Барселона - Реал Мадрид 1:1 (FT)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
STAMFORD
Мнения: 260
Регистриран на: 26 мар 2011 21:57
Контакти:

Re: Барселона - Реал Мадрид, ШЛ, 3 май (вторник), 21:45

Мнениеот STAMFORD » 04 май 2011 01:09

tatusindo написа:Барса бият Самп с гол на Куман от фаул ;)

Казах,че не съм сигурен.Възможно е да греша :roll:Не съм се ровил в нета,все пак това е по памет
Последна промяна от STAMFORD на 04 май 2011 01:10, променено общо 1 път.
VraTar4o написа:0-2 с хеттрик на Торес

Потребителски аватар
Rivaldo10
Мнения: 17260
Регистриран на: 17 май 2008 19:18
Контакти:

Re: Барселона - Реал Мадрид, ШЛ, 3 май (вторник), 21:45

Мнениеот Rivaldo10 » 04 май 2011 01:10

tatusindo написа:Барса бият Самп с гол на Куман от фаул ;)

В продълженията. ;)
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/01/339228a163748b01.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
cristiano_ronaldo7
Мнения: 224
Регистриран на: 03 окт 2010 23:00
Контакти:

Re: Барселона - Реал Мадрид, ШЛ, 3 май (вторник), 21:45

Мнениеот cristiano_ronaldo7 » 04 май 2011 01:21

Честито Ви :) ..Малко съдията съдята Но и така се печели.. 8-)
Изображение

Потребителски аватар
whack
Мнения: 101
Регистриран на: 24 яну 2010 21:16
Skype: krauzerin
Местоположение: София
Контакти:

Re: Барселона - Реал Мадрид, ШЛ, 3 май (вторник), 21:45

Мнениеот whack » 04 май 2011 01:38

STAMFORD написа:
nascko написа:Може би съм най-дъртия който пише в този форум, но тази вечер наистина ме убеди че барса е толкова "гранд" клкото е и борусия дортмунд. Когато стършелите с тренер даскала по физ.възп. хитцфелд взеха КЕШ - статисткита казва "6 отменени гола на противниковия отбор при резултат 0:0 във фаза директни елиминации" Не знам на колко от вас им говори нещо името Хелмут Дукадам - жокер - вратар на Стяуа Букурещ. Айде това да е задачка за лека нощ на всички фенове на каталунци. И да си направят една сметка колко финала са играли, загубили и най-важното кога за първи път са спечелили ;) Знам че Гуглето ще ви помогне, но донякъде. Моят коз е че аз съм гледал мачовете (някои и черно-бяло) а вие НЕ. И откога барцилона е футболен гранд, в Европа? Защото ако погледнете резултатите на Цървена Звезда до 1985 въпроса си е дискусионен? И на какво отгоре се мерят с един клуб като Аякс? Просто медиите правят определени промоции за "най-най-най" Факт е че през последните 15 г. барса играе добър футбол, факт е че се радва на позитивен медиен интерес. Но е факт също, че печелят тези, които имат най-големи дългове :idea: Признанието е на Платини :!: А и президента на парфюмчетата признава че клуба има сериозни краткосрочни дългови проблеми.
Относно мача, 12-мин симулация на Меси - ж.к. на Карвальо, първа спорна ситуация (имаше великолепно повторение че няма контакт, но бързо беше забърсано) великолепни 15 мин на барса в средата и края на полувремето, но ялови...
2-то полувреме започва по мечтан начин - ГОЛ , да ама не, Колина да пита мъдията какво свири - фаул? авантаж? в каква последователност? в чия полза (това е тъпо, знае се кой печели )? Критерий за нарушения или за падания? Като гледах в двата мача как едните реагират след фаул, и другите .......
След първия мач бях бесен, сега ми е тъпичко.
Но този мач за пореден път ме убеди защо единия от двата отбора има 9 (ДЕВЕТ) купи във витрината си а другите.....
Спорта е за силни характери, барса и тази вечер ме убеди, че никога не са ги имали - справка Хелмут Дукадам
Момчета барселонисти, вижте с НАЙ-ГОЛЕМИТЕ Кройф, Неескенс - какво спечелихте?


Дукдам им хвана 4 дузпи :) Този мач и аз си го спомням :) отделно,че първия КЕШ им е по времето на Стоичков срещу Сампдория.Дори(ако не ме лъже паметта)го вземат с негов гол на финала,което ще рече че Барселона е "ГОЛЯМ" отбор от 1991-1992 година някъде ;) А най-лошото е,че повечето форумни фенове на този отбор даже не са се поинтересували за това,а така също и не си знаят историята на клуба,но това не им пречи да се изявяват като "върли"фенове на клуба така,сякаш живота им зависи от това :) е поддръжници на силните на деня,с лопата да ги ринеш ;) :!:

Не съм фен на Барселона,просто им симпатизирам.
Не съм гледал черно-бели мачове в реално време поради възраста си (22).
Не мога да успоря,че Мадрид са най-титулувания на Европейско ново (Милан имат повече,но всеки истински фен не нарежда Уефа и КНК до КЕШ и ШЛ).
НО!!!! Немога да подмина изказването ви относно Барселона...Хора афектирани сте,не пишете глупости.Барселона е била и винаги ще бъде гранд в Европа! Това е първия отбор елиминирал за първи път Реал Мадрид в КЕШ. Отбора има 3,а вертоятно в скоро време 4 титли в ШЛ има спечелени КНК (няма да назовавам бройка,ще излъжа).Това което се прави там и постига там,е защото този отбор има СТИЛ на игра.Толкова добре изразен и обработен и завършен.СТИЛ,какъвто и да било той не притежава никой друг отбор.СТИЛ,с който ВСЕКИ един отбор на този свят се съобразява(а когато си длъжен да се съобразяваш с противника,а не обратното ти си аудсайдер).
И искам да попитам така отявлените фенове на Мадрид дали са чели за мачовете преди те да се родят?Защото аз да...Прочетете и ще разберете какво е несправедливост,подигравка,унижение...И тогава коментирайте последните 2-3 години

ПП:Вие дадохте пример с историята,но монетата винаги има 2 страни...огледайте и прочетете и другата :)
FC Internazionale Milano!

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: Барселона - Реал Мадрид, ШЛ, 3 май (вторник), 21:45

Мнениеот Santiago Munezz » 04 май 2011 07:52

paskal40 написа:Тука който каквото и да напише анти-Барселона ще е ГОЛЯМО мнението му...Ман Юнайтед също са много подпиран отбор и много от тия дето следят ВЛ ще го потвърдят...и какво от това...

За разлика от вас си печелят купите от ШЛ съвсем честно,вие освен със сериозно рамо от УЕФА по-друг начин можете ли? :?
[center][wrapimg=]http://media3.acmilan.com/uploads/dwh/multimedia/654-6.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScaR27gCBKUGF931MqeFZLUIPsQ2DeXwEYHZQTrYrlfS4FIrTI6IXvl7ZGeQ[/wrapimg][/center]

nascko
Мнения: 371
Регистриран на: 06 апр 2010 11:09
Контакти:

Re: Барселона - Реал Мадрид, ШЛ, 3 май (вторник), 21:45

Мнениеот nascko » 04 май 2011 09:18

"whack" - преди да пишеш глупости, чети, не "успорвай". Какво имат повече Милан? КЕШ ;) ?
И ако един отбор който елиминира Реал Мадрид автоматично става гранд :) :) :) :)
А относно "стила" - някои го харесват, други - НЕ
Моето мнение е формирано повече от 30 години с гледане на футбол, не с четене и игрички.
Последна промяна от nascko на 04 май 2011 09:48, променено общо 1 път.

nascko
Мнения: 371
Регистриран на: 06 апр 2010 11:09
Контакти:

Re: Барселона - Реал Мадрид, ШЛ, 3 май (вторник), 21:45

Мнениеот nascko » 04 май 2011 09:53

УЕФА счупи тъпомера още преди мача. Няма такъв случай в историята на евротурнирите един и същи съдия да ръководи в два поредни сезона мач-реванш на един и същи клуб на ниво полуфинал :o
Само тоз белгиец ли е кадърен за такова високо ниво, няма други достойни негови колеги ли? Или просто е най-подходящ? Въпроси на които няма кой да отговори.....

Потребителски аватар
sl321
Мнения: 2807
Регистриран на: 21 апр 2008 15:17

Re: Барселона - Реал Мадрид, ШЛ, 3 май (вторник), 21:45

Мнениеот sl321 » 04 май 2011 09:54

ФИФАлона,няма да имат никога проблем срещу никой, до като са ФИФАлона.

В никакъв случай отстраняването не беше безапелационно както им се иска да е на феновете на Барселона.
Отделно че,от четири мача резултата между двата отбора е 4-3 за Барселона във два равни мача ( 1-1,1-1) една победа за Барселона след груба съдийска намеса( 0-2) и една победа на Реал във финала за купата ( 1-0).

И това е непобедимият отбор на Барселона.

Ако имаше справедливо съдийство според мен Реал щеше да отсрани Барселона.А да не говорим ако бяхме подпряни, и то толкова отявлено.

Този отбор на Барселона до този момент не са изпитали нито веднъж "съдийски тесли".
Когато бъдат порязани здраво и победят елате да ми се обадите.Впрочем няма как да победят ,защото това е "съдийската тесла" да паднеш заради това че те режат.При този отбор на Барселона това до сега не съм го видял.
Последна промяна от sl321 на 04 май 2011 09:56, променено общо 1 път.
http://www.eridubet.com
Доста блогове с типстъри на едно място.

Потребителски аватар
sl321
Мнения: 2807
Регистриран на: 21 апр 2008 15:17

Re: Барселона - Реал Мадрид, ШЛ, 3 май (вторник), 21:45

Мнениеот sl321 » 04 май 2011 09:58

TheBest007 написа:Ало, фенчето на Интер, Бенкуеренса да ти говори нещо, а? Що не гледате и от другата страна,а? :evil:


Това дето си го сложил отдолу,срщу Роналдо няма ли нарушение?
http://www.eridubet.com
Доста блогове с типстъри на едно място.

Потребителски аватар
TheBest007
Мнения: 2929
Регистриран на: 06 авг 2010 00:20
Контакти:

Re: Барселона - Реал Мадрид, ШЛ, 3 май (вторник), 21:45

Мнениеот TheBest007 » 04 май 2011 10:00

sl321 написа:
TheBest007 написа:Ало, фенчето на Интер, Бенкуеренса да ти говори нещо, а? Що не гледате и от другата страна,а? :evil:


Това дето си го сложил отдолу,срщу Роналдо няма ли нарушение?

Според теб докосва ли го? :? Интересно ми е да чуя и други мнения просто :!:
Изображение
[rimg]http://prikachi.com/users/megan_fox/24m.jpg[/rimg][rimg]http://www.prikachi.com/images/46/3855046n.jpg[/rimg][rimg]http://www.prikachi.com/images/864/3854864z.jpg[/rimg]
KРАЛ КАРЛЕС :!:
[wrapimg=]http://imgon.net/di-MAQN.gif[/wrapimg]


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта