Реал Мадрид договори Неймар

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Frankie Lampard
Мнения: 10118
Регистриран на: 25 авг 2010 20:13
Местоположение: Палатка пред Stamford Bridge
Контакти:

Re: Реал Мадрид договори Неймар

Мнениеот Frankie Lampard » 14 юни 2011 18:55

Мадридист, забравяш факта, че Шахин имаше buyout клауза !!! Иначе за под 30 милиона само на снимка щяхте да го гледате !!! Същото и с Йозил, който имшае 1 година договор !!!

Иначе Неймар е безспорен талант. Гледал съм му много мачове, но пък и Робиньо беше същия. :roll:

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Реал Мадрид договори Неймар

Мнениеот daniel875 » 14 юни 2011 18:58

Frankie Lampard написа:Мадридист, забравяш факта, че Шахин имаше buyout клауза !!! Иначе за под 30 милиона само на снимка щяхте да го гледате !!! Същото и с Йозил, който имшае 1 година договор !!!

Иначе Неймар е безспорен талант. Гледал съм му много мачове, но пък и Робиньо беше същия. :roll:

Робиньо беше уникален талант, много силни мачове правеше с Реал, но с решаващо значение в Европа не постигна. Силно се нядавам, че в Милан ще се промени в това отношение. Трябва да стане така. Този сезон се възстановяваше от три, изгубени само от простотията му, години. Не е късно да покаже, че наистина може.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

roli
Мнения: 39
Регистриран на: 13 май 2011 20:41
Skype: 9SRKG8E
Контакти:

Re: Реал Мадрид договори Неймар

Мнениеот roli » 14 юни 2011 19:08

В Реал за да се наложиш трябва характер.Момчето е младо и крехко.Много е важно как е в психологически план.Все пак е на 19.Ще му бъде много трудно на Неймар,ако дойде разбира се!
Последна промяна от roli на 14 юни 2011 19:10, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
south_division
Мнения: 813
Регистриран на: 27 авг 2009 23:52
Контакти:

Re: Реал Мадрид договори Неймар

Мнениеот south_division » 14 юни 2011 19:09

На мен латиноамериканците и най вече бразилците са ми слабост и може би съм пристрастен. За мен Неймар и Гансо са изключителни футболисти с много талант.Който гледа кампеонато бразилейро знае за какво става въпрос.Въпроса е да уцелят мястото за развитие. Искам ги в Барса , дано не е вярно това за Неймар, но като цяло дори и да отиде в Реал ще бъде богатство да го гледаме всяка седмица в Премиера и ШЛ

Потребителски аватар
Frankie Lampard
Мнения: 10118
Регистриран на: 25 авг 2010 20:13
Местоположение: Палатка пред Stamford Bridge
Контакти:

Re: Реал Мадрид договори Неймар

Мнениеот Frankie Lampard » 14 юни 2011 19:15

roli написа:В Реал за да се наложиш трябва характер.Момчето е младо и крехко.Много е важно как е в психологически план.Все пак е на 19.Ще му бъде много трудно на Неймар,ако дойде разбира се!


Няма никаква психика, не знае какво иска. Това момче си променя мнението през 2 секунди. Не мисля, че ще стане новия Пеле, за какъвто потенциал определено има, но един играч от нивото на Робиньо би трябвало да стане без проблем. Въпросът е да възмъжее и да си промени характера, защото ... Ако си мисли, че в Реал ще уволняват треньори, щото не му дават да бие дузпи ...

Потребителски аватар
Los Che
Мнения: 7374
Регистриран на: 29 юни 2009 20:42
Skype: yomusbg
Местоположение: Nou Mestalla
Контакти:

Re: Реал Мадрид договори Неймар

Мнениеот Los Che » 14 юни 2011 19:36

В същото време - школата захранва ValenciaCF
[center]Dani Parejo е вече играч на Valencia Club de Fútbol за следващите пет сезона[/center]

Двата отбора "Хетафе" и VCF са се споразумяли, като в сделката е включен и Miguel Ángel Moyà под наем за един сезон в Getafe CF

[center]Изображение[/center]


Daniel Parejo Muñoz е роден в Coslada, Madrid,на 16 април 1989г. Той е от поколението дало на Испания най-голямата звезда в момента - Juan Mata.
Започва в школата на "Реал" Мадрид като един от най-обещаващите таланти на Испания.
Включен е във всички нац.селекции до 17, до 19 а сега е в Дания с U-21.
2007–2008 Spain U19 13 (3)
2009 Spain U20 11 (1)
2008–2011 Spain U21 16 (5)

В същото време играе в отбора на Real Madrid – Castilla , а след това един сезон в английската втора лига в отбора със странното име Queens Park 14 мача/ 10 титуляр.
На островитяните прави огромно впечатление даже и само заради факта че е един от малкото иберийци бързо заговорили местния език. Искат да го закупят , но "Реал" си го прибира. Има и 5 мача за отбора - мащеха.
2009 е продаден на Getafe CF. Изигра 64 мача и вкара 9 гола.

На 14.06.2011 преминава за 6 000 000 евро във VCF.
Prefiero desaparecer que ver morir al Valencia: Rubén Baraja.
Como aficionado del Valencia estoy muy feliz.
El ´Guaje´ David Villa
Rino: “Mis jugadores son los mejores del mundo”.

Потребителски аватар
Frankie Lampard
Мнения: 10118
Регистриран на: 25 авг 2010 20:13
Местоположение: Палатка пред Stamford Bridge
Контакти:

Re: Реал Мадрид договори Неймар

Мнениеот Frankie Lampard » 14 юни 2011 19:40

Daniel Parejo Muñoz е роден в Coslada, Madrid,на 16 април 1989г. Той е от поколението дало на Испания най-голямата звезда в момента - Juan Mata.


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18128
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Реал Мадрид договори Неймар

Мнениеот kingofpop » 14 юни 2011 19:56

Frankie Lampard написа:
Daniel Parejo Muñoz е роден в Coslada, Madrid,на 16 април 1989г. Той е от поколението дало на Испания най-голямата звезда в момента - Juan Mata.


:lol: :lol: :lol:



хахахахахаха :) :)
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Frankie Lampard
Мнения: 10118
Регистриран на: 25 авг 2010 20:13
Местоположение: Палатка пред Stamford Bridge
Контакти:

Re: Реал Мадрид договори Неймар

Мнениеот Frankie Lampard » 14 юни 2011 20:50

Има слухове, че това блъф, за да се осъществи безпроблемно трансфера на Кун. Един вид хвърлят прах в собствениците на другите клубове и набързо уреждат Кун. ( Не знам колко може да се вярва на тази спеклуация ). А и 2-та милиона ми се струват прекалено малко, тъй като ние ( Челси ) му предлага/хме около двойно повече и той ги отказа.

Потребителски аватар
sackcho
Мнения: 321
Регистриран на: 11 апр 2010 14:40
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Реал Мадрид договори Неймар

Мнениеот sackcho » 14 юни 2011 20:50

Frankie Lampard написа:
roli написа:В Реал за да се наложиш трябва характер.Момчето е младо и крехко.Много е важно как е в психологически план.Все пак е на 19.Ще му бъде много трудно на Неймар,ако дойде разбира се!


Няма никаква психика, не знае какво иска. Това момче си променя мнението през 2 секунди. Не мисля, че ще стане новия Пеле, за какъвто потенциал определено има, но един играч от нивото на Робиньо би трябвало да стане без проблем. Въпросът е да възмъжее и да си промени характера, защото ... Ако си мисли, че в Реал ще уволняват треньори, щото не му дават да бие дузпи ...

Като стана на въпрос за дузпите - тоя всичките му дузпи са извън правилата, всеки път се спира чака вратаря да се хвърли и чак тогава бие, не знам как съдиите му ги зачитат! :shock:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта