контакти:

Re: Нури Сахин е играч на Реал Мадрид

Мнениеот UNBEATABLE » 10 май 2011 22:20

Eminem написа:
shotgun blues написа:еее Игуаин,Бензема,Роналдо,КАКА,Сахин,Ди Мария,Йозил + искаме да дадат шанс на младите Сарабия и особеннно на МОРАТА който е страхотен талант
как МОРАТА ще получи шанс при Игуаин ,Бензема,Тевез :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
МОРАТА трябва да е третият нападател на отбора заедно с Игуаин и Бензема и да му се дава все повече шанс ,головете ще дойдат сигурен съм 8-)

Ами целта пред Реал за следващият сезон ще е спечелване на титлата,Купата на Краля и ШЛ.Така,че според мен ако Адебайор си тръгне ще е наложително да се купи един класен централен нападател,защото при една контузия на Бензема или Игуаин ще останат само с един опитен нападател. Мората не е готов да решава мачове в ШЛ.Дори и да вземат един нападател и те да станат трима, пак ще има мачове за Мората.Реал има да играе много мачове следващият сезон, ще играе на три фронта, така че мачове за Мората пак ще има.

Е, не съм съгласен, ако почне да се налага, ще е готов да решава такива мачове. През сезона имаше страхотни включвания, дори и възможности да отбележи, само малшанса му попречи да го направи...

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12962
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Нури Сахин е играч на Реал Мадрид

Мнениеот Eminem » 10 май 2011 22:59

UNBEATABLE написа:Е, не съм съгласен, ако почне да се налага, ще е готов да решава такива мачове. През сезона имаше страхотни включвания, дори и възможности да отбележи, само малшанса му попречи да го направи...

Ами могат да започнат да го пускат в мачовете за Купата на Краля, за първенството и ако покаже добри игри и вкарва голове да започнат все повече да го налагат.Лошото е,че аз не виждам някаква стратегия в Реал за налагане на юноши.

Потребителски аватар
UNBEATABLE
Мнения: 2782
Регистриран на: 24 май 2010 14:56
Контакти:

Re: Нури Сахин е играч на Реал Мадрид

Мнениеот UNBEATABLE » 10 май 2011 23:52

Eminem написа:
UNBEATABLE написа:Е, не съм съгласен, ако почне да се налага, ще е готов да решава такива мачове. През сезона имаше страхотни включвания, дори и възможности да отбележи, само малшанса му попречи да го направи...

Ами могат да започнат да го пускат в мачовете за Купата на Краля, за първенството и ако покаже добри игри и вкарва голове да започнат все повече да го налагат.Лошото е,че аз не виждам някаква стратегия в Реал за налагане на юноши.

То няма, как да я видиш... Отначалото започнаха да пускат - я Сарабия, я Мората... Начо, Хуанфран, Хуан Карлос, Алекс...

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12962
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Нури Сахин е играч на Реал Мадрид

Мнениеот Eminem » 11 май 2011 00:12

UNBEATABLE написа:
Eminem написа:
UNBEATABLE написа:Е, не съм съгласен, ако почне да се налага, ще е готов да решава такива мачове. През сезона имаше страхотни включвания, дори и възможности да отбележи, само малшанса му попречи да го направи...

Ами могат да започнат да го пускат в мачовете за Купата на Краля, за първенството и ако покаже добри игри и вкарва голове да започнат все повече да го налагат.Лошото е,че аз не виждам някаква стратегия в Реал за налагане на юноши.

То няма, как да я видиш... Отначалото започнаха да пускат - я Сарабия, я Мората... Начо, Хуанфран, Хуан Карлос, Алекс...

Ами сега нищо не пречеше срещу Хетафе да пуснат Мората, Гранеро, Каналес титуляри, защо не и Педро Леон.Като резерви да влязат Сарабия, Начо и някой от теб изброените.

Потребителски аватар
UNBEATABLE
Мнения: 2782
Регистриран на: 24 май 2010 14:56
Контакти:

Re: Нури Сахин е играч на Реал Мадрид

Мнениеот UNBEATABLE » 11 май 2011 00:36

Е, ние ли да казваме на Моуриньо... той си е решил така. И аз мисля, че ще бъде супер тези да играеха, но...


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта